با مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان به دلیل خودداری از تکان دادن به سمت پایین لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی یکشنبه, مارس 15 به شدت در دفاع از دو ماه از امن تر-در-خانه سفارشات که طرح میتوانست به زندگی و لرزاند اقتصاد است.

شهرستان گزارش 51 بیشتر مرگ و میر 925 موارد جدید و 1,742 در حال حاضر در بیمارستان بستری مربوط به رمان coronavirus.

“این ویروس گرفته باور نکردنی تلفات در جامعه ما خودمان و یکی دیگر گفت:” دکتر کریستینا Ghaly خدمات بهداشتی و مدیر. “بسیاری از ما از دست عزیزان است.”

Ghaly سپس گفت که خود انزوا و اجتماعی فاصله تنها ابزاری است که مقامات بهداشت عمومی بود دو ماه پیش به سرعت گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. اگر آنها را انجام نداده پس Ghaly گفت: مرگ و میر خواهد شده اند بسیار بالاتر است.

اما مرگ و میر است و موفق به صعود به سطح تجربه در شهر نیویورک که در آن نزدیک به 20 ، 000 نفر فوت کرده اند تا کنون. مقامات بهداشت در لس آنجلس هشدار داده بود در ماه مارس در منطقه صرف روز در پشت آنچه در نیویورک تجربه بود.

“وجود دارد هیچ قصد ترساندن مردم” گفت: سلامت مدیر باربارا فرر. “ما ترسیده بودند. ما ترسیده بودند ما نیاز به انجام همه چیز ما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از این وضعیت است.”

در این راستا فرر و دیگران روز پنجشنبه گفت که سلامت افسر سفارشات موفق اند. بیشتر آنها کمک کرد تا در زمان خرید برای بیمارستان ها برای آماده شدن برای یک ممکن است موج مناسب برای تحقیقات پزشکی برای شروع و برای منطقه, تست ظرفیت برای افزایش Ghaly گفت.

“اگر وزارت بهداشت به حال تصویب امن تر در خانه از ما خواهد بود در میان عامه فاجعه را دوست دارد که هیچ یک از ما می تواند تصور کنید” Ghaly گفت.

به دفاع شدید از سیاست بیش از گذشته دو ماه آمد unprompted پنج شنبه توسط رسانه ها سوالات. به جای Ghaly ارائه یک به روز رسانی نشان می دهد که برنامه ریزی برای موارد جدید هنوز هم به نظر می رسد نسبتا مسطح رفتن به چند ماه آینده. آن هم در یک زمان می آید زمانی که مطابق با سفارش ویژه ای به برترین مقامات بهداشت گفت: برای حفظ تعداد موارد و مرگ و میر ناشی از خونتان در زمانی که بسیاری از مردم نگران بودند برای بازگشت به زندگی به عنوان آنها آن را می دانستند.

حتی با امن تر-در-خانه سفارشات و تعطیلی بسیاری از کسب و کار و سالن لس آنجلس هنوز تجربه 1,709 مرگ و میر ناشی از coronavirus بیشتر از هر شهرستان در کشور و بیش از نیمی از کالیفرنیا مجموع مرگ و میر مربوط به بیماری همه گیر.

در مقایسه با آنفولانزا و یا سایر بیماری های عفونی COVID-19 تاثیر قابل ملاحظه ای شدید تر گفت فرر که با اشاره به این که حدود 150 نفر به طور متوسط در هر سال می میرند مرتبط با آنفلوانزا است. که به احتمال زیاد تحت نمایندگی فرر اذعان کرد اما coronavirus’ سویفت, مرگبار گسترش از طریق این منطقه هنوز هم نگران کننده است و به مراتب پیشی آنفولانزا مرگ و میر در این سال فرر گفت.

“شما می توانید درک کنند که چرا میزان مرگ و میر برای COVID-19 بسیار نگران کننده” فرر گفت: “از آنجا که آن را به مراتب بیش از آنچه که ما به دیدن استفاده می شود با یک ویروس یا بیماری مسری.”

تعداد افرادی که از درگذشت COVID-19 در نهادی تنظیمات در حال حاضر پیشی گرفته بیش از نیمی از شهرستان تلفات. بسیاری از کسانی که در درگذشت امکانات ساکن در خانه های سالمندان که در آن مقامات گفتند آنها همچنان به کار سخت برای نظارت بر شیوع بیماری و آزمون به عنوان بسیاری از ساکنان و کارکنان به عنوان امکان پذیر است.

در مورد ماسک صورت فرر تاکید کرد که تمام ساکنان countywide شد و انتظار می رود به پوشیدن ماسک صورت در حالی که خارج از منزل و در نزدیکی افراد دیگر است. ماسک صورت لازم نیست در هنگام راه رفتن و یا ورزش به تنهایی او گفت:.

هر جنبه ای از سلامت افسر منظور می توان اجرا توسط L. A. شهرستان کلانتر و یا شهرستان ادارات پلیس به عنوان یک “مزاحمت عمومی” تخلف با جریمه و مجازات به شش ماه زندان و 1000 $خوب است.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de