8 takeout پیتزا گزینه های در دره سن فرناندو در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

پیتزا مسلما ناب takeout مواد غذایی است. من به یاد داشته باشید پیش بینی من احساس می کنم می خواهم انتظار برای ورود ما به طور منظم تحویل مرد از سه Sarges پیتزا فروشی یه پیتزا فروشی باز کرد — آره! — سه نفر از ارتش sergeants از جنگ جهانی دوم که تا به حال کشف شادی از پیتزا در حالی که تصرف ناپل. آن را بزرگ پیتزا ؟ در حافظه آن بهترین پیتزا. اما پس از آن برای اولین بار است که می خواهم.

شگفت آور, اولین پیتزا تحویل است که به خوبی مستند شده است. آن تحویل داده شد شخصا توسط یک pizzaiolo — یک آشپز پیتزا — نام Raffaele اسپوزیتو که یک پیتزا در رنگ پرچم ایتالیا — گوجه فرنگی قرمز و سبز و ریحان و سفید پنیر موزارلا — تحویل و آن را به عنوان یک ادای احترام به پادشاه امبرتو و ملکه Margherita در ناپل در سال 1889. آن را می دانم به عنوان…پیتزا Margherita. شما هنوز هم می توانید آن را در مغازه پیتزا در سراسر جهان است.

امریکا اولین پیتزا فروشی — Lombardi پیتزا — افتتاح در سال 1905 در لبه نیویورک کوچک ایتالیا. اما پیتزا تحویل نمی تبدیل شدن به takeout از انتخاب تا سال 1958 با اولین, اولین پیتزا کلبه در Wichita, Kansas. دومینو آمد و دو سال بعد در میشیگان, میشیگان.

گرفتن یک جعبه پوسته, پنیر, سس و به احتمال بسیار زیاد پپرونی است تبدیل به یک زندگی به سبک آمریکایی. امروز ما 61,000 مغازه پیتزا تحویل 3 میلیارد پای یک سال است. که حساب برای 100 هکتار از پیتزا یک روز…360 برش در هر ثانیه. آیا ما عاشق پیتزا ؟ آیا شما حتی باید بپرسید ؟

در زیر محلی نقاط داغ من به نوبه خود برای من takeout پای — تحویل بخار داغ, re-برش و آماده به استنشاق. ترجیحا با یک آبجو. و از آنجا که همه ما می دانیم در مورد بزرگترین از سراسر کشور و حتی در سراسر جهان زنجیر — که قبلا ذکر شد کلبه پیتزا و مهره های بازی دومینو همراه با پاپا جان کمی سزار کالیفرنیا پیتزا آشپزخانه و بیشتر به من پرداخت ادای احترام به کوچکتر pizzerias. آنها ممکن است ارائه نمی دهد پای در میلیون ها نفر اما آنها را ارائه برخی از بهترین.

Caioti پیتزا کافه

4346 Tujunga Ave. استودیو سیتی; 818-761-3588, www.caiotipizzacafe.com

Caioti پیتزا کافه گنجانده شده است در درجه اول به عنوان یک فرصت برای ادای احترام به بزرگ اواخر اد LaDou بنیانگذار رستوران و خالق سبک کالیفرنیا پیتزا خدمت در Spago و کالیفرنیا پیتزا آشپزخانه. مرد بود یک پیتزا رویایی. و اگر شما لذت بردن از یک کباب مرغ پیتزا, او را به خاطر قابل توجه طعم unthought از قبل از اد و در حال حاضر در همه جا در سراسر جهان مدرن پیتزا ساخت.

هر چند Ed رفته است خود را در پیتزا استفاده کرد در ادامه به مرزی صدر با زمین گاومیش کوهان دار امریکایی و گوشت و کنگر فرنگی بیت المقدس و گوسفند و تخم مرغ نیمرو. رستوران نیز معروف برای آن “زنان و زایمان سالاد” گفت: برای کمک به زنانی که در حال رفتن به کار. چه سالاد برای بچه ها سخت است برای گفتن.

پارک مرکزی پیتزا

220 N. پیروزی بلوار Burbank; 818-953-7492, www.centralparkpizza.com

وجود دارد هیچ pizzerias در پارک مرکزی نیویورک که مهم نیست وقتی که می آید به پای لنگ در پارک مرکزی پیتزا جایی که پای سبک نیویورک (دفعات بازدید: پوسته نازک) و آنها از اینجا شروع کنید با بیشترین نیویورک پیتزا — basic پنیر (و مقدار زیادی از آن!) در چهار اندازه از کوچک به x-large. از وجود شما رو 32 پر کردن را انتخاب کنید از هیچ یک از آن ها در سمت چپ میدان, هر چند پنیر گودا غیر معمول پنیر به لایه در بالای یک پیتزا. اما بد نیست یک — ذوب سادگی.

نیز وجود دارد 19 قبل از مجموعه دسته کوچک موسیقی جاز پای, از جمله به عنوان تامی Lasorda با پستو, میگو, گوجه فرنگی, سیر و پنیر موزارلا. نیز وجود دارد یک لیگ ملی پیتزا (موزارلا کانادا بیکن و گوجه فرنگی و فلفل دلمه ای و پیاز) و یک لیگ آمریکا پیتزا (موزارلا, قارچ, زیتون, پیاز, کدو سبز).

آن سرمقاله بیانیه ای که لیگ ملی را با گوشت و لیگ آمریکا نیست ؟ ارزش بحث کردن بیش از یک برش و یک آبجو.

دانیل را چوب اخراج پیتزا

4822 Laurel Canyon Blvd. روستای دره; 818-980-8555, www.daniellespizza.com

برکت مردمی در Danielle را چوب اخراج پیتزا عمدتا takeout, مغازه در شمال, Ventura, چهار راه برای ارائه پیتزا نه فقط با پای کل اما با برش و همچنین برای این که چگونه من با پیتزا و من اغلب آن را از دست زمانی که من نمی خواهم خودم را متعهد به برخی از جدی پرخوری.

شما می توانید برش های با شکوه و یا دو همراه با پنیر ، و مثل همه کیک برش داشته که فوق العاده چوب اخراج طعم و انتخاب پر کردن هر دو آشنا و عجیب از قبیل ذرت. چرا که نه ؟ من حدس می زنم.

786 درجه

8879 Laurel Canyon Blvd. Sun Valley; 818-939-6566, www.786degrees.com

با یک کوره ساخته شده از تن. کوههای آتشفشان گدازه سنگ پیتزا, Master Ali Haider, در 786 درجه به عنوان یک “تلفن همراه, ایتالیایی, آشپزخانه” آشپز با پای ریشه در ایتالیا و سراسر جهان در همان زمان. وجود دارد sauceless سلطان با هیمالیا نمک و مدیترانه ادویه جات ترشی جات است; chorizo و گشنیز El Chapo مصر سیر-سس ماست و گوشت گوسفند و یا گوشت گاو کوفته حبیبی و خیلی بیشتر.

گوشت حلال جوایز برای آشپز حیدر پیتزا بسیاری هستند پای sublimely خوب; Sun Valley خوش شانس است که این عنوان خود را به بهترین پیتزا فروشی های محلی — تلفن همراه و فر پیتزا به عنوان به خوبی.

LBK پیتزا فروشی

4359 Tujunga Ave. استودیو سیتی; 818-824-3511, www.eatpizzamakelove.com/lbk-la

دو نفر دیگر شاخه های LBK پیتزا فروشی در بروکلین می دهد که محل و بسیار خوشمزه ریشه در یکی از پیتزا پایتخت آمریکا که تقاضا برای کمال فراتر از فراتر از آن; شما لازم نیست برای زنده ماندن در خدمت متوسط پای در بروکلین.

در این استودیو سیتی پاسگاه وجود دارد 14 پای پر کردن بیشتر عمیقا سنتی ساخته شده با استفاده از پنیر موزارلا وارداتی از ایتالیا همراه با تعداد زیادی از مواد تشکیل دهنده دیگر از کشور است. پیتزا به عنوان شما می خواهم انتظار استثنایی در خدمت 12 – و 16 اینچ تغییرات. بزرگ یک — پول هوشمند می گوید شما می توانید آن را با سهولت.

یک رازیانه سوسیس پانا قرمز پیاز و پیازچه پیتزا ترد خارج و جویدنی در داخل پس از پخت و پز در 600 درجه اجاق چوب سوز. (فایل عکس مدل لباس یاماناکا)

ناپولی پیتزا آشپزخانه

14831 Burbank Blvd. شرمن اوکس; 818-909-0100, www.napolispizzakitchen.com

در شیراز سنت وجود دارد یک کلینیک دندانپزشکی و ماشین لباسشویی در کنار ناپولی پیتزا آشپزخانه به دلیل…خوب است که چگونه نوار مراکز هستند. و چگونه پیتزا در ناپولی ، به عنوان شما می خواهم انتظار از یک محل به نام زادگاه مدرن ‘za قشنگ سر در گم عالی — فوق العاده جویدنی پوسته با یک بیت زیبا از فر رایت آن را با طیف گسترده ای از پر کردن.

وجود دارد 19 قبل از مونتاژ پای خدمت در چهار اندازه, بیشتر, کلاسیک, با وجود اینکه چند دورافتاده مانند سیب زمینی و ماهی کولی ارمنستان basturma و بره سوسیس. و بر خلاف تعدادی از بهترین پیتزا مکان وجود دارد بیشتر به ناپولی را از پای تعداد زیادی بیشتر با ملاحظه منوی غذا, سالاد پاستا و ساندویچ. شما می خواهید یک باواریا شور یا شیرین, سیب زمینی, سیب زمینی سرخ کرده خود را با پیتزا, آنها که. آنها ارائه آبجو و شراب بیش از حد است که قطعا متفاوت است. و بسیار مفید است.

شمالی پایان پیتزا فروشی

2206 W. ماگنولیا Blvd. Burbank, 818-588-3891, www.northendpizza.com

نام, North End پیتزا فروشی اشاره به انتهای شمالی Burbank اما انتهای شمال بوستون, یک شادی کوچک ایتالیا با یک North End لهجه به عنوان ضخامت به عنوان محلی را در پیتزا. (رستوران آرم است و حتی Paul ریور ارائه بخار داغ پای سوار بر اسب!)

این پیتزا که در مقایسه با آنهایی که لنگ را در هود ؟ سخت به می گویند از ریشه نیویورک است که یک پیتزا به سبک خود را. اما این شعار در اینجا این است که “معتبر ساحل شرقی پیتزا مصرف بیش از سواحل غرب است.” پس من کلمه خود را برای آن.

چیزی که من نمی دانم این است که پای خیلی بزرگ خلق با نام بزرگ. Paul ریور (آره او دوباره!) صدر با پوشیده با نان بادمجان ورقه گوجه فرنگی و ریحان. بزرگ Brinks سرقت (پیتزا نام برای holdup?) پپرونی ایتالیایی, سوسیس, کوفته, قارچ, پیاز و زیتون. هیولا سبز است پستو سس پنیر موزارلا گوجه فرنگی و سس کنگر فرنگی.

پای می آیند 8 اینچ, 14 اینچ و 18 اینچ, هیولا, همراه با یک مستطیل 12-خلال Sicilian پوسته ضخیم مدل. خوب پای به غذا خوردن در حالی که تماشای Red Sox بازی. زمانی که فصل بیس بال در نهایت می آید.

Pizzaholic

10750 Glenoaks Blvd. Pacoima, 818-890-4444, www.pizzaholic.net

شعار در Pizzaholic است “در پیتزا ما اعتماد” که ویژگی های یک همه از دیدن چشم ماسونی به جای یک هرم یک تکه خوبی قشنگ. نام البته من فکر می کنم از 12 گام برنامه, جلسه, در زیرزمین کلیسا که در آن کسانی که خوردن پیتزا صبح و ظهر و شب دیدار سعی کنید برای مقابله با آنها نیازمند پپرونی. نه این که چیزی اشتباه است. محل بسیار وسواس هنگامی که شما به وب سایت پخش موسیقی است که “پیتزا” توسط ضد ،

پای آمده ناپلی سیسیلی و گرجستان پیتزا قایق که شبیه چیزی است که شما می خواهم در صفحه اصلی در تلاش برای ایجاد یک پای آن نگه می دارد بنابراین مقدار پنیر آن ممکن است سقوط از وزن. قایق های پر شده با تخم مرغ و کره بیش از حد. من فرض گرجستان آنها اشاره به این است که روسیه نه آمریکا. وجود دارد و سالاد و ساندویچ و بال. اما واقعا زمانی که یک پیتزا قایق خواند کمی اعتیاد هرگز صدمه دیده است.

مریل Shindler لس آنجلس آزاد بر اساس ناهار خوری منتقد. او ارسال ایمیل در [email protected]

ما در حال ارائه دسترسی رایگان به این مقاله است. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی مانند این با عضویت اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>