74 coronavirus موارد گزارش شده در Clark County 95 در نوادا

Category: لاس واگاس No comments

0317_sun_SisolakVirusPresser2

استیو مارکوس

نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در سایر ساختمان وزارت امور خارجه در لاس وگاس سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است. Sisolak دستور monthlong بسته شدن قمار و غیر ضروری دیگر کسب و کار به منظور جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید (COVID-19).

کلارک کانتی دارای 74 تایید موارد coronavirus که از پنج شنبه در جنوب نوادا سلامت منطقه ، که افزایش پنج بیماران پس از چهارشنبه.

در سراسر نوادا 95 بیماران دارای آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به نوادا سلامت پاسخ دولت برنامه ایجاد شده برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس. اگر چه اکثر موارد در Clark County مردم در Washoe, Elko, داگلاس و نای شهرستانهای استان و همچنین شهرستان کرسن سیتی نیز آزمایش مثبت برای رمان ویروس.

Coronavirus موارد شده اند به سرعت در حال افزایش در شهرستان کلارک از هفته گذشته. روز سه شنبه در این شهرستان گزارش شده و 42 نفر. روز چهارشنبه تعدادی صعود کرده به 69.

از بعد از ظهر پنجشنبه یک نفر در نوادا – یک Clark County ساکن مرده است از رمان بسیار مسری ویروس. که فردی یک مرد بود در دهه 60 بود که زمینه ای شرایط پزشکی با توجه به جنوب نوادا بهداشت منطقه.

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak را تعطیل, همه مدارس و غیر ضروری کسب و کار در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس. این شامل میله, رستوران ها, قمار و ورزشگاه همه از آن باقی بماند بسته برای حداقل بعد از 29 روز. به عنوان پنج شنبه مدارس, به بازگشایی, مارس 13.

صرف نظر از وضعیت سلامت Sisolak جهانی و مقامات بهداشت درخواست مردم برای ماندن در داخل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوره آمریکایی ها برای جلوگیری از تجمعات از 10 نفر یا بیشتر به منظور حاوی ویروس است. اجتماعی فاصله – خودداری از صرف زمان در مکان های شلوغ حفظ حداقل سه پا راه دور از مردم و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است توصیه می شود به عنوان یک راه موثر برای نگه داشتن خود و دیگران سالم همراه با شستن دستها به طور مکرر و تمرین خوب بهداشت.

در حالی که آزمایش باقی مانده ناکافی در نوادا و در بسیاری از کشور دولت را آزمایش کرده است 1,721 مردم در حوزه عمومی و خصوصی و مراکز بهداشتی درمانی. 1,626 از کسانی که آزمون برگشتم منفی با توجه به نوادا سلامت پاسخ. بسیاری از آزمایشات – 989 – انجام شد در نوادا دولتی بهداشت عمومی آزمایشگاه در رنو است. چهار صد و شصت و آزمايشات انجام شده در جنوب نوادا بهداشت عمومی آزمایشگاه. بقیه انجام شد LabCorp یا Quest Diagnostics.

در سراسر کشور بیش از 11,800 مردم باید آزمایش مثبت برای ویروس. حداقل 179 نفر کشته شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>