8 بهترین رستوران ها برای سالاد در دره سن فرناندو

خوب…من فکر کردم که در حال حاضر, من می خواهم استارت کردن نشئه ستون مورد بازگشت ناهار خوری در جنوب کالیفرنیا. و آن را تقریبا — تقریبا! — اتفاق افتاد چند هفته پیش. و پس از آن…COVID-19 آمد مواج پشت قرار دادن کالیفرنیا و جنوب کالیفرنیا به طور خاص — در این مایه صفوف فلوریدا تگزاس و آریزونا. و پس از رفتن به رستوران تبدیل شد معرض خطر بازی مرغ یک بار دیگر.

هر چند کلرادو بلوار در پاسادنا با آن به تازگی پیکربندی خیابان پارکینگ و فضای باز ناهار خوری گزینه ساخت یک نجیب تلاش برای بازگشت به حالت عادی ما هنوز هم در حالت “شما می پردازد پول خود را و شما طول می کشد شما شانس.” بنابراین برای چند هفته حداقل ناهار خوری در خانه به نظر می رسد امن ترین گزینه ها — به خصوص با تمام شراب خواری-مشاهده در دسترس ما چند عدد بیانتها و معتنی کانال های تلویزیون. و به من نشان داد بیش از سه ماه گذشته بسیاری از بایگانی اطلاعات در دسترس در سراسر جنوب کالیفرنیا. از جمله ما بسیار دوست داشتنی آماده به کار — سالاد.

در حال حاضر, من شرط می بندم شما فکر می کنید شما می دانستید سالاد — من مطمئن هستم که فکر می کردم بود. و سپس من در ویکیپدیا مطلب برای سالاد و کشف وجود دارد خیلی بیشتر به یک سالاد از یک کاسه سبزی با چیزی خوشمزه ریخت…و چیزی حتی خوشمزه تر پرتاب در هر دو خوبی و بافت — ما عشق ما بحران.

وقتی که می آید به سالاد کل جهان وجود دارد از پیچیدگی است. فقط در نظر بگیرید برای شروع تعریف ویکیپدیا از سالاد: “سالاد یک ظرف متشکل از مخلوطی از تکه های کوچک از مواد غذایی معمولا سبزیجات و یا میوه. اما انواع مختلف سالاد ممکن است شامل تقریبا هر نوع آماده به خوردن غذا…”

خیلی قابل تشخیص است.

اما پس از آن مقاله می رود به جزئیات سالاد هر دو سرد و گرم پیش غذا, سالاد, سمت, سالاد, غذای اصلی سالاد و دسر سالاد. ما یاد بگیرند که سالاد و نمک را همان ریشه لاتین از سبزیجات در سالاد استفاده می شود شور و شور — و در برخی موارد هنوز هم هستند. ما کشف کنند که ویلیام شکسپیر ممکن است اصطلاح “سالاد روز” بر اساس مفهوم سبزیجات سبز و جوانی و بی تجربگی است. ما یاد بگیرند که باستان یونانیان و ایرانیان و رومیان همه خوردند سالاد با سس. و که یک 1699 “گفتمان Sallets” نوشته شده بود برای تشویق زبان انگلیسی به خوردن بیشتر سبزی. (آن موفق نشد به هر کسی که لذت می برد عمیق-ماهی سرخ شده و چیپس در لندن می تواند گواهی دادن!)

و پس از آن ما یاد بگیرند از نه انواع سالاد — چه کسی می دانست ؟ وجود دارد تشکیل شده و سالاد و وجود دارد پرتاب سالاد. وجود باغ سبز و سالاد و گوه سبز سالاد. وجود دارد سالاد میوه. وجود دارد و برنج و ماکارونی و سالاد شام و سالاد و دسر و سالاد – که شامل نه فقط Jell-O, سالاد بلکه “پسته سالاد” “شهد” “Snickers سالاد” (جدی!), “جلال سالاد برنج” و “کوکی سالاد”!

و وجود دارد یک اصطلاح من هرگز قبل از مواجه می شوند: “محدود سالاد.” که هیچ ربطی به اسارت و سلطه اما به جای سالاد برگزار شد — “محدود” — با ضخامت سس مانند مایو (تن ماهی, سالاد مرغ, سالاد, سالاد سیب زمینی و سالاد تخم مرغ).

شما می توانید البته بسیاری از این خودتان. و یا اگر شما اشتیاق برای آخرین قسمت از “بزرگ” و فقط لازم نیست که زمان و یا ماسک های مورد نیاز برای اجرا به این بازار بزرگ وجود دارد takeout سالاد در دسترس در سراسر شهر. ما تعریف شده توسط ما, سالاد همیشه شده اند. ما ایجاد سالاد سزار بعد از همه. و کاب برای luvva مایک! ما خود کلمه “سالاد.” آن ما را تعریف می کند. نگه می دارد و ما را سالم و شاد و خوبی crunched.

  • این سالاد ساخته شده است از همه بیشتر اشتها آور صدر با مرغ سرخ شده. (فایل عکس مدل لباس Yamanaka, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • در حالی که کاب سالاد اغلب ویژگی های مرغ, این یکی شامل کاخون-خشکیده آهی همراه با آووکادو تخم مرغ آب پز, پنیر آبی, بچه ترکه گوجه فرنگی pancetta و ذرت کبابی با پرتاب یک دیژون سرکه بریزید. (فایل عکس توسط جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • بسیاری از سالاد شامل گزینه های روی گوه — این یکی شامل دست برش بیکن گریل شده. (فایل عکس توسط یوجین گارسیا, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • این سالاد سزار ویژگی های تاول گیلاس و گوجه فرنگی و مرغ و croutons. (فایل عکس توسط یوجین گارسیا, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • این سالاد یونانی ویژگی های یک باغ کاهو مخلوط, کبابی, مرغ, زیتون کالاماتا, خیار, پیاز قرمز, پنیر فتا و سرکه vinaigrettee. (فایل عکس با علامت Rightmire/اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

ریز ریز کردن توقف

17332 Ventura Blvd. انسینو, 818-990-2400; 11990 Ventura Blvd. استودیو شهر 818-308-7870; 9225 اسپرک Blvd. Northridge, 818-477-2966; 1001 N. San Fernando Blvd. Burbank, 818-846-3560; 601 N. گلندیل Ave. گلندیل 818-502-0480; www.chopstop.com

نسخه مدرن از خرد شده سالاد متولد شد و در سال 1926 وقتی رستوران باب کاب خالق مشهور-سنگین قهوه ای دربی در هالیوود خودش را در بر داشت یک شب زل زده forlornly به خود کاهش یافته و فریزر و هوشمندانه با هم حول چه خواهد تبدیل به یک ظرف افسانه ای با پشتکار استفاده از باقی مانده.

اصلی کاب نبود خیلی خرد شده را به آن ساییده تبدیل به یک نوع از آشپزی گرد و غبار. آن را تا به حال کمی بافت جدا از مبهم ثبات قدم. آن را در یک ظرف بزرگ برای افراد بدون دندان — یا که بیش از حد مشغول نوشیدن به زحمت به جویدن. این سالاد را نه فقط به عنوان به راحتی مواد غذایی, اما به عنوان غذای کودک برای grownups. همانطور که در مورد بسیاری از گزینه های در یک فست فود زنجیره ای است که همه در مورد آن خرد, سالاد, نام البته, ریز ریز کردن را متوقف کند.

وجود دارد 12 قبل از مجموعه “منو لغو احکام صادره ی” همراه با پنج “Chopurrito کاسه” (ساخته شده با گشنیز و لیمو ترش برنج سیاه یا لوبیا سفید و گزینه ساخت خود را از شش سبزی و سبوس دار — همه چیز از کوینولا به kale) همراه با یک انتخاب از شش پر کشیده از یک انتخاب نه پروتئین چهار لوبیا و غلات 20 سبزیجات و میوه, شش “بحران” و چهار پنیر. وجود 18 لباس را انتخاب کنید.

راه اندازی کلاسیک است, فست فود با بیش از حد بسیاری از انتخاب برای بسیاری از. من مشکوک ترین انتخاب برای رفتن با یکی از “منو لغو احکام صادره ی.” مانند سانتافه بو داده شده ریز ریز کردن مرغ و آووکادو, فلفل, جک بو داده, ذرت, لوبیا سیاه و سفید, نان ذرت مکزیکی و گشنیز آهک پانسمان. آسیایی ریز ریز با مرغ edamame, wontons ها و کنجد teriyaki پانسمان بسیار خوب بیش از حد. هیچ هزینه بیش از $10. و مواد غذایی در سفر بسیار ممنونم.

فروتن زنبور عسل نانوایی & Café

17321 Saticoy خیابان سمنان; 818-514-6507, www.hellohumblebee.com

باید به شما به دنبال چیزی کمی بیشتر (به جرات بگویم؟) ظریف سعی کنید چند خرد شده سالاد در فروتن زنبور عسل نانوایی & کافه که در آن خرد شده سالاد حرکت کردن شکاف یا سه با بادام و زنجبیل را ریز ریز کردن کاهو و هویج و کلم و دانه های کنجد و خشک زغال اخته در یک زنجبیل سرکه بریزید. هر چند من تکیه به شدت به kale سزار با خرد Nero کلم پارمسان و مرکبات برش و انتخاب (اگر شما می خواهید) از تن ماهی یا مرغ ریز خرد شده سالاد را در یک محیط گاه به گاه به.

مندوسینو مزارع

14141 Ventura Blvd. شرمن اوکس 818-205-9744; 11960 Ventura Blvd. استودیو شهر 818-432-5750; www.mendocinofarms.com

مندوسینو مزارع نیست و خیلی ها آن را به عنوان یک آشپزی مفهوم نیست بر خلاف متعدد سالم (اما نه بیش از حد سالم) گزینه های اطراف شهر — مناقصه سبزی Sweetgreen به سادگی سالاد, سالاد مزرعه و مانند آن. آن را به یک محل که در آن شما می توانید غذا خوردن سالم — اما نه بیش از حد سالم — یک بازی گاه به گاه جایگزین به مکان های که در آن سالم است مورد ضرب و شتم پایین گلو خود را. در مورد مندوسینو مزارع آن را با خاک می آید. اما تنها تا آنجا که شما می خواهید آن را به.

این ترجمه را به یک سالاد سنگین منو با هشت گزینه های هر یک مشخص شده با شمارش کالری و هر یک با گزینه های متفرقه است که تعدادی از سالاد و حتی بالا است. شما می توانید به عنوان مثال خود را Nicoise سالاد با “پایدار قطب و خط, گیر افتاد, حق بیمه گیدر”…و یا با مری رایگان-محدوده سینه مرغ. مری مرغ دوباره در مرغ و prosciutto سالاد مدرن سزار (ساخته شده با kale) مرغ کاب Mama چن چینی مرغ, سالاد دریک مزارع سالاد آووکادو & کوینولا “ابر ensalada.”

وجود دارد یک سالاد تاکو ساخته شده با غیر ممکن است نام تجاری chorizo. برای کسانی که می خواهند گوشت…که سلامتی.

O’Cado

14568 Ventura Blvd. شرمن اوکس; 818-380-0005, www.ocadola.com

با وجود چگونه آن را برای تلفن های موبایل “O’Cado” است نه یک ارجمند ایرلندی نام. همانطور که توضیح داده شد برای من کوتاه است برای “آووکادو” تبدیل ایرلندی توسط اسکاتلندی صاحب. است که به یاد ماندنی و اگر کمی کنجکاو. و احتمالا بیشتر کنجکاو از غذاهای خدمت در O’Cado همان چیزی است که ما آمده ایم به رسمیت شناختن به عنوان کلاسیک وگان آشپزی بدون گوشت غذاهای ساخته شده است, بیشتر در اطراف, سبزیجات, اما با یک دانش سطحی از faux گوشت خلاقیت در پرتاب برای کسانی که نیاز دارند. وگان خانه بیکن. وگان دودی پنیر گودا. وگان آبی سس پنیر. وگان پارمسان. گیاهی بادام زمینی adriano. وگان گوشت خوک (ساخته شده از jackfruit). وگان aioli. وگان بستنی. Faux مواد غذایی تکنولوژی واز خیلی خوب در طول سال.

وجود دارد هیچ واقعی entrees خدمت در O’Cado. به جای آن وجود دارد مجلل, سالاد, متفرقه tacos و یک دسته o’ ساندویچ. کوینولا tabouli همچنان زمینه مدیترانه تکیه از غذاهای اینجا. (این هم یک یادآوری است که اسرائیل دارای بالاترین درصد از گیاهخواران از هر ملت است. در یک سرزمین فلافل tabouli و حموس, چرا که نه؟)

وجود دارد یک نامتعارف سزار ساخته شده با کلم و romaine و آووکادو — کمک می کند که با خامه, با کیفیت سزار, سس و من اعتصاب به عنوان یک بسیار خوب مفهوم است.

سالاد مزرعه

20790 W. Nordhoff St., کون بزرگ 818-626-9399; 15301 Ventura Blvd. شرمن اوکس 818-616-9852; 5780 کنگا Ave. وودلند هیلز 818-347-1400; www.saladfarmrestaurants.com

وجود دارد 14 از پیش تنظیم سالاد در منو در سالاد مزرعه, یک رشد سریع زنجیره کشش فرم کالیفرنیای جنوبی به سن خوزه در شمال. مطابقت آنها را با 17 سس سالاد و 16 اضافی و شما رو انتخاب چند عدد بیانتها و معتنی سالاد تمام ساخته شده یک انتخاب سالاد کلاسیک.

این محل زمانی که شما نیاز به یک مناسب یونانی, سالاد ماهی, سالاد, کباب سالاد مرغ و یا سلامت پروتئین سالاد. بخش بزرگ-قیمت مناسب — و وجود دارد مقدار زیادی از پانینی و پلاتر از را انتخاب کنید, اگر سالاد است ظرف خود را از انتخاب در حال حاضر است. هر چند اگر شما می خواهید برای جا به آن Speedo واقعا باید باشد.

مناقصه سبزی

12050 Ventura Blvd. استودیو شهر 818-432-7800; 325 N. San Fernando Blvd. Burbank, 818-333-8340; 145 N. نام تجاری بلوار گلندیل 818-459-4850; 6344 Topanga Canyon Blvd. وودلند هیلز 818-878-8607; www.tendergreens.com

صفحات در مناقصه سبزی های زنجیره ای تشکیل شده است از یک انتخاب از شش سالاد صدر با پروتئین از انتخاب خود را با یک دانه در سمت. اضافه کردن بر روی که هشت سالاد و شما مطمئن شوید که برای دریافت روزانه خود را سبزی — به همراه یک وعده غذایی را به خانه برای بعد برای بخش سخاوتمند هستند.

وجود دارد تنها یک وگان سالاد. بقیه ساخته شده در اطراف پروتئین — مرغ گوشت تن ماهی قزل آلا — که به معنی شما می توانید هر دو را علوفه و پروتئین خود را در یک نشسته است. من مانند مرغ کبابی کاب به سادگی از آنجا که بر خلاف اصل کاب خدمت در قهوه ای, دربی, مواد تشکیل دهنده نبوده و خرد شده به غذای کودک. مرغ و آووکادو و تخم مرغ همه مواد و طعم بهتر برای آن است.

Urbane کافه

9020 اسپرک Blvd. نورتریج; 818-812-9036, www.urbanecafe.com

Urbane کافه بسیار نیست “urbane” آن را به عنوان “حومه” — واقع آن را به عنوان در یک مرکز خرید در اسپرک بلوار در نرتهریدگ. اما من حدس می زنم “حومه کافه” واقعا نمی حلقه. این یک نقطه مناسب برای رفتن آگاهانه سالم خلق — به عنوان منو می گوید: “دست گردد آتش پخته” با بسیاری از اشاره به “همه طبیعی بدون اضافه شدن هورمون” و “بو در خانه.”

این است artisanal پخت و پز — و یا حداقل artisanal سرحال. و خوشمزه به بوت. کسی با داشتن برخی از سرگرم کننده خلاق در اینجا یافت می شود و همچنین در کوینولا و سالاد ذرت و آهی سالاد تن ماهی با سبزی و فلفل قرمز پانسمان. هوشمندانه ایجاد هنگامی که شما می خواهید یک سوشی معادل بدون رفتن به یک نوار سوشی.

مدنیت کاب ساخته شده با پنیر چدار و گورگونزولا یک فامیل دور اصلی است. به تازگی شده است وجود دارد یک محلی چغندر, سالاد ساخته شده با بو و رزماری مرغ, پنیر بز, سه رنگ, کوینولا, آووکادو, قرمز, انگور “housemade قره قاط ترد گردو دنباله مخلوط” — و قرمز و طلا چغندر. این یک سالاد و نیم اگر شما از من بپرسید.

گیاهی کوره

16542 Ventura Blvd. انسینو, 818-788-2621; 6316 Topanga Canyon Blvd. وودلند هیلز 818-340-6360; www.veggiegrill.com

محبوبیت گیاهی کوره های زنجیره ای غیر قابل انکار است; ترین شب های محلی شعبه جذب نه تنها گندم, آب, جمعیت, اما همچنین خانواده هایی که به نظر می رسد برای لذت بردن از همبرگر با سیب زمینی سرخ کرده در طول هفته است.

گیاهی کوره موفق شده است تا موقعیت خود را به عنوان یک مقصد برای هر دو گیاهخوار و غیر گیاهخوار. این یک جایگزین خوشمزه برای کسانی که می خواهند تشخیص ظروف حتی اگر کسانی که تشخیص ظروف ساخته نیست از پروتئین حیوانی آنها معمولا ساخته شده است. این یک زنجیره ای که در آن, سالاد, جای تعجب نیست که ساخته شده است با تمام سبزی o’ لحظه ای.

هفت غذای اصلی سالاد در منو از جمله کوینولا قدرت سالاد همه حال کلم و مورد پسند Kale سزار. و به ارمغان می آورد که من به حس من با استفاده از گیاهی پخت و پز به عنوان یک کمک در رژیم غذایی. سالاد ها فوق العاده ترین چیزی که — به عنوان طولانی به عنوان شما لازم نیست آنها را جمع آوری به عنوان مردمی استفاده در مکان هایی مانند شرکت بین Souplantation که در آن گزینه های یک مک بزرگ به نظر می رسد سالم است.

من و سبزی. من می خواهم آنها را با یک رژیم غذایی سس کم چربی است. و سال پیش من به عادت گرفتن در سمت. من کمی به اندازه کافی لباس که هنوز هم متناسب با. من رو به انجام تمام توانم را به حرکت تا اندازه های دیگر. خوردن سالاد به خوبی ساخته و به خوبی کار می کند.

مریل Shindler لس آنجلس آزاد بر اساس ناهار خوری منتقد. ایمیل mreats@aol.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Wonmaniainstagram takipçi satın alinstagram follower kaufengüvenilir takipçi satın almaanksiyete nedirbeylikdüzü travestiduşakabin fiyatları ve modelleri istanbulotomatik kepenk servisiElektronik sigara