8 گام جهت رفع مشکل خاموش و روشن شدن مکرر گوشی آیفون

اگر همچنان مشکل گوشی شما پابرجا است گوشی خود را به مراکز تعمیرات موبایل آیفون بسپارید تا مشکل گوشی شما حل شود. کارشناسان موبایل کمک بعد از بررسی دقیق آیفون شما و پیدا کردن منشا مشکل آن را تعمیر میکنند. برای تعمیر این قطعه، باید بخش های متفاوت آن شامل مقاومت، خازن، سیم پیچ، دیود و ترانزیستور به دقت بررسی شوند. من سایهی زرد/سبز رنگ ثبت شده در عکس سلفی گلکسی S21 اولترا دوست ندارم و تهرنگهای پیکسل و آیفون در این بخش را ترجیح میدهم. در حال حاضر اپل ۸ گوشی تولید میکند که در ادامه قیمت آنها را بررسی میکنیم.

با ما در بررسی مشکل بیس باند آیفون و تعمیر بیس باند ایفون و همینطور راه حلهای آن همراه باشید. جالب توجه است که دوربین سری جدید اپل آنقدر هیجانانگیز است که چند روز پس از رونمایی، دکتر چشم پزشکی با انتشار ۲ عکس از قبل و بعد عمل قرنیه چشم بیمار، که توسط آیفون ۱۳ گرفته شده بود، میزان دقت، وضوح و کیفیت بالای عکسهای گوشیهای ایفون ۱۳ را نشان گوشی آیفون جدید 2020 داد. اپل همچنین در مدل ارزان قیمت تبلت آی پد دوربین جدیدی که مناسب کار و آموزش از خانه است، استفاده کرده است.

برای کاربران فراموشکاری که بروزرسانی برنامه ها را فراموش میکنند، گزینه بروزرسانی خودکار در اپ استور میتواند بهترین راه حل باشد. با این کار بلوتوث نیز به صورت خودکار خاموش و روشن میشود. در صورت وجود چنین مشکلاتی راههای اندکی وجود دارد. همانطور که می دانید، برد مغز متفکر گوشی است و کنترل تمام بخش های دستگاه را بر عهده دارد. امسال نوبت iOS 15 است که ببینیم چه چیزهایی برای ارائه دارد! زیرا برنامهها را همیشه با آخرین بروزرسانیها که البته مشکلات آنها رفع شده است بروز نگه میدارد.

یکی از مواردی که اپل همیشه در آن تبحر داشته و باعث شده قیمت گوشی آیفون بالاتر برود، ایجاد یکپارچه سازی بین سخت افزار و نرم افزار آن ها است. چنانچه پس از استفادهی طولانی از این قطعه با ضعیف شدن صدای خروجی مواجه شدهاید لازم است با استفاده از یک دستمال مرطوب این قطعه را تمیز نمایید چرا که مشکل از گرفتگی گرد و غبار میباشد. یکی از مهم ترین مراحل تعميرات موبايل اپل، ترمیم برد اصلی آن است.

ایندکسر