8 بهترین سن فرناندو ولی رستوران سوشی آماده برای بایگانی اطلاعات و تحویل

همیشه از سوشی نقل مکان کرد و از قلمرو آشپزی غریب به cognoscenti object-of-میل بازگشت در اواخر دهه 1970 آن را به مواد غذایی انتخابی برای trendies و سریع-laners. و این روزها برای تقریبا همه ما است.

از Teru سوشی و Asanebo در استودیو سیتی به Matsuhisa در هالیوود به R-23 در مرکز شهر LA انبار منطقه به شاخه های سوشی Roku و Katsuya در سراسر شهر قادر به افتراق بین دریای سرخ و آب تازه مارماهی مشخص است شما به عنوان یک کسی که شام میخورد از تمایز کسی که tastebuds افزایش یافته است به مراتب بالاتر از کسانی که از مک دونالد میلیون ها نفر.

همچنین supermodels و starlets تلفن های موبایل مانند مسائل به خاطر اینکه سرشار از پروتئین و کم کالری. و استودیو انواع آن را دوست دارم چرا که فریاد سرآشپزها در نظر گرفته شده است به فرم خوب — این یک آشپزی شکل از درمان با خاطر مشروبی که بدرقه نوشابه.

و در این دوران سخت آن را نیز در شادی به سفارش بایگانی اطلاعات از گزینه های بسیاری در اطراف شهر. اعم از غیر ممکن-برای-رسیدن-به اعتیاد به مواد مخدره trendies مانند N/نکا (که ارائه می دهد $38 جعبه بنتو در حدود یک دهم قیمت شام وجود دارد!), به بد بو downhome, eccentrically به نام سوشی رول مفاصل که در آن هر ظرف بسته بندی شده با تمپورا و Sriracha و آمریکایی دیگر تاب نمی یافت در توکیو.

من عاشق takeout سوشی. من در بر داشت هیولا مقدار از لذت با بنتو جعبه به فروش می رسد در ایستگاه قطار ژاپن — زیبا, شاد, سرگرم کننده, بیت, هنر, با بسته بندی و مواد غذایی درون آنقدر کامل است که شما لحظه ای تردید به آن را بخورم. اما البته شما انجام دهد.

من تشخیص وجود دارد مردمی که نگران سلامتی از خوردن ماهی خام — به خصوص ماهی خام تحویل داده شده از یک رستوران که در آن شما در واقع شاهد آماده سازی در نوار سوشی. این یک شانس من مایل به گرفتن oh ye کمی ایمان است. خوبی از این takeout سوشی فراتر از نگرانی های من. آنها را طاعون حبس اگر نه قابل تحمل حداقل قابل تحمل است.

گزینه های بسیاری هستند اما اینها برخی از مورد اعتماد ترین علاقه مندی ها:

Katsuya

حقایق مربوط بامریکا 702 Americana راه گلندیل; 818-244-5900, www.katsuyarestaurant.com

این است که یکی از ستاره های سوشی در اینجا در جنوب کالیفرنیا همراه با Nobu و سوشی Roku. و خود را در منظقه وانت منو در اینجا ارائه می دهد قابل ملاحظه سلیقه خود بهترین ظروف. دیرین مورد علاقه های شما مانند تند ماهی بیش از ترد برنج پخته خرچنگ handrolls این Katsuya ceviche به خوبی سرپرستی سوشی نمونه و Sashimi نمونه, غریب مانند غروب رول و رنگین کمان رول و پخته wonderments مانند miso خوابانده سیاه cod (یک ظرف من هرگز رشد خسته از…هرگز!), و خود را طول می کشد در کره bibimbahp که آنها به نام “Bops.”

قیمت ها بالاتر از برخی از. اما کیفیت هرگز پرچم. این است که چرا ما عاشق سوشی هر دو عاقلانه و…را به خوبی.

کاتسو-بله

11680 Ventura Blvd. استودیو شهر 818-985-6976; 16542 Ventura Blvd. انسینو, 818-788-2396; 6220 N. Topanga Canyon Blvd. وودلند هیلز 818-704-1213; 9701 اسپرک Blvd. Northridge, 818-678-1700; www.katsu-yagroup.com

پیچیدگی از نحوه وجود است یا یک رابطه بين Katsuya و کاتسو-بله خیلی بیزانس به هنگام صحبت در مورد شادی COVAD-19 takeout از یکی یا هر دو. کافی است بگویم که منوهای کاملا مشابه و تند تن ماهی بیش از ترد برنج yellowtail sashimi با هالاپینیو, خشکیده تند albacore با پیاز ترد و غیره.

که زنجیره ای شما را انتخاب کنید است که احتمالا یک ماده از نزدیکی (به عنوان آن را با بسیاری از رستوران ها این روزها اگر خوبی می داند رانندگی در خیابان های ما نادر است و تا حدودی شبح وار لذت!) — و احتمالا یک ماده از هزینه. (کاتسو-بله به نظر می رسد کمی کمتر گران تر از Katsuya.)

برای یک بازی سرگرم کننده جشن در حالی که شراب خواری-تماشای “کمی آتش همه جا” سعی کنید قبل از مونتاژ جعبه بنتو — سبزی جعبه بنتو از یک گیاهی برش رول سبزیجات تمپورا, agedashi توفو و لوبیا سبز همراه با میسو سوپ و سالاد و برنج. نیز وجود دارد یک مخلوط Sashimi بنتو یک لوکس Nigiri سوشی بنتو یک Chirashi سوشی بنتو و بالای خط Kaiseki بنتو. یک معامله خوب برای $26.

Kazuki سوشی

13212 شرمن راه دره گلن; 818-764-6989, www.kazukisushi.us

این است که بسیار دوست داشتنی محله نوار سوشی — و دلیل خوب است. برای کسانی که نیاز به انواع تنوع در اینجا دیوانه! وجود دارد 11 دسته کوچک موسیقی جاز ویژه, 23 سوشی گزینه های 15 sashimi گزینه 7 کاسه…و 55 رول هر دو آشنا و عجیب و غریب. شما سرد احتمالا سفارش بایگانی اطلاعات از Kazuki دو بار در روز تا زمان کابوس است — و هنوز هم اجرا کنید از منو.

و من پیشنهاد برداشتن یک بطری خاطر به خدمت سرد (ترجیحا) در محلی خود را مشروب فروشی. من heartened برای پیدا کردن که فروشگاه ها مشروب هنوز باز توسط دولت در نظر گرفته شود “ضروری است.” البته آنها. این بار سخت. و مناسب شیشه ای از چیزی که آرامش می دهد و به خوبی با هر جرعه بسیار قدردانی است.

Kopan سوشی & رامش

17547 Ventura Blvd. انسینو; 818-986-0014, www.kopanramen.com

انواع, البته, این ادویه از زندگی است — و یا حداقل از میله سوشی. بنابراین در Kopan همراه دیرین مورد علاقه های شما مانند تند ماهی تن بحران رول ماهی قزل آلا ترد Tempura رول میگو بحران رول و Albacore ترد رول (و آنها را مانند ترد خود را در اینجا!), تاپیک رامش و بیشتر رامش — و حتی بیشتر از رامش.

نیز وجود دارد که غیر منتظره ظروف مانند گوشت خوک خوشمزه نان (که به نظر می رسد که meandered بیش از برخی دیگر از طبخ). و مقدار زیادی از madcap رول با حتی بیشتر madcap نام — بمب Diggity رول (تند ماهی و میگو تمپورا داخل albacore هالاپینیو و پیاز ترد خارج) و پودر انرژی رول (گوشت خرچنگ تند ماهی آووکادو و مارماهی های آب شیرین در داخل سویا مقاله). میبینم کاسه بیش از حد به دلیل…خوب چه خبره?

کمی Izakaya توسط کاتسو-بله

4517 Sepulveda Blvd. شرمن اوکس; 818-789-3111, www.katsu-yagroup.com

این “کمی” در Sepulveda — در نقطه ای که 405 شروع صعودی به Westside با کل مواد غذایی در سراسر خیابان فقط در صورتی که شما نیاز به چیزی آلی — یک خواهر و برادر بزرگتر کاتسو-yas. اما به عنوان نام نشان می دهد این کوچک — اما قطعا غیر کوچک izakaya منو.

در ژاپن Izakaya اشاره به یک جهان فوق العاده از نوار تنقلات که به خوبی با خاطر آبجو و نوشیدنی مخلوط از متفرقه غریب. و به خوبی می داند که آنچه در این آشپزخانه موفق به خم کردن — با بیش از از 30 جداجدا سفارش داده شده گزینه برای nigiri سوشی و ساشیمی, یک ده کوچک غذاهای دریایی تقریبا به عنوان بسیاری از کوچک گوشت, غذاهای نیم دوجین “تالیف ظروف” (فکر می کنم بادمجان کبابی با albacore در سس میسو), 16 کوچک سبزیجات, غذاهای 50 رول سوشی (استاندارد و عجیب و غریب).

اگر شما می خواهید آن را تمام انجام می شود را برای شما در نظر بگیرید ناهار ترکیب و جعبه بنتو — قبل از مونتاژ توسط آشپز که می دانم آنچه آنها در حال انجام است. و یا فقط به وحشی سفارش همه چیز را در دید. یا حداقل در چشم در منو است. و بله من از دست رفتن اینجا و قادر بودن به نگه داشتن سفارش تا زمانی که من هستم سیرچشم و تا حدودی دیوانه. … آه هست. روزی.

  • تن ماهی محبوب سوشی مواد تشکیل دهنده آن را به عنوان است که در اینجا با تن ماهی برج. (فایل عکس سام Gangwer)

  • نورد سوشی و رول بهار در انواع گزینه های در دسترس هستند برای بایگانی اطلاعات و تحویل از محلی رستوران سوشی. (فایل عکس سارا Reingewirtz)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • از چپ به تن albacore ماهی قزل آلا, نوعی ماهی پهن و خشکیده yellowtail سوشی. (فایل عکس مدل لباس یاماناکا)

  • با در شخص ناهار خوری در رستوران سوشی نیست ممکن است برای زمان حال سوشی برای بایگانی اطلاعات و تحویل بهترین چیز بعدی. در اینجا تند ماهی ترد برنج ساخته شده و سرخ شده با برنج سوشی صدر با تند آهی تن ماهی, شیرین سویا و آووکادو موس. (File photo by Paul Rodriguez)

SugarFish

11288 Ventura Blvd. استودیو شهر 818-762-2322; از عوام 4799 عوام راه کالاباساس, 818-223-9966; www.sugarfishsushi.com

برای خانواده SugarFish شده است سوشی takeout گزینه انتخاب است. دختر من, پرواز, از, خواهد, متن من به انتظار با یکی از پیش مونتاژ بنتوس — معمولا Trust Me Lite اما در مناسبت های اعتماد کامل من اگر نیاز ناشی میشود. نیز وجود دارد یک بزرگتر Nozawa به من اعتماد کن و حتی بزرگتر به نام جعبه فکر نمی کنم فقط به خوردن.

و وقتی که من می گویند “جعبه” من درک ظرافت سفارشات. این جعبه های سفید با رستوران ماهی, لوگو, و, کوچک, کاملا به شکل محفظه برای هر سالاد رول, سس, زنجبیل و wasabi ظرف. این همه تحویل در یک کیسه خرید را به خوبی ساخته شده است, شما ممکن است آن را نگه دارید به عنوان یک کار هنری است. عجیب و غریب اما, شما می دانید.

این همه برگرفته از آشپز Nozawa به شدت محدود منو از دو نوع sashimi, 15 nigiri سوشی و نه رول. با هیچ تند ماهی تن. حتی نمی بپرسید. شما ممکن است ترک گفته. معروف آشپز شناخته شده است به انجام این کار است.

خورشید سوشی

8920 اسپرک Blvd. Northridge, 818-882-1465, www.sunsushibar.online

خورشید به روشنی می درخشد در رول سرآشپزها در این نورتریج یکی کردن که در آن تعداد رول های ویژه و استاندارد-مسئله فقط در مورد آمار 100 — علامت گذاری به ندرت به دست آمده توسط هر یک از ما رول ژاپنی محلی. و بسیاری از کسانی که رول با ضرورت یافت می شوند تحت عنوان آشپز ویژه رول که در آن مواد عجیب و غریب.

اما این مواد همیشه به عنوان عجیب و غریب به نام. (و بله, من می دانم من یک چیز برای رول سوشی با wack نام. آن را بسیار عجیب و غریب آمریکایی تنوع در آنچه در ژاپن است که معمولا بسیار عجیب و غریب و باریک. اما در اینجا نیست.) چگونه در مورد سامی اند رول ؟ سازمان ملل متحد راک اند رول ؟ برف سفید رول? دیسکو, گوش ماهی, رول?

مناسب و کافی یکی از رول های دیوانه رول — تمپورا میگو و آووکادو و خیار داخل در بالای تند تن ماهی و خرچنگ تیکه خدمت با سالسا مکزیکی. من فکر نمی کنم این احمقانه ترین چیزی که در منو است. اما پس از آن در درون این جهان دیوانه شروع می شود در ادم تنومند و بدقواره و فقط بزرگتر از آن وجود دارد.

سوشی سیاره

23349 Mulholland Drive وودلند هیلز; 818-224-7711, www.mysushiplanet.com

نوشتن منو برای سوشی سیاره شده اند باید یک پروسه طاقت فرسا. برای این کار بسیار بزرگی منو ویژگی های بیش از 40 exotically به نام رول — که بسیاری از آنها در سنت بزرگ سوشی رول نامگذاری کرده اند monikers است که کمی برای انجام با رول خود را. Albacore با سیر سرخ شده-داغ سس خردل یک پیاده روی در ساحل. این تمپورا میگو و خرچنگ سالاد رول آقای تامی. مشابه رول صدر با ماهی تن و ماهی قزل آلا است Oh My God رول. تند و غذاهای دریایی میگو تمپورا رول Touchdown رول. چرا ؟ I dunno اما خرید که منو نویسنده سرد به خاطر! که یک دستاورد چشمگیر.

اما پس از آن به طوری است که در مواد غذایی در سوشی سیاره — مینی زنجیره ای با شاخه های در مورپارک, کرمان, Westlake Village — و حق در اینجا در وودلند هیلز. برای با وجود این تعداد گسترده ای از رول های سوشی کارکنان موفق به میل لنگ از انتخاب قابل توجه از قابل اعتماد غذاهای خوشمزه, چیزی برای همه — از جمله purists برای آنها nigiri سوشی (ماهی بیش برنج) و sashimi تنها راه برای رفتن است.

اگر غالب توجه داشته باشید در رول سوشی در سیاره آن را گسترده و تا حدودی غیرواقعی استفاده از سس های منحصر به فرد این سیاره و تا حد زیادی تعریف نشده در منو است. وجود سیاره سس سومو, سس و ادویه و دختر بچه, سس و Nat را سس. بهتر قابل درک هستند پونزو سس تند karashi (خردل) سس جعفری سس و خامه سس سیر. این است که خیلی پر رو محل.

من نگران استفاده بیش از حد سس به عنوان اگر آن وجود دارد برای سرپوش گذاشتن بر طعم ماهی. اما در بیشتر قسمت ها, مواد تشکیل دهنده به نظر می رسد به کار در هماهنگی. که بدان معنی است که اگر شما سفارش یک خانه اجرا رول پخته crawfish با تند مایو در بالا از کالیفرنیا رول drizzled با مارماهی سس کل سازه را حس خوب. مطمئن بود به من — برای من جای تعجب است.

مریل Shindler لس آنجلس آزاد بر اساس ناهار خوری منتقد. او ارسال ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de