7 مرگ و میر بیشتر در شهرستان لا ده ها تن از کارکنان بهداشتی درمانی مبتلا به کروناویروس

هفت نفر کشته شده اند از رمان coronavirus لس آنجلس مقامات بهداشت گفت: پنج شنبه, مارس 30. مقامات همچنین گفت: 324 اضافی موارد شناسایی شده اند.

شهرستان تلفات در حال حاضر رسیده 44 با 2,474 موارد تایید شده.

شهرستان, بهداشت, مدیر باربارا فرر نیز روز دوشنبه گفت که ده ها تن از تأييد موارد بهداشت و درمان کارگران است.

“اگر چه تعداد ما همچنان به افزایش ما به فرض وجود دارد دیگر افراد آلوده که آزمایش نشده,” فرر گفت. “درست است تعدادی از موارد است که در واقع بسیار بالاتر است.”

شش نفر از مردم اند دوشنبه شد مسن تر از 65 سال و یک نفر بین 41 و 65 مقامات گفت. شش نفر از جمله فرد جوان تر بود از قبل موجود شرایط بهداشتی فرر اضافه شده است. شهرستان میزان مرگ و میر همچنان به 1.8%.

“این یک متناوب یادآوری چگونه مرگبار این بیماری می تواند” فرر گفت.

فرر گفت: یک اوج در شهرستان را شماره می تواند آمده در اواخر ماه آوریل است. تعداد کل موارد گزارش روز دوشنبه شامل 99 مورد در لانگ بیچ و 10 مورد در پاسادنا. هر دو شهرستانها کار خود را در ادارات بهداشت; ساحل طولانی در روز دوشنبه اضافه شده هفت بیشتر موارد با قرار دادن آن در مجموع 106.

ساحل طولانی تا به حال یک مورد مرگ و پاسادنا هیچ کدام تا کنون. فقط زیر 500 از کسانی که با تایید COVID-19 بیمارستان بستری شده است. از آن 21 درصد در بخش مراقبتهای ويژه.

این بخش در دست بررسی 25 نهادهای 18 از آنها خانه های سالمندان که در آن موارد تایید شده از coronavirus گزارش شده فرر گفت. تا 130 مورد تأیید کارکنان و ساکنان گزارش شده است در امکانات و شش میلادی به ساکنان در خانه های سالمندان فرر گفت. وجود دارد در حال حاضر 11 امکانات با سه یا بیشتر از موارد.

“برای ما این است که علامت شیوع در یک مرکز” فرر گفت که نام این امکانات خواهد بود ذکر شده در وب سایت وزارت. “کارکنان ساکنان و خانواده در این نهاد ابلاغ شده است.”

کالیفرنیا در حال حاضر در حال آماده شدن برای کارکنان حدود 50,000 اضافی تخت بیمارستان ایالتی در نقاط مختلف رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: در ظهر امروز در جلسه دوشنبه. که نشان دهنده یک 66 درصد افزایش از دولت را به طور منظم با مجوز تخت ظرفیت حدود 75,000.

در جنوب کالیفرنیا یک بیمارستان صحرایی در شهرستان ریورساید بود در حال حاضر و در حال اجرا Newsom گفت و مراحل گرفته شده برای بازگشایی سنت وینسنت مرکز پزشکی که بسته شد در ماه های ژانویه و جامعه در بیمارستان عمومی است که در بسته سال 2018 است. لا مرکز کنوانسیون نیز مجهز به یک بیمارستان صحرایی.

در L. A. شهرستان 1,573 تخت در دسترس بودند از جمله 214 واحد مراقبت های ویژه تخت از 23,000 مجموع در سراسر نزدیک به 100 بیمارستان از شنبه. در این شهرستان چهار بیمارستان های دولتی وجود دارد 577 کارکنان تخت کفش از جمله 75 تخت ICU به گفته دکتر کریستینا Ghaly این شهرستان خدمات بهداشتی و مدیر. تمام بیمارستان ها باید توانایی به جای به طور قابل توجهی بیشتر تخت تحت شرایط خاص در مواقع اضطراری Ghaly اضافه شده است.

این شهرستان نیز تا به حال 865 استفاده نشده و در دسترس هواکش با 170 بیشتر موجود در انبار, Ghaly گفت.

Newsom گفت: دولت به تازگی توزیع شده 32.6 میلیون N95 ماسک بود و مناظر خود را در مجموعه های اضافی 101 میلیون ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی است که بخشی از دولت اضطراری ذخیره.

Newsom نیز نامیده می شود در حدود 37,000 بازنشسته ورودی و بهداشت و درمان کارگران به ثبت نام در Healthcorps.ca.gov برای پیوستن به مبارزه. قوانین در اطراف صدور مجوز, محدوده عمل برای برخی از ارائه دهندگان خدمات و سطح نیروی انسانی شده اند آرام حداقل تا 30 ژوئن در طول این زمان اضطراری Newsom گفت.

مقامات گفته بودند کار با گروه های کارگری و سازمان های پزشکی برای تنظیم این قوانین.

“ما به دنبال هزاران نفر از افراد” Newsom گفت.

در چهار روز گذشته دولت دیده می شود دو برابر شدن تعداد بستری شدن در بیمارستان در حال حاضر به 1,432 نفر است. تعداد زیادی از مردم در بخش های مراقبت ويژه سه برابر شده است در چهار روز به 597, Newsom گفت. وجود دارد 4,643 مورد تأیید و 101 نفر فوت کرده اند که از جمعه, مارس 27.

“اگر شما تا کنون رفته آسمان غواصی بدترین کاری که یک انسان می تواند انجام دهد این است که قطع چتر نجات هنگامی که شما حتی نزدیک به زمین” Newsom گفت. “ما حتی نزدیک به زمین پس بیایید اجرا کنید که 90 حیاط داش. اجازه دهید در ادامه به دنبال از طریق و با این کار باور نکردنی است که انجام شده است و تعهد همه ما باید برای دیدار با این سر در است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de