56 رویدادهای مهم به دانستن در مورد در منطقه سیاتل این آخر هفته: Feb 28-1 مارس سال 2020

Category: سیاتل No comments

هیجان زده برای زمستان پایان (اگر شما در حال حاضر نیست) در این سال “بهار تب”با مضمون شمال غرب گل و باغ, جشنواره, که در آن شما پیدا کردن صفحه نمایش باغ بازار و این Instagram-دوستانه گل هنر مانکن از Fleurs de Villes. Fleurs de Villes

تمام هفته ما شده است ارسال لیست از Seattle events به شما را مشغول نگه دارید (از جمله بهترین فرهنگ و هنر حوادث, دمدمی, همه چیز برای انجام و بهترین موسیقی را نشان می دهد را ببینید) اما ما متوجه بسیاری برای مرتب سازی از طریق. بنابراین اگر شما فقط زمان را به خواندن یک لیست را از این یکی: ما کنده بزرگترین رویدادهای شما نیاز به دانستن در مورد هر نوع از این جهش آخر هفته روز از واشنگتن آبجو در خانه باز به عشق در بازار و از Allstate شکلات داغ 15K/5K به اوت ویلسون Jitney. دیدن همه آنها را زیر و پیدا کردن حتی بیشتر از چیزهایی که برای انجام این آخر هفته ما کامل EverOut همه چیز برای انجام یک مصاحبه ،


پرش به: مواد غذایی و نوشیدنی | جهش روز | ماه تاریخ سیاه | نخبه و ویژه بهره رویدادها | ورزش و تفریح | کمدی و اجرای | کنسرت های اصلی و موسیقی را نشان می دهد| فیلم | حوادث موزه | قابل توجه دیگر اتفاقات


مواد غذایی و نوشیدنی, حوادث

30th سالانه PNA طعم شراب
پذیرش سالانه شراب عاشقان جشنواره می شود و شما نمونه ای از 10 شراب به همراه موسیقی زنده و تنقلات. اگر شما سقوط در عشق با یک خاص, قدیمی, خرید بطری در pop-up store—درآمد حاصل از رفتن به محله فینی انجمن.
پنج شنبه, محله فینی انجمن

شکلات غوطه ور اسنوهومیش
نمونه راه خود را از طریق اسنوهومیش eateries’ شکلات خلاقیت.
پنج شنبه, مکان های مختلف (اسنوهومیش)

مرکز شهر سگ سالن نانوایی افتتاح
درمان Fido به سگ پسند پخته محصولات در افتتاح مرکز شهر سگ سالن جدید نانوایی. وجود دارد خواهد بود, جالب, رایگان, ناخن سبك رفتار یک شانس برای برنده شدن یک doggie اسپا روز در مرکز شهر سگ سالن و مسابقه عکس با عضویت ماهانه به سالن آینده سگ حیاط نوار به عنوان یک جایزه.
شنبه, مرکز شهر, سگ سالن نانوایی (Fremont)

سخت کبد 2020
عذر خواهی برای کبد خود را در پیشبرد قبل از بهره گیری از barleywine (یک سبک قوی آل از بین 6-11% میزان الکل) در Brouwer کافه را 18th جشن سالانه که باید بیش از 40 گونه در ضربه بزنید.
شنبه-دوشنبه Brouwer کافه (Fremont)

قلب و شراب
نمونه ارائه شده از wineries و مشروب در سراسر منطقه با زوج خوشمزه غذا قبل از tucking به یک شام دلچسب از Herban جشن. دسر خدمت خواهد شد در طول حراج زندگی می کنند بخشی از شب, با درآمد حاصل از موارد بهره گیری برداشت علیه گرسنگی است.
جمعه, ریخته گری توسط Herban جشن (Sodo)

سیاتل کوکتل هفته
این روحیه weeklong رویداد قرار می دهد یک نور افکن در محرک و (کوکتل) شیکر از سیاتل بار با ویژه libations در دسترس در بیش از 60 شرکت کننده در سالن به علاوه کلاس ها و سمینارها برای جوانب مثبت صنعت, پاپ آپ میله کوکتل, نوار, تصاحب, مسابقات, مزه, احزاب, و بیشتر. شنبه کوکتل منطقه رویداد در بل بندر کنفرانس مرکز “کارناوال کوکتل” را از ویژگی های سخنرانی و تظاهرات یک فروشگاه خرده فروشی و یک کامیون مواد غذایی اسکله با ازبک غذایی در خیابان از تبسم, بومیان آمریکا, سرخ کردن نان tacos از Rez, آسیایی, تلفیقی می خورد از طلب با مجموعه J, و خیلی بیشتر. جولین بل
شروع پنج شنبه, مکان های مختلف

ستاره Brews جشنواره آبجو
جنگ ستارگان طرفداران می توانید بین کهکشانی زمین بازی مستقر با شخصیت های, عکس ops زنده گروههای موسیقی و هنر و صنعت آبجو و شراب مزه مانند پروفایل لانه خرگوش و غیره از Ciders و شورشی آبجو پایه.
جمعه WithinSodo

واشنگتن آبجو در خانه باز
بیش از 110 واشنگتن کارخانه های لبنی را باز درهای خود را به صورت همزمان در سراسر ایالت خانه باز می دهد که دوستداران آبجو یک فرصت منحصر به فرد برای ایجاد ماجراجویی خود را. طرح سفرنامه برای شخصی آبجوسازی خزیدن سفر به چند مقصد کارخانه های لبنی شما همیشه می خواستم به سعی کنید و یا به سادگی رها کردن نزدیکترین شرکت هنر و صنعت آبجو در محله شما. هر برجسته آبجو خود را خواهد داشت صف شگفتی در فروشگاه است که ممکن است شامل نمونه, تور, سوغاتی, نادر بشکه مذاقات مرزه جفت غذایی و بیشتر. جولین بل
پنج شنبه, مکان های مختلف

جهش روز

یک روز اضافی به فوق العاده!
Macaron maven بانوی یام شما را دعوت به صرف اضافی بعد از ماه بودن “فوق العاده زیاده افسانه دادن و مهربان” با کشیدن ملکه یکنوع بازی شبیه لوتو به میزبانی DonnaTella HoweHowe و دانه ملکه الهام از حیوانات آبرنگ پرتره از مهمانان توسط Taeuber گروه تئاتر و سفارشی بستنی و نوشیدنی (موجود در پیشگام مربع محل تنها). ده درصد از همه macaron فروش در همه نقاط برای روز بهره مند خواهد شد سیاتل جامعه انسانی.
شنبه بانو یام (پایونیر مربع)

Boylston/دانشگاه هاروارد جهش روز 2020 میخانه خزیدن
تپه قیف می توانید لذت بردن از غذا و نوشیدنی ویژه در اطراف جهش ساعت در روز در Redhook Brewlab, زندگی در مریخ, بیل خاموش برادوی, لیندا میخانه و نمک و نی.
پنج شنبه, مکان های مختلف (کاپیتول هیل)

Cherdonna را سخت نقدی کاباره: سال کبیسه چیزهای بی اهمیت شب جمع آوری کمک!
خود را صرف ارزش اضافی در زمان پاسخ به سوالات چیزهای بی اهمیت با کشیدن بازیگر رقصنده طراح رقص و “به طور کلی سرگرم کننده دیوانه” (تعقیب می سوزد) Cherdonna Shinatra. این جهش روز جمع آوری کمک همراه با کوکتل تخصص و جوایز سرگرم کننده.
شنبه, استودیو زمان (کاپیتول هیل)

روز اضافی 5K
این یک سال کبیسه! اگر شما می خواهید به صرف روز اضافی به عنوان مسئولانه که ممکن است انتخاب کردن برای این 5K یا یک مایل سرگرم کننده اجرا در سراسر Green Lake.
شنبه, سبز, دریاچه, پارک

عشق در بازار
بسته به عنوان بسیاری از فعالیت های خود را به روز جهش که ممکن است با رفتن بر روی یک نقاشی دیواری شکار لاشخور, ساخت صنایع دستی با هنرمندان محلی, حلق آویز کردن با محلی کشیدن ملکه سیلویا O’Stayformore رفتن در یک زیرزمینی جدید تور و نوشیدن شراب.
شنبه, Pike Place Market (مرکز شهر)

همچنین نگاه کنید به: جهش روز 2020 حوادث.

ماه تاریخ سیاه

ACES: هنرمندان از رنگ در نمایشگاه و سمپوزیوم
این نمایشگاه از استعداد های محلی, نمایش ثروت از کار 75 هنرمندان از رنگ انتخاب شده از یک باز تماس وعده 80 فعالیت های مذاکرات توسط سخنرانان کلیدی Nikkita الیور و پل Rucker, و بیشتر.
جمعه-شنبه سیاتل مرکز

ماه تاریخ سیاه, جامعه, جشن سال 2020
یادگیری در مورد تاریخچه سیاتل هیپ هاپ آفریقایی و زاد نژادپرستی عدالت اجتماعی فرصت ها در این رویداد تمام روز. در میان پانل های بررسی جامعه expo گسترش در سراسر گالری. نوشیدن-سن افراد باقی می ماند برای یک حزب پس از زنده دی جی ها و فعالیت های هنری.
شنبه باین بریدج ایسلند موزه هنر

MLK وحدت روز با kronda
سیاتل-بر اساس نویسنده و سخنران و ظهور اجتماعی-آیکون های رسانه های kronda را افتخار مارتین لوتر کینگ جونیور میراث پیشرو بحث و گفتگو در مورد مسابقه در ایالات متحده است.
جمعه, Town Hall (اولین هیل)

همچنین نگاه کنید به: کامل ما ماه تاریخ سیاه تقویم.

نخبه و ویژه بهره رویدادها

تغییر آب و هوا // کنجکاوی نمایشگاه
وجود دارد هیچ چیز سرگرم کننده در مورد تغییر آب و هوا خود را, اما این علم پر از آخر هفته است و حتما به شما الهام بخش به بررسی مسائل مانند آتش سوزی ذوب یخ حرارت شدید و طوفان ناشی از ما گرم شدن سیاره—و آن را ترک خواهد کرد شما را با ابزار برای کمک به بهترین شما می توانید. این برنامه شامل تن از دست در فعالیت های زندگی علم دموی, مذاکرات, و بیشتر.
دوشنبه-یکشنبه اقیانوس آرام مرکز علوم (مرکز شهر سیاتل)

طلا و جواهر و معدنی نشان می دهد 2020
گسترش و یا شروع مجموعه خود را از سنگ ها و مواد معدنی با ارائه از تن از نمایندگی مجاز و فروش.
شنبه-یکشنبه, همیشه سبز دولت Fairgrounds (مونرو)

Ken Jennings, G. O. A. T.: پیروزی حزب
افسانه ای در معرض خطر! مسابقه کن جنینگز متصلب بسیاری از نقاط در برابر مخالفان خود جیمز Holzhauer و براد Rutter در نمایش آخرین “بزرگترین در تمام دوران” (G. O. A. T) مسابقات. جشن سیاتل به دنیا خوش فکر را دستاورد با دیدن یک rescreening از 30 دقیقه از شکوه و عظمت با تفسیر از جنینگز خود را که خواهد شد وجود دارد در گوشت کنار نویسنده ماریا سمپل و خواننده و ترانه سرا جان Roderick.
شنبه Town Hall (اولین هیل)

پادشاه/Snohomish County منطقه ای املا زنبور عسل
حداقل یک غریبه کارمند شهادت به شادی از دیدن میانه-دانش آموزان دست کشیدن از کلماتی مانند “شاه ماهی,” “آبرفتی” و “thalweg” سالانه King-اسنوهومیش منطقه ای املا زنبور عسل که به ارمغان می آورد با هم خوش فکر دانش آموزان از سراسر شهرستانهای استان است.
شنبه Town Hall (اولین هیل)

شمال غرب گل و باغ و جشنواره
فکر می کنم از این جشنواره به عنوان گسترده ای دسته گل برای حواس با یک گل رقابت و 20 نمایش باغ به نمایندگی از موضوع امسال “بهار تب.” شما در حال دعوت به سرگردان را از طریق مینی مناظر گل با رنگ به شما هیجان زده برای زمستان پایان (اگر شما نیست در حال حاضر). برای ثبت نام در سمینارهای رایگان, فروشگاه, بازار, برای گیاه جدید دوستان را به خانه و فرار بلوز زمستان با غرق شدن خود را در یک پناهگاه سبز سالم.
جمعه-جمعه, واشنگتن, وزارت امور خارجه کنوانسیون و مرکز تجارت (مرکز شهر)

غریبه (از حد معمول) همه چیز برای انجام در این هفته.

ورزش و تفریح

Allstate شکلات داغ 15K/5K 2020
شروع و پایان در مرکز شهر سیاتل در این مسابقه سالانه پاداش runners با همه شیوه ای از شکلات دلخوشیها از جمله شکلات داغ ميدانی با فاج داغ سس فرو بردن و بیشتر.
یکشنبه, سیاتل مرکز

Sounders FC vs Chicago Fire FC
Seattle Sounders خواهد خود را باز 2020 فصل با یک بازی خانگی در برابر آتش سوزی شیکاگو.
پنج شنبه, سنچریلینک درست (پایونیر مربع)

کمدی, اجرای برنامه & خوانش

1984
در مورد این موضوع از جورج اورول شاهکار ادبی من ایستاده با کریستن استوارت که ناعادلانه مورد بدخواهی برای تماس با کتاب “یک داستان عشق, حماسه, حماسه, حماسه نسبت.” هر چند من هم موضوع را با استقرار کلمه “حماسه” در این زمینه استوارت کاملا درست در تجزیه و تحلیل. حتما این کتاب را حفظ کرده است ارز خود را مدت ها پس از آن عنوانی تاریخ اما برای من به شدت از آن داستان عشق و غنای آن شرح انسان احساس همیشه outshined این prescience از آن سیاست است. شعاعی تئاتر پروژه محلی گروه تولید تیم رابینز تئاتر اقتباسی از داستان قرار گرفته است به برجسته کردن آن با کیفیت فوق العاده بازیگران در دنج تئاتر در 18 و اتحادیه. غنی اسمیت
یکشنبه-سه شنبه 18 & اتحادیه (کاپیتول هیل)

فرشته ای در خانه
در طول دوران ویکتوریا کاونتری Patmore نوشت: شعر در توصیف همسر ایده آل به عنوان یک “فرشته ای در خانه” زندگی می کند که به او لطفا آن را به عنوان بودند. هیچ کس دوست game, این شعر در زمان, اما آن را تبدیل به محبوب در اطراف نوبه خود از قرن و ایدئولوژی آن بود فراگیر به اندازه کافی به خار ویرجینیا وولف به نوشتن یک مقاله کامل در مجموعه نقد آن است. “کشتن فرشته در خانه بود و در بخشی از اشغال یک نویسنده زن,” او نوشت. چهار تهدید سارا Porkalob که ساخته شده حرفه ای خود را در یک زندگینامه سه گانه در مورد او سرد خانواده گفت: عشق او را از ویکتوریا دوران ادبیات و پرشور توافق با وولف را حذف الهام او ریف در این لعنت ، مانند اژدها او چرخه فرشته در خانه خدمت خواهد کرد به عنوان اولین قسط از بازی های جدید در چرخه بر اساس “سحر و جادو نهفته انتقام و خون و ایثار است.” بر خلاف اژدها چرخه نشان می دهد هیجان انگیز است که به نظر می رسد مانند یک رمز و راز قتل در ابتدا اما به پایان می رسد که چیز دیگری به طور کامل. عمده دلیل برای هیجان زده شامل محلی ستاره ری Tagavilla و Ayo Tushinde به علاوه لذت تماشای یک نویسنده/کارگردان کاوش به طور کامل سرزمین های جدید است. غنی اسمیت
دوشنبه-یکشنبه, کافه Nordo (پایونیر مربع)

آگوست ویلسون ‘Jitney’
آن است که در همه حالت به ادعا می کنند که آگوست ویلسون یکی از بزرگترین نویسان آمریکایی قرن 20. شگفت انگیز تر چیزی برای گفتن در مورد ویلسون این است: او بزرگترین سیاه اقتصاددان آمریکایی قرن 20. در واقع ویلسون اولین بازی Jitneyاست نه تنها یک شاهکار از دهه 1970 اقتصاد, اما آن را نیز پیش بینی rideshare اقتصاد از زمان ما است. این بازی که در سیاتل هرزه است عملیات زیر جهت استعداد Ruben Santiago-Hudson, در مورد سیاه رانندگان تاکسی که غیررسمی خدمت پیتسبورگ جامعه سیاه و سفید, چون سفید متعلق به کابین را نمی خواهد. کسب و کار متعلق به بازی کلید شخصیت جیم بکر یک مرد در 60s او که بازنشسته پس از زیرپا دهه از عمر خود را به یک پیتسبورگ کارخانه فولاد. در Jitneyما دیدن پایتخت-گرسنگی شرایط کار برای مردانی که حقوق بازنشستگی و یا در ارتش خدمت کرده است. آنها انجام آنچه آنها می تواند به پایان می رسد دیدار. اما مهم نیست چقدر زمان و نوآوری در آنها سرمایه گذاری در اقتصاد خود گرداند همیشه سقوط کوتاه از حل و فصل واقعی نیاز دارد. چارلز MUDEDE
جمعه-جمعه, سیاتل مجموعه تئاتر (سیاتل مرکز)

چارلی پارکر ‘Yardbird’
جاز آیکون چارلی پارکر می شود قسمتها درمان در این سیاتل Opera تولید دانیل Schnyder را Yardbirdیک سفر را از طریق برزخ توسط پارکر که در تلاش برای تکمیل آخرین شاهکار در میان یک سری از فلش بک که ویترین با شکوه اوج نمادین نیویورک جاز باشگاه Birdland و همچنین شکست ها و پیروزی پارکر زندگی پویا.
شنبه-یکشنبه, McCaw سالن (سیاتل مرکز)

کودکان
در این تونی نامزد دریافت جایزه بازی توسط لوسی کیرکوود دو بازنشسته دانشمندان هسته ای ایران در سواحل سازگار با محیط زیست ویران انگلستان دریافت مخل بازدید از یک دوست قدیمی.
جمعه-جمعه, سیاتل مجموعه تئاتر (سیاتل مرکز)

کف!
محلی کشیدن بازیگر نوازنده و شب زنده داری نماد Michete را پرتاب یک حزب به افتخار او در اولین حضور عمومی پس از اخذ facial feminization surgery. این پیچ و تاب ؟ چیزی رفته اند ممکن است به طرز وحشیانه ای اشتباه زیر تیغ. پیدا کردن برای خود و لذت بردن از اضافی, اجرای, از, روآن, Ruthless, افسونگر, پدر و دیگر محلی برای یک شب از کشیدن موسیقی از دی جی جین نمی و جو دره و همه تیتو ودکا نوشیدنی فوق العاده شما می توانید رسیدگی.
شنبه, فرد, پناهگاه حیات وحش (اورست)

دیزنی “یخ زده”
من نوشته ام در گذشته که من یک نقطه گرم در قلب من یخ زدهدیزنی دوم-highest-grossing فیلم انیمیشن درباره یک شاهزاده خانم است که مجموعه را در یک تلاش (با یک گروه از مفید sidekicks البته) برای پیدا کردن او جدا خواهر بزرگتر پس از گفت خواهر یخی قدرت های جادویی به طور تصادفی را در زمستان ابدی به پادشاهی خود را. در حال حاضر تونی-نامزد برادوی نشان می دهد از دیزنی تولیدات تئاتری به کارگردانی مایکل Grandage در حال آمدن است به سیاتل برای نامزدی که وعده های “پر شور جلوه های ویژه خیره کننده مجموعه و لباس و اجرای نیروگاه.” انتظار می رود همه کسانی که earwormy آهنگ ها (از جمله خستگی ناپذیر پیروزی سخت-نه-به-آواز-همراه-و-را-دراماتیک-حرکات دست-به “Let It Go”) به علاوه گسترش نمره است که ویژگی های یک دوجین شماره های جدید فیلم, ترانه سرایان, کریستن اندرسون-لوپز و EGOT برنده رابرت لوپز. LEILANI پولک
دوشنبه-یکشنبه پارامونت تئاتر (مرکز شهر)

John Sayles: زرد, زمین,
مدیر فرقه کلاسیک برادر از یک سیاره دیگر, John Sayles, است, متاسفانه, نه یک فیلم از سال 2013. و آخرین شاهکار آمیگوتکمیل شد یک دهه پیش. اما این به این معنا نیست Sayles یکی از بزرگترین چپ فیلمسازان قرن 20 (او به ما چه کن لوچ است که به انگلستان) انجام شد هیچ چیز در طول این زمان. این ژانویه Haymarket کتاب سوسیالیستی انتشارات مستقر در شیکاگو منتشر شد Sayles را , زرد, زمین 400-صفحه سیاسی داستان تفرج است که در مورد بومی رزرو آمریکا در میسوری فعالیت و petrocapitalism. این پنجمین بار در رمان به طور کلی. چارلز MUDEDE
جمعه الیوت خلیج شرکت کتاب (کاپیتول هیل)

آخرین روز از تزار
در نوبه خود از قرن 20th عظیم طبقاتی در روسیه شد, رسیدن به نقطه جوش. قدیمی گفت: “خدا در آسمان است و تزار در سنت پترزبورگ”—به معنی سلطنتی حاکمان نیست واقعا لمس زندگی شهروندان روسی—به سرعت از مد به عنوان 300 سال رومانوف امپراتوری تلاش برای صرفه جویی در خود را با خشونت سرکوب انقلاب و انجام وحشتناک پوگروم علیه یهودیان. این امپراتوری از دست دادن عمده جنگ و نفوذ در خارج از کشور. هر یک از این صدایی…آشنا ؟ شاهد نیویورک-بر اساس تولید کننده همهجانبه تئاتر است فشرده از گرگ و میش از قرمز به یک عملکرد مجموعه در ماه اوت اطراف از Stimson-سبز عمارت در تپه. را انتخاب کنید-شما-خود-ماجراجویی تولید اجازه می دهد تا شما را به رعایت این nauseatingly مربوط به داستان از بهتری از Rasputin, Anastacia, یک بنده خسته از پرداخت یک میلیارد روبل برای تخم مرغ و یا هر شخصیت دیگر شما می خواهید. رفتن با یک گروه از دوستان, یادداشت آمده و آماده برای کلاس روز بعد با پیشنهادات در مورد چگونه برای پایین آوردن یک امپراتوری. غنی اسمیت
جمعه و شنبه Stimson-سبز عمارت (اولین هیل)

مورها
در آنچه برای تلفن های موبایل مانند سرگرم کننده علاقه مند هستند اما با این وجود تاریکی و خشونت تقلید مسخره امیز از قرن 19 فمینیستی کلاسیک مانند جین ایر, تنها سیلورمن کمدی زیر دو خواهر و یک سگ جدید حاکم و مرغ در غم انگیز انگلیسی مورها (اعتبار توسط “anachronisms پاشیده در سراسر” و حتی یک قدرت ballad). ویلایی تئاتر وعده تولید این “لذت خواهد شد هر کسی که دارای فر با انگلیسی, رمان, تور یک خانه خالی از سکنه و یا منتظر بیش بعید حیوان دوستی است.”
دوشنبه-یکشنبه تئاتر خاموش جکسون (چینی-بین المللی منطقه)

طاووس
بلند پروازانه مرد جوان در دهه 1920 در پاریس کار می کند راه خود را در یک شیک پوش کلوپ شبانه در می توانید آخرین kitschy-گلم گوشت-baring طرح محور revue.
جمعه-جمعه, می می (مرکز شهر)

سیاتل جشنواره بین المللی رقص زمستان مینی متحرک
یک بار دیگر Khambatta رقص شرکت خواهد تیم بین المللی از طراحان رقص نمایشنامه برای تولید دو تعطیلات آخر هفته هیجان انگیز اجرای برنامه. در این سال مدیر کوروش Khambatta و Jaewoo یونگ و Kyoung-شین کیم از کره جنوبی را Unplugged بدن شرکت خواهد رقص جدید و ایجاد قطعات با ترکیب هر آخر هفته. در فوریه 21-22 امتیوی بدن’ دوئت دو بدن خواهد بود زوج با Khambatta رقص شرکت کنترل جمعیتکه تساوی در موضوع جنبشهای اعتراضی در سراسر جهان است. بعد آخر هفته KDC خود را آشکار دوباره آغاز خواهد شد. دوباره. از قبلی جشنواره و Jaewoo یونگ رقص انفرادی خود را در قطعه یک جزیره خالی از سکنه.
جمعه-شنبه اریکسون تئاتر خاموش برادوی (کاپیتول هیل)

سفید برفی
دو بازیگر را به تصویر بکشد برفی ملکه شر و هفت کوتوله ها صحبت کردن در آینه و هانتسمن در این بلند پروازانه کودکان تولید تئاتر نوشته شده توسط گرگ بانک ها و کارگردان Desdemona چینگ.
شنبه-یکشنبه سیاتل تئاتر کودکان و نوجوانان (مرکز شهر سیاتل)

Stephanie Miller سکسی لیبرال تور
رادیو نمایش میزبان Stephanie Miller خواهد رسن برخی از ضد مغلوب ساختن پیشی جستن شوخ طبعی با شرکت میزبان Hal Sparks و Frangela.
پنج شنبه, Benaroya سالن (مرکز شهر)

تیم & Eric: اجباری حضور در تور جهانی
کمدی دو تیم و اریک از تیم & Eric عالی نشان می دهد ، و تیم & eric’s Billion Dollar Movie (به علاوه حدود یک میلیون چیزهای عجیب دیگر) باز خواهد گشت با نشان دادن زندگی پر از پیچ و تاب خوردن القا طنز.
جمعه مور تئاتر (Belltown)

به نوبه خود از پیچ
کتاب-آن را وفق دهند هنری جیمز سرد و مبهم ویکتوریا شبح رمان در مورد یک ساده و بی تکلف حاکم که در می یابد آنچه که او را درک به عنوان بد فوقالعاده تحت تاثیر تلاش برای دارای دو اتهام است. کارول Roscoe مستقیم اقتباس توسط راشل اتکینز.
یکشنبه-سه شنبه کتاب-آن مجموعه تئاتر (سیاتل مرکز)

زنان Lockerbie
دانش آموزان از UW درام برنامه انجام خواهد شد دبورا <url> را تراژدی یونانی مانند بازی در مورد اسکاتلند زنانی که مجموعه ای را برای بازیابی اجساد قربانیان از سال 1988 در پرواز 103 پان آمریکن بمب گذاری. سال دوم وزارت امور خارجه دانشجو Kristie پست والاس را مستقیم.
شنبه-یکشنبه گلن هیوز پنت هاوس تئاتر (دانشگاه منطقه)

همچنین نگاه کنید به: ما فرهنگ و هنر منتقدان میدارد برای این هفته است.

عمده کنسرت و موسیقی را نشان می دهد

ضربان عتیقه دیوید Starfire
اوکلند-بر اساس ضربان عتیقه نخست پارادایم سه نفر با استعدادهای گوناگون با هم متحد شدند برای ایجاد چیزی منحصر به فرد ، سیا گراد دیوید Satori بسیاری از سال را صرف بازی در 10 قطعه Afrobeat باند و او مرتب بچینید, گیتار, بانجو, melodica, و ابزار های مختلف از سراسر جهان مانند ساز و برقی cümbüş (یک نوع ترکی بانجو). مادام العمر رقصنده زو کثافت آغاز شده در موسیقی جاز و رقص باله مستقر در رقص است که شامل عناصر تانگو, ظاهر, و سبک های, آیا نانامی به بازی با سگ حیاط جاده نشان می دهد و رقص ستاره های بزرگ و نقش بند بر طبل. تامی “درشکه” Cappel برداشت طبل جوان (او ضرب و شتم-نگه داشتن 6) و جاز پروژسترون و فلز را تحت تاثیر قرار شد تقویت شده توسط برکلی آموزش و پرورش و رشد برای در بر گرفتن موسیقی جهان که شامل غیر جاز الگوهای ریتمیک آفریقایی و عرب موسیقی. هر سه درگیر در الکترو تکنیک های تولید خود و در نتیجه صدای بی پروا, مسحور, sonically روشن و هیجان انگیز danceable و فقط لعنتی سرد تجربی جهانی فیوژن است که سنگین در نمونه های توالی و percussives. LEILANI پولک
جمعه Showbox (مرکز شهر)

کاباره ماه سال 2020
مارس است “کاباره ماه” در اگان را با همه چیز از موسیقی جاز و بلوز به Beatles مراسم تجلیل و سینما موسیقی فیلم انجام شده با کمی اضافی zazz. نوازندگان این سال عبارتند از: Gretchen Rumbaugh, تام Orr, ژانت D’Armand جان پاتریک زن lowrie کارن Skrinde اردن McClellan, و بسیاری دیگر.
پنج شنبه, اگان را بالارد جم خانه

کمربند عفت سست و دندان
Uber-محبوب مستقر در سیاتل پست-پاپ کوارتت کمربند عفت با مواد جدید و یک تور جدید. آنها خواهید بود پیوست سست دندان.
جمعه Neumos (کاپیتول هیل)

اسطوخودوس کشور, Ashleigh فلین و Riveters
اسطوخودوس کشور پاتریک Haggerty است که مورد علاقه همه گی, گاوچران. این احتمالا درست می شود برای تمام زمان اما آن را قطعا واقعی در حال حاضر. Haggerty تا به حال محبوب تجدید حیات همیشه از اسطوخودوس کشور rereleased خود را نزدیک به 40 ساله خود با عنوان اولین شناخته شده به عنوان اولین کشور از آلبوم تا کنون ایجاد شده است—در سال 2014. از آن پس او را در رول بوده است. Haggerty باز, گی, کشور اواز خوان الیور پک در اخیر نشان می دهد در سیاتل. و اسطوخودوس کشور “من نمی توانم تکان غریبه از شما” بود که به تازگی تحت پوشش کشیدن ستاره/خواننده کشور Trixie ماتل در آخرین آلبوم. بروید ببینید Haggerty هر زمان که شما می توانید. شما ترک verklempt. تعقیب می سوزد
پنج شنبه, تراکتور میخانه (بالارد)

صدا کردن! 2020 نهایی
برای 19 سال MoPOP صدا کردن! خواهد گودال محلی تحت-21 باند در برابر هر یک از دیگر در این سری کنسرت که پاداش اول-برنده مقام با عملکرد حافظه در Bumbershoot. این شب نهایی شامل دیوید ون Mirabai Kukathas هفت آسمان و Talaya.
پنج شنبه, MoPOP (سیاتل مرکز)

ویولون از امید
موسیقی یاد خواهد شد در حال حاضر یک کنسرت شامل ویولون امید یک مجموعه خصوصی از سازهای زهی است که متعلق به یهودیان که آنها را قبل و در طول هولوکاست است که پس از بازسازی شده است. این برنامه ویترین موسیقی توسط آهنگسازان از دست به هولوکاست با ویولننواز سوزان Gulkis اسدی, ویولن سل والتر خاکستری clarinetist لورا DeLuca و ویولونیست میخائیل Shmidt, Natasha Bazhanov, Artur Girsky.
پنج شنبه, Benaroya سالن (مرکز شهر)

همچنین نگاه کنید به: موسیقی ما منتقدان میدارد برای این هفته است.

فیلم

کودکان در جشنواره فیلم سیاتل 2020
CFFS تخته سنگ بین المللی فیلم ویژگی های داستان سرایی بصری محور در تجربه از دوران کودکی با سازمان اولویت داستان شده اند که کمتر در رسانه های جریان اصلی و الهام بخش “درک و متنوع از جهان.” راه اندازی شد در سال 2005 سرپرستی شمال, فیلم, فروم, و اختصاص داده شده به کودکان سنین 3-14 این جشنواره ارائه انیمیشن از ویژگی های طول گردش و کوتاه از ده ها تن از کشورها آمیخته با بچه-محور حوادث. سال گذشته شب افتتاحیه حزب برجسته آواز خواندن یک مدت طولانی ارائه 1979 جیم هنسون اصلی Muppet Movieو همچنین به عنوان یک غربالگری از قدیمی ترین موجود متحرک از ویژگی های The Adventures of Prince Achmedهمراه با یک اجرای زنده از این فیلم نمره با آکاردئون, گیتار, بانجو, viola گلاک و سازهای کوبه ای توسط Miles & کارینا. در مجموع یک زمان سرگرم کننده برای تمام خانواده است. LEILANI پولک
جمعه-جمعه, شمال, فیلم, فروم (کاپیتول هیل)

‘اما.’ باز
از لحظه ای که آقای Woodhouse (بیل اهالی) محدود کردن مراحل خود را در راه پله پر اخم من می خواستم برای دیدن اما دوباره. من در رفت و بسیار به کرات به دلیل Anya Taylor-Joy شد استفاده کامل از امضای او نافذ خیره به بازی شخصیت نزدیک به کتاب—liittle من انتظار دارم که او می تواند همسان اخم اخم توسط اهالی بازی پدر او که سابقه آه و همیشگی ترس از پیش نویس روشن هر صحنه با یک یابم ridiculousness. SUZETTE اسمیت
یکشنبه-سه شنبه مکان های مختلف

‘مرد نامرئی’ باز
فیلم دانش آموزان و نظریه پردازان می رویم به مطالعه و بررسی حرفه ای نویسنده/مدیر Leigh Whannell برای چندین دهه تلاش برای suss چگونه این جوان استرالیایی است استخراج انبوهی از طلا از بالا مفهوم اما کم بودجه پاپ کورن کرایه. Whannell مسئول آوردن دو بسیار موفق وحشت franchises به جهان—the sagas دیدم و موذی—و در سال 2018 تبدیل نسبتا مسخره B-movie طرح ارتقاء به یک ضربه با تشکر به جهت تلطیف و خمیری دنباله عمل. Whannell مورد به آمار دیگری در دست خود را با Blumhouse Productions’ مرد نامرئیبازیگران عالی الیزابت ماس. ساخته شده بر سر بودجه بود که به احتمال زیاد خورده توسط CGI اثرات این ریف در H. G. Wells’ sci-fi کلاسیک است که آهسته و مداوم فشار از یک گیره که نمی تواند آزادی خود را گرفتن تا زمانی که نهایی خود را ضربه. رابرت ژامبون
یکشنبه-سه شنبه مکان های مختلف

نوردیک چراغ جشنواره فیلم 2020
این سالانه جشنواره های پشتیبانی شده توسط SIFF, جشن غنای فرهنگ نوردیک شامل فیلم های از دانمارک, فنلاند, ایسلند, نروژ, سوئد, و حتی جزایر فارو. این جشنواره باز خواهد شد با ایسلندی فیلم این شهرستاناست که در آن یک واحد لبنیات کشاورز به نام اینگا تلاش می کند برای شکستن خفه فاسد محلی تعاونی.
یکشنبه-سه شنبه SIFF سینما, بالای شهر (ملکه آن)

‘Rupaul’s Drag Race’ فصل 12 سازمان دیده بان احزاب
سازمان دیده بان فصل 12 rupaul’s Drag Race ملکه خود را در ورودی بزرگ در سی سی Attle را حیاط خلوت و R محل.
جمعه مکان های مختلف

همچنین نگاه کنید به: ما منتقدان فیلم’ میدارد برای این آخر هفته.

موزه رویدادها

تبعید (بسته شدن)
دانمارک مهاجرت موزه ارائه داستان از 13 نفر که تبعید شدند از دانمارک حدود 100 سال پیش. پیدا کردن آنچه که اتفاق افتاده است برای این مردم مایه تاسف است که سقوط گرفتار قوانین مهاجرت در این غم انگیز است اما جالب عکس فوری از تاریخ است.
دوشنبه-یکشنبه, ملی, نوردیک موزه (بالارد)

آن همه شروع می شود با هنر
در این هنر جامعه, جشن, هنرمندان از سراسر منطقه خواهد شد میزبان تظاهرات انجام زندگی می کنند و ارتباط با دوستداران هنر همه برای کمک به صندوق برنامه های هنر و بورسیه تحصیلی برای جوانان و هنرمندان در حال ظهور در شمال غربی اقیانوس آرام.
پنج شنبه, Chihuly, باغ شیشه ای (سیاتل مرکز)

Marisa ویلیامسون: ‘فرشته تاریخچه’ و ‘فراری’ (بسته شدن)
یعقوب لارنس گالری و خاک هستند و در آینده دوباره با هم به افتخار و نمایشگاه کار ساکن هنرمند. در این سال ساکن است Marisa Williamson, یک هنرمند مستقر در نیویورک است که به بررسی تاریخچه نژاد, فمینیسم و فناوری از طریق ویدئو عملکرد و مجسمه سازی. برخی از جذاب ترین قطعات شامل سالی Hemings یک برده و معشوقه متعلق به توماس جفرسون و ارتباطات او باعث می شود بین Heming را تجربه و در حال حاضر-day مکالمات در اطراف نژاد. ویلیامسون را دو های مختلف نشان می دهد که کاوش در گذشته و نه به عنوان آن بود اما به قول والتر بنیامین “به عنوان آن چشمک می زند تا در یک لحظه از خطر” به JLG و خاک بود. JASMYNE KEIMIG
جمعه-شنبه مکان های مختلف

همچنین نگاه کنید به: بهترین هنر نشان می دهد این زمستان.

از دیگر اتفاقات قابل توجه

برای اولین بار مشاهده
سیاتل باغ ژاپنی خود را باز 2020 فصل را با یک سنتی شینتو برکت—باستانی ژاپنی مراسم به معنای به طلیعه چیزی بودن در ثروت خوب و “انرژی زندگی.” پس از آن چوب در اطراف برای تعریف سرویس چای در Tateuchi جامعه اتاق و تورهای این زمینه.
یکشنبه, سیاتل, باغ ژاپنی (مدیسون پارک)

مردی Gras 2020: کاباره سیرک نشان می دهد و رقص
اجازه دهید پرچم دمدمی مزاجی خود را پرواز در این سیرک با مضمون حزب با امضای کوکتل از نوار پرواز و زنده پرواز های انجام انواع اعمال و هوایی هنر. پس از نشان دادن چوب در اطراف برای یک کارناوال با مضمون رقص.
شنبه زمرد شهر طناب بند بازی هنر (Sodo)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>