A/B خیابان بازی به شما اجازه ایجاد سیاتل خیابان شبکه از رویاهای خود را

Beep beep.

بوق بوق. A/B خیابان

به نظر می رسد مانند یک عمر پیش زمانی که ما فقط می تواند خانه را ترک و به مکان های, آیا با پای پیاده و یا دوچرخه و یا (اگر ما باید) ، و تا آنجا که ممکن است برای بازگشت به حالت عادی-بار اجازه دهید فراموش نکنید که در حالت عادی نیز درگیر چنین سردرد به عنوان تراکم ترافیک فاضلاب طولانی منتظر اتوبوس, لینک های شکسته در شبکه دوچرخه و پیاده روی سیگنال های که هرگز سوئیچ را به اجازه دادن به شما راه رفتن.

حمایت

حبس آنلاین جشنواره فیلم در حال حاضر در دسترس بر روی تقاضا! دست livestream? سازمان دیده بان شگفت انگیز فیلم کوتاه از مردمی قفل کردن و گرفتن خلاق!

در برخی از نقطه ما همه خودمان را پایدار برخی از افتضاح عنصر از یک رفت و آمد خیال بافی “اگر تنها شهرستان که رفع این یک چیز ساده است.” اما در حال حاضر شما را در شانس هستید: جدید ترافیک-بازی شبیه ساز به نام A/B خیابان قرار می دهد برنامه ریزی شهری ابزار در دست شما, به شما اجازه به طور کامل پیکربندی مجدد همه ما در خیابان های محلی به جای هر هوی و هوس خود. و این همه به لطف Banjo-Kazooie, یک بازی ویدیویی در مورد یک خرس و یک پرنده است که می تواند حرکت به سرعت در سراسر زمین دشوار است با تغییر از یک حالت از سفر خود را به دیگری.

داستین ثانيه است که توسعه دهنده A/B در خیابان. “بازگشت در من مشغول به کار در یک شبیه ساز برای autonomous cars,” او می گوید. “من علاقه مند در آنچه اتفاق می افتد اگر یک شهر تا به حال تمام خودمختار اتومبیل یک روز.” داستین الهام گرفته شده بود به برنامه نویسی توسط Banjo-Kazooie یک نینتندو 64 بازی که در آن شما می توانید پرش و پرواز و شنا و رول مرور از طریق طیف وسیعی از اشکال مختلف از نقل و انتقال.

داستین کار همراه با یک حرکت به سیاتل در سال 2017 منجر به او را تبدیل سرخورده مستقل و با اتومبیل. نه تنها ماشین فقط لازم نیست برای سفرهای بسیاری در سیاتل اما داستین شروع به دیدن چگونه خودمختار اتومبیل می تواند در واقع شهرستانها بدتر با هل دادن مردم بیشتر به حومه شهر و به آنها دیگر رفت و آمد. در ضمن او به طور فزاینده ای نا امید سیاتل تمایل به کشیدن پای خود را در اجرای آنچه باید ساده بهبود برای غیر فضایی رفت و آمد مانند برک-گیلمن دنباله و شهردار جنی وتو از 35 Ave, مسیرهای دوچرخه سواری.

پس او برداشت برخی از مجموعه داده در سیاتل خیابان ها و برخی اطلاعات دیگر در ترافیک رفتار و آغاز گر چه هنر یک بازی است که به شما اجازه نیشگون گرفتن و کشیدن هر خط نور و فضای پارکینگ در این شهر است. این یک حمل و نقل متمرکز بر نسخه شبیه سازی دیگر مانند SimCity و Cities: Skylines اما بر اساس زندگی واقعی است.

هنوز این مدل نیست دقیقا قابل اعتماد حداقل هنوز رتبهدهی نشده است. “من فکر می کنم هنوز نوع اولیه می گوید:” داستین. “من تلاش کرده ام با منابع داده بود و من نمی دانم که چگونه چراغ های ترافیک به پایان رسیده است بنابراین من حدس می زنم در حال حاضر.”

او سعی کرد که برای دریافت اطلاعات از سیاتل گروه حمل و نقل, اما آنها ظاهرا نمی دانند که چگونه تمام چراغ های خود را به پایان رسیده است یا نه. در گفتگو با SDOT مهندسین او آموخته است که هیچ پایگاه داده مرکزی از نور ترافیک داده; و آنچه وجود دارد این است که ذخیره شده در فرمت های است که ممکن است بیش از حد کثیف برای یک ماشین به درک. در حال حاضر او را به فکر کردن در مورد درخواست داوطلب به راه رفتن در مرکز شهر با stopwatches زمان هر نور ،

پشتیبانی غریبه

به روز رسانی مانند ترافیک بهتر نور زمان خواهد آمد یک بار در هفته داستین می گوید. این تیم به طور مستمر و حد عالی رساندن و پالایش نرم افزار — به طور خاص آن را یک قابلیت افزایش بیش از شش ماه گذشته با تشکر از کار مدیر و کاربر تجربه طراح Yuwen Li. این پروژه به دنبال بیشتر برنامه نویسان و طراحان برای کمک به, بنابراین اگر این نوع از تفریح و سرگرمی باعث می شود قلب شما ضرب و شتم سریع تر در حال حاضر زمان برای در تماس گرفتن.

این رویایی است که برای دریافت این بازی را به یک نقطه که در آن آن را به اندازه کافی قابل اعتماد برای تست کردن سیاست هایی که می تواند اجرا شود در دنیای واقعی مانند طولانی سر رسیده پیشنهاد برای پیاده سازی قیمت گذاری تراکم در مرکز شهر. داستین نیز علاقه مند به تاثیر از باز کردن خصوصی مناطق مانند Broadmoor یک جامعه دردار و زمین گلف در نزدیکی باغ.

اما شما همچنین می توانید فقط با اتوبوس خطوط مسیرهای دوچرخه و یا ساخت هر خیابان در شهر یک طرفه. به دنبال راه حل و یا شکنجه را شبیه سازی انسان, آن را به شما است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net