50 رویدادهای مهم به دانستن در مورد در منطقه سیاتل این آخر هفته: Feb 21 تا 23 سال 2020

درست پس از نوادا قفقاز در شنبه دموکرات نامزد ریاست جمهوری الیزابت وارن خواهد رالی برای مبارزات انتخاباتی او در سیاتل مرکز. درو ANGERER / گتی ایماژ

تمام هفته ما شده است ارسال لیست از Seattle events به شما را مشغول نگه دارید (از جمله بهترین فرهنگ و هنر حوادث, دمدمی, همه چیز برای انجام و بهترین موسیقی را نشان می دهد را ببینید) اما ما متوجه بسیاری برای مرتب سازی از طریق. بنابراین اگر شما فقط زمان را به خواندن یک لیست را از این یکی: ما کنده بزرگترین رویدادهای شما نیاز به دانستن در مورد هر نوع از سیاتل قطبی شیرجه رفتن به Bone Thugs-N-Harmony, و از سیاتل شراب و مواد غذایی تجربه به فرمونت را از قبل مردی Gras ریزه اندام ترول رژه. دیدن همه آنها را زیر و پیدا کردن حتی بیشتر از چیزهایی که برای انجام این آخر هفته ما کامل EverOut همه چیز برای انجام یک مصاحبه ،


پرش به: مواد غذایی و نوشیدنی | مردی Gras | ورزش و تفریح | کمدی و اجرای | کنسرت های اصلی و موسیقی را نشان می دهد| فیلم | حوادث موزه | قابل توجه دیگر اتفاقات


مواد غذایی و نوشیدنی, حوادث

Alki زمستان آبجو در جشنواره کامیون مواد غذایی
به ویژه بازی های المپیک واشنگتن تلاش های خود را سالانه قطبی شیرجه رفتن به punishingly آبهای یخی Puget صدا موبایل بازار مال فروشان مواد غذایی را فراهم خواهد کرد گرم شدن روزی پیستون و تماشاچیان به طور یکسان با مقدار زیادی از کامیون های مواد غذایی به همراه بیش از 20 آبجو در شیر.
پنج شنبه, Alki, ساحل (غرب سیاتل)

Ghostfish 5th Anniversary آخر هفته جشن
Ghostfish دم شرکت خواهد کشش آن پنجم تولد به یک آخر هفته از جشن. از طریق آمده در روز جمعه برای آزادی خود 5th Anniversary Doppelbock دوباره در روز شنبه به صورت ویژه آیتم های منو و انتشار یک بشکه سن ترش Saison و اگر شما را تا پایان boozing بیش از حد سخت رول در روز یکشنبه برای یک اثر باقی مانده از صبحانه.
یکشنبه-سه شنبه Ghostfish دم شرکت (Sodo)

سیاتل Thorrablót 2020
اواسط زمستان ایسلندی جشنواره Þorrablót پر از غذا های سنتی (مانند تخمیر کوسه گوشت) Brennivin schnapps و موسیقی (در اینجا ارائه شده توسط ایسلندی باند ترش توپ).
شنبه ملی نوردیک موزه (بالارد)

سیاتل شراب و مواد غذایی تجربه
این سالانه اغراق از همه چیز خوراکی و آشامیدنی قصیده به پرخوری در سه بخش است. پس از پنج آسایش (جشنواره “احساس خوب مواد غذایی و فریبنده brews,” کامل با میله برای سیب زمینی سرخ کرده خونین Marys و دنج کوکتل) می آید پاپ! حباب و غذاهای دریایی که capitalizes در felicitous جفت شدن حباب و دوکفهای با بیش از 30 شراب گازدار از سراسر جهان و غذاهای دریایی-رانده گزش از 20 سیاتل سرآشپزها. در نهایت Grand مزه خواهد ویترین محلی و منطقه ای شراب, شراب و ارواح و سلیقه از بزرگ نام سیاتل سرآشپزها با مقدار زیادی از فرصت ها برای تماشای تظاهرات و دیدار با صنعتگر و تولید کنندگان مواد غذایی. جولین بل
جمعه-شنبه مکان های مختلف

همچنین نگاه کنید به: منحصر به فرد margaritas به تلاش برای ملی مارگاریتا روز.

مردی GRAS حوادث

برزیل کارناوال
این 26 سالانه Carnaval رویداد جشن موسیقی و رقص سنت در سراسر برزیل با ادواردو Mendonça نشان می دهد برزیل!, و دیگران است.
شنبه, تمساح (Belltown)

Fastelavn 2020: یک کرون کارناوال در سیاتل
دانمارکی بچه کارناوال Fastelavn دعوت آنهایی که کمی به “ضرب و شتم گربه از بشکه” به تعقیب دور زمستان, روح, نوسان در یک پینیاتا خوردن آب نبات را از صنایع (مانند یک fastelavnsris که کودکان و نوجوانان به استفاده از شلاق زدن تنبل خود را پدر و مادر به آنها را از خواب بیدار Fastelavn یکشنبه) ،
یکشنبه, سیاتل, دانمارکی مرکز (شمال سیاتل)

جزیره روح مردی Gras جشن
کلمبیا خانواده-اجرای کارائیب-جنوب نقطه را جشن مردی Gras برای یک هفته تمام با یک ظرف برجسته هر روز و نوشیدنی ویژه تمام آخر هفته طولانی.
جمعه-جمعه, جزیره, روح رستوران (کلمبیا)

مردی Gras در نیواورلئان: دکتر جان و هنر نویل
جشن اواخر New Orleans, بلوز, آیکون دکتر جان و هنر نویل با پر جنب و جوش شب از ادای احترام و اجرای برنامه توسط جف Fielder کیت لاو, اریک, Eagle, تیم کندی و دیگران.
جمعه سلطنتی اتاق (کلمبیا)

پتیت ترول رژه
تاریخ نئون برنج در فریمانت یکشنبه بازار برای یک زرق و برق دار مینی رژه روز قبل از چربی شنبه. آنها خواهید بود در decked پر تلالو لباس به عنوان آنها galavant پایین خیابان با مینی شناور در دو.
یکشنبه, Fremont, جمعه بازار

همچنین نگاه کنید به: بزرگترین و بهترین مردی Gras 2020 حوادث.

ورزش و تفریح

سرد کوهستانی
در زمستان نشان می دهد که شما یک نیروی محسوب می شود با رقص کشتی به باین بریدج ایسلند به دوچرخه 33 مایل مسیر دوچرخه در این مسابقه سالانه است که در جریان بوده است قوی برای 48 سال است.
یکشنبه, هرم دست رفته (Sodo)

سال جدید قمری 5K 2020
شیر اجرای رقص و ترقه را دریافت کنید شما گرم برای این عمدتا مسطح 5K گذشته عمده سیاتل-منطقه قمری جشن سال جدید این سال است.
پنج شنبه, خط ساحلی داخل شهری نوین

سیاتل اژدها در مقابل دالاس مرتدان
XFL تیم سیاتل اژدها را در دالاس مرتدان در دومین بازی خانگی خود را در مراسم تحلیف فصل است.
پنج شنبه, سنچریلینک درست (پایونیر مربع)

سیاتل قطبی غوطه
اگر شما از طریق خواب های مختلف قطبی فرو در سال جدید روز سر به غرب سیاتل به شیرجه رفتن به آبهای یخی از Puget صدا برای جمع آوری پول برای المپیک ویژه واشنگتن است. اگر شما بیش از حد می ترسم به پرش در شما گرم نگه می دارد در “قفس مرغ” در حالی که هنوز جمع آوری پول. وجود دارد می تواند آبجو کامیون های مواد غذایی و زنده دی جی ،
پنج شنبه, Alki, ساحل (غرب سیاتل)

Willy Nilly دوچرخه سوار
برای کمتر شدید جایگزین برای سرد کوهستانی دوچرخه سوار را از آن دریافت نمی کند بیشتر نازدار از Willy Nilly, a 10 – تا 60 مایل مسیر (“سرعت خود را, خود را به سبک”) است که می رود از غرب سیاتل به وشن جزیره و بازگشت دوباره است. سواران را تشویق به توقف برای غذا و نوشیدنی در موسسات در طول راه.
پنج شنبه, بوریج محل انتشارات (غرب سیاتل)

کمدی و اجرای

12 دقیقه حداکثر در پایه
این نشان می دهد ویژگی های 12 دقیقه (“شگفت انگیزی سریع و یا متاسفانه طولانی”—غنی اسمیت) با نام تجاری-کار جدید از شمال غربی اقیانوس آرام نوازندگان که این بار انتخاب شدند داران ماریو مارتینز و کتی مور. این نسخه از ویژگی های متنوعی به عنوان ملیسا Sanderson “رها است به دست آورد طعم و مزه” بر اساس “اخیر سابقه شخصی به عنوان یک شی از مطالعه”; بن گیل-Schreck پیشنهادات و انتقادات-loop-based “Balloonacentipede”; Sebastian Arredondo رقص “Ceremonia دلم Flor”; و بیشتر. اقامت در یکشنبه عملکرد برای یک حزب.
یکشنبه, پایه, تجربی, هنر + فضا (Georgetown)

1984
در مورد این موضوع از جورج اورول شاهکار ادبی من ایستاده با کریستن استوارت که ناعادلانه مورد بدخواهی برای تماس با کتاب “یک داستان عشق, حماسه, حماسه, حماسه نسبت.” هر چند من هم موضوع را با استقرار کلمه “حماسه” در این زمینه استوارت کاملا درست در تجزیه و تحلیل. حتما این کتاب را حفظ کرده است ارز خود را مدت ها پس از آن عنوانی تاریخ اما برای من به شدت از آن داستان عشق و غنای آن شرح انسان احساس همیشه outshined این prescience از آن سیاست است. شعاعی تئاتر پروژه محلی گروه تولید تیم رابینز (که همچنین اتفاقی در شهر کارگردانی جدید Colossus—پایین را ببینید) تئاتر اقتباسی از داستان قرار گرفته است به برجسته کردن آن با کیفیت فوق العاده بازیگران در دنج تئاتر در 18 و اتحادیه. غنی اسمیت
یکشنبه-سه شنبه 18 & اتحادیه (کاپیتول هیل)

بازیگران باند: جدید Colossus
دوازده بازیگران متنوع ریشه ها و میراث بگویید داستان از اجداد خود در این ادای احترام به قدرت و شجاعت از پناهندگان است. این تور که تولید کارگردان Tim Robbins و انجام شده توسط بازیگران باند عدالت گرا لس آنجلس گروه تئاتر تاسیس در سال 1981.
جمعه-شنبه مور تئاتر (Belltown)

پذیرش
نمایشنامه نویس جاشوا هارمون (بد یهودیان)’s جدید برنده جایزه بازی تکل مرفه “لیبرال سفید امریکا” از طریق داستان یک مدرسه آمادگی پذیرش ارشد به نام Sherri. در زندگی حرفه ای او و او را با موفقیت کمک کرد تنوع بخشیدن به بدن دانش آموز, اما او آرمان در حال به چالش کشیده هنگامی که پسر او نشان می دهد عزم خود را برای حضور در یک دانشگاه آیوی لیگ.
جمعه-جمعه, سیاتل, عمومی تئاتر (Green Lake)

فرشته ای در خانه
در طول دوران ویکتوریا کاونتری Patmore نوشت: شعر در توصیف همسر ایده آل به عنوان یک “فرشته ای در خانه” زندگی می کند که به او لطفا آن را به عنوان بودند. هیچ کس دوست game, این شعر در زمان, اما آن را تبدیل به محبوب در اطراف نوبه خود از قرن و ایدئولوژی آن بود فراگیر به اندازه کافی به خار ویرجینیا وولف به نوشتن یک مقاله کامل در مجموعه نقد آن است. “کشتن فرشته در خانه بود و در بخشی از اشغال یک نویسنده زن,” او نوشت. چهار تهدید سارا Porkalob که ساخته شده حرفه ای خود را در یک زندگینامه سه گانه در مورد او سرد خانواده گفت: عشق او را از ویکتوریا دوران ادبیات و پرشور توافق با وولف را حذف الهام او ریف در این لعنت ، مانند اژدها او چرخه فرشته در خانه خدمت خواهد کرد به عنوان اولین قسط از بازی های جدید در چرخه بر اساس “سحر و جادو نهفته انتقام و خون و ایثار است.” بر خلاف اژدها چرخه نشان می دهد هیجان انگیز است که به نظر می رسد مانند یک رمز و راز قتل در ابتدا اما به پایان می رسد که چیز دیگری به طور کامل. عمده دلیل برای هیجان زده شامل محلی ستاره ری Tagavilla و Ayo Tushinde به علاوه لذت تماشای یک نویسنده/کارگردان کاوش به طور کامل سرزمین های جدید است. غنی اسمیت
دوشنبه-یکشنبه, کافه Nordo (پایونیر مربع)

سعادت
سوم 5th Avenue جدید موزیکال در این فصل است که سعادت نوشته شده توسط اما پر جنب و جوش و تایلر بیتی و طراحی توسط جاش شاهزاده (برادوی طراح رقص از شرک و زیبا). این شرح چهار خواهر شاهزاده خانم که دزدکی حرکت کردن از قلعه خود را مصمم به belles از توپ خود را در جهان افسانه ای.
جمعه-جمعه, 5th Avenue Theatre (مرکز شهر)

چارلی پارکر ‘Yardbird’
جاز آیکون چارلی پارکر می شود قسمتها درمان در این سیاتل Opera تولید دانیل Schnyder را Yardbirdیک سفر را از طریق برزخ توسط پارکر که در تلاش برای تکمیل آخرین شاهکار در میان یک سری از فلش بک که ویترین با شکوه اوج نمادین نیویورک جاز باشگاه Birdland و همچنین شکست ها و پیروزی پارکر زندگی پویا.
شنبه-یکشنبه, McCaw سالن (سیاتل مرکز)

کودکان
در این تونی نامزد دریافت جایزه بازی توسط لوسی کیرکوود دو بازنشسته دانشمندان هسته ای ایران در سواحل سازگار با محیط زیست ویران انگلستان دریافت مخل بازدید از یک دوست قدیمی.
جمعه-جمعه, سیاتل مجموعه تئاتر (سیاتل مرکز)

دیزنی “یخ زده”
من نوشته ام در گذشته که من یک نقطه گرم در قلب من یخ زدهدیزنی دوم-highest-grossing فیلم انیمیشن درباره یک شاهزاده خانم است که مجموعه را در یک تلاش (با یک گروه از مفید sidekicks البته) برای پیدا کردن او جدا خواهر بزرگتر پس از گفت خواهر یخی قدرت های جادویی به طور تصادفی را در زمستان ابدی به پادشاهی خود را. در حال حاضر تونی-نامزد برادوی نشان می دهد از دیزنی تولیدات تئاتری به کارگردانی مایکل Grandage در حال آمدن است به سیاتل برای نامزدی که وعده های “پر شور جلوه های ویژه خیره کننده مجموعه و لباس و اجرای نیروگاه.” انتظار می رود همه کسانی که earwormy آهنگ ها (از جمله خستگی ناپذیر پیروزی سخت-نه-به-آواز-همراه-و-را-دراماتیک-حرکات دست-به “Let It Go”) به علاوه گسترش نمره است که ویژگی های یک دوجین شماره های جدید فیلم, ترانه سرایان, کریستن اندرسون-لوپز و EGOT برنده رابرت لوپز. LEILANI پولک
دوشنبه-یکشنبه پارامونت تئاتر (مرکز شهر)

Grupo Corpo
برزیلی, رقص شرکت Grupo Corpo, شناخته شده برای خود را گسترده تورهای بین المللی خواهد شد در حال حاضر دو قطعه جفت باله کلاسیک با رقص لاتین: سبک باروک و باخ و شعر و دین آغشته به Gira.
جمعه-شنبه Meany مرکز هنرهای نمایشی (دانشگاه منطقه)

کشور ما خوب
تیمبرلیک Wertenbaker بازی صحنه در اینجا با توت فرنگی کارگاه نمایش به تصویر می کشد یک گروه از محکومین در قرن 18 نیو ساوت ولز است که در حال تشویق توسط افسران نیروی دریایی برای قرار دادن در جورج Farquhar را ترمیم کمدی استخدام افسر. در کلمات از کارگاه این بازی است به خصوص مربوط به روز جاری به دلیل “ایالات متحده incarcerates مردم بیش از هر کشور در جهان; ما به منزله 4 درصد از جمعیت جهان است اما نگه می دارد و 22 درصد از زندانیان دنیا را در آمریکا پشت میله های زندان. بسیاری از زندانیان زندان شده اند محکوم از هر چیز—آنها در زندان در انتظار محاکمه یا شنوایی خود به وضعیت مهاجرت.”
جمعه-شنبه, 12th Avenue هنر (کاپیتول هیل)

طاووس
بلند پروازانه مرد جوان در دهه 1920 در پاریس کار می کند راه خود را در یک شیک پوش کلوپ شبانه در می توانید آخرین kitschy-گلم گوشت-baring طرح محور revue.
جمعه-جمعه, می می (مرکز شهر)

سیاتل جشنواره بین المللی رقص زمستان مینی متحرک
یک بار دیگر Khambatta رقص شرکت خواهد تیم بین المللی از طراحان رقص نمایشنامه برای تولید دو تعطیلات آخر هفته هیجان انگیز اجرای برنامه. در این سال مدیر کوروش Khambatta و Jaewoo یونگ و Kyoung-شین کیم از کره جنوبی را Unplugged بدن شرکت خواهد رقص جدید و ایجاد قطعات با ترکیب هر آخر هفته. در فوریه 21-22 امتیوی بدن’ دوئت دو بدن خواهد بود زوج با Khambatta رقص شرکت کنترل جمعیتکه تساوی در موضوع جنبشهای اعتراضی در سراسر جهان است.
جمعه-شنبه اریکسون تئاتر خاموش برادوی (کاپیتول هیل)

او مرا دوست دارد
شما می دانید داستان: دو نفر که نفرت از یکدیگر در زندگی واقعی هستند ناخواسته در عشق با یکدیگر در عرصه های مختلف. آن را بر اساس همان 1937 بازی Parfumerieکه Nora Ephron را you’ve Got Mail شد بر اساس. در او عاشق مناست که در 1930s عاشقانه آگهی Amalia Balash (Allison Standley) و گئورگ Nowack (Eric Ankrim). آنها مشاجره در فروشگاه عطر جایی که آنها هر دو کار می کنند و در حالی که مربوطه به صورت ناشناس به عنوان قلم بگیرید و یاد دهید متصل از طریق یک Lonely Hearts Club. هیچ کس به عنوان شاد به عنوان آنها به نظر می رسد در او مرا دوست دارد و هر کس به نظر می رسد پنهان کردن چیزی. شاید عشق می تواند در رفع این همه. از طریق ثابت همهمه از موسیقی است که در خدمت به عنوان ضربان قلب به او مرا دوست داردهر یک از شخصیت می شود یک نفس از فردیت. وجود دارد هیچ darren gould اینجا. برخی از شخصیت های درخشش و دیگران محو در پس زمینه در حالی که همه گفتن ما آنچه را که آنها در آرزوی و یا آنچه که آنها فکر می کنم آنها در آرزوی. بیشتر آن را دوست دارم. NATHALIE گراهام
دوشنبه-یکشنبه روستا تئاتر (ایساکو)

سفید برفی
دو بازیگر را به تصویر بکشد برفی ملکه شر و هفت کوتوله ها صحبت کردن در آینه و هانتسمن در این بلند پروازانه کودکان تولید تئاتر نوشته شده توسط گرگ بانک ها و کارگردان Desdemona چینگ.
شنبه-یکشنبه سیاتل تئاتر کودکان و نوجوانان (مرکز شهر سیاتل)

انفرادی: جشنواره رقص
من عاشق تکنوازی. آنها را نگه دارید توجه یک اتاق مانند هیچ چیز دیگری در جهان از عملکرد. آنها مانند گربه در آن تئاتر حکومت مورد هرگز اجازه دادن گربه روی صحنه به خاطر آن همه مخاطبان را نگاه کنید. که چون گربه, مانند, انفرادی, رقصنده به طور کامل غیر قابل پیش بینی. دو رقصنده حتی در یک تریک نشان می دهد پروژه مرتب سازی بر اساس دستور جهان است. در هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. اگر این تکرار همان است که بر روی تخته’ مراسم تحلیف نسخه در سال 2018 انتظار یک ترکیب خوب از محلی و ملی, رقصنده نمایش های باور نکردنی از رقص آنها می خواهم که یک زمان سخت در تولید هر جای دیگری—نه به این دلیل بد است اما از آنجا که سالن به ندرت استطاعت انفرادی قطعات بزرگ مرحله است. غنی اسمیت
روز جمعه تا یکشنبه در تخته (ملکه آن)

از طریق چشم از هنر: سلام به کمدی سیاه و سفید
در این سرگرم کننده سالانه ماه تاریخ سیاه ادای احترام به تعالی اعضای جامعه سیاسی رهبران و هنرمندان و دیگران را کشف غنی برداشت از کمدی سیاه و سفید و نقش آن در بالا بردن سطح آگاهی از مسائل اجتماعی.
جمعه MoPOP (سیاتل مرکز)

به نوبه خود از پیچ
کتاب-آن را وفق دهند هنری جیمز سرد و مبهم ویکتوریا شبح رمان در مورد یک ساده و بی تکلف حاکم که در می یابد آنچه که او را درک به عنوان بد فوقالعاده تحت تاثیر تلاش برای دارای دو اتهام است. کارول Roscoe مستقیم اقتباس توسط راشل اتکینز.
یکشنبه-سه شنبه کتاب-آن مجموعه تئاتر (سیاتل مرکز)

همچنین نگاه کنید به: ما فرهنگ و هنر منتقدان میدارد برای این هفته است.

عمده کنسرت و موسیقی را نشان می دهد

Bone Thugs-N-Harmony
شاید کلیولند اوهایو رئیس سهم به تاریخ hiphop, ملودیک, رپ, سبک استخوان اراذل و اوباش در حال حاضر به نظر می رسد تقریبا نبوی با بیشتر خواننده های رپ آواز این روز در واقع از رپ. این Eazy-E-امضا پنجگانه را دستخوش بسیاری از تغییرات و برجستگی در طول راه از سر و صدا خود را تنها “تقاطع” انتشار آلبوم جدید امواج در سال 2017 تنها با Krayzie و Bizzy استخوان. انتظار برای دیدن اصلی وارد زمین در نیروی کامل ترکیب قدیمی مدرسه تغزل و رو به جلو فکر هارمونی است که هر جمعیت رفتن. نیک ZURKO
جمعه Showbox (مرکز شهر)

Brandi Carlile با سیاتل سمفونی, مخفی, خواهر
تجربه گوش دادن به Brandi Carlile را 2018 آلبوم راه من را ببخش شما مشابه است که از گوش دادن به کارول کینگ ملیله یا باب دیلن را خون در آهنگ; آن را کمی در کشور کمی راک اند رول و بسیاری از حقایق در مورد نژاد بشر است. Carlile استعدادهای نهفته در تن تاریک آلتو که شنا در اطراف اعترافات دل شکستگی و مادام العمر تلاش برای عشق و دوست داشتن با مهارت خیلی بیشتر از ارشد troubadour. او خواهید بود پیوست و در این عملکرد اخیر او با این نسخهها کار توسط سیاتل سمفونی با باز مجموعه توسط Americana خواننده و ترانه سرا اواز, راز خواهران. کیم فروش
یکشنبه-سه شنبه Benaroya سالن (مرکز شهر)

دسته کوچک موسیقی جاز Chimbita, Y La Bamba, Savila
این چنین یک ترکیب ایده آل برای یک شب صرف تماشای گزاف گویی در اطراف بزرگ, پیر گنبد. سرمقاله روزنامه های دسته کوچک موسیقی جاز Chimbita متشکل از چهار نسل اول نیویورکی که ریشه در کلمبیا. آنها فیوز cumbia با ژانرهای آنها عاشق رو به رشد ایجاد جدید خود را danceable ژانر “گرمسیری فوتوریسم.” پورتلند-بر اساس عامیانه راک Y La Bamba قرار داده و از دو تا از بهترین آلبوم های 2019 (موجرس و Entre Los Dos) و رهبری هستند لوز النا مندوزا یک نوازنده با یک صدای فوق العاده ای و حتی بزرگتر روح. بسیار خنک لاتین/cumbia/R&B-الهام Sávila نیز نمی شود از دست رفته. یک خوراکی و شناور. JASMYNE KEIMIG
یکشنبه, لیزر گنبد در اقیانوس آرام مرکز علوم (ملکه آن)

Kremwerk 6-سالگرد هفته
Kremwerk مرکز شهر tri-برگزاری ترکیب مباهات استثنایی زنده موسیقی و رقص و کشیدن رویدادهای خواهد خود را جشن ششمین سالگرد تولد این آخر هفته با مجموعهای از رویدادهای برجسته—شما آن را حدس زده—زنده موسیقی و رقص و کشیدن.
یکشنبه-سه شنبه Kremwerk (مرکز شهر)

صدا کردن! 2020 نهایی
برای 19 سال MoPOP صدا کردن! خواهد گودال محلی تحت-21 باند در برابر هر یک از دیگر در این سری کنسرت که پاداش اول-برنده مقام با عملکرد حافظه در Bumbershoot. در طول این سه شب هر گروه (که برای این قسط دوم شامل 49th Parallel آقای Dinkles, Searows و تهم.ko) را فرصتی برای نشان دادن خاموش مهارت های خود را در تلاش برای برنده جایزه بزرگ.
پنج شنبه, MoPOP (سیاتل مرکز)

سودان Archives
به نام الهه حکمت و جنگ و هنر, آتنا مناسب معرفی و نشان می دهد آنچه در سودان را قادر به دستیابی به حمایت از یک تیم از تولید کنندگان که شامل Rodaidh مک دونالد (The xx, Sampha) و پل سفید (Danny Brown, Charli XCX). آن را بزرگتر و بلند پروازانه تر از اتاق خواب تولیدات بیشتر slickly و ریز فرفورژه بدون از دست دادن آن DIY لحظات. او bares آن همه به معنای واقعی کلمه در این آلبوم را پوشش می یابد که او برهنه, مجسمه برنز, نما قوی و افتخار مثل یک الهه یونانی تعادل ویولن در یک دست و در این آلبوم که در آن او آدرس تم از خانواده های جنسی rebelliousness پول و اندوه. او ترکیبی از خاکی و الکترو تلفن های موبایل است یادآور trip-hop, اگر به جای پریدن از jazz و hip-hop آن ریشه در R&B و آفریقایی برای تلفن های موبایل. آن ethereally, برروی, مقایسه تولید مغناطیسی است ترکیبی از رکوع و ضرب نوک انگشت یا ناخن برداشت که اغلب با لایه بندی لوپ و/یا اجرا درخواهد آمد برای اضافه کردن بافت و بعد به ترکیب هر چند او ویولن حد فشار و آزمایش در دسترس باقی می ماند. LEILANI پولک
جمعه Barboza (کاپیتول هیل)

Wintergrass
بلوگرس هنرمندان از دور و نزدیک جمع آوری خواهد شد به بازی خود را twangy, رزونانس موسیقی در این جشنواره سالانه. این سال را به صف شامل Bela Fleck و ابیگیل Washburn دارل اسکات کروگر برادران Che Apalache این Warren G Hardings و بسیاری دیگر.
جمعه-دوشنبه هایت ریجنسی (Bellevue)

زنان
جشن آثار زنان آهنگسازان مانند بولانگر و قیمت در این عملکرد از آهنگ ها و داستان قوی زنان در طول تاریخ است.
پنج شنبه, Benaroya سالن (مرکز شهر)

همچنین نگاه کنید به: موسیقی ما منتقدان میدارد برای این هفته است.

فیلم

‘تماس از وحشی’ باز
Chris Sanders به ارمغان می آورد جک لندن کلاسیک به روی صفحه نمایش.
یکشنبه-سه شنبه مکان های مختلف

CatVideoFest 2020
صرف برخی از زمان با قدردانی از افتخارات این گربه سانان در عرصه صفحه نمایش بزرگ به جای در یوتیوب در این جشن سالانه الهی رابطه گربه ها و اینترنت. سازمان دیده بان آنها را به خر خر کردن, جیغ وداد بازی کردن حمله با چنگال و نوازش—و اگر شما انتخاب می کنید به کمک خود را با بلیط پذیرش و احساس خوب خود را دانستن دلار است بهره مترقی Animal Welfare Society (پنجه). روز شنبه, افراد مشهور, گربه سانان کلاوس گربه را ظاهر مهمان ویژه.
شنبه-دوشنبه SIFF سینما, بالای شهر (ملکه آن)

‘تصویری از یک خانم در آتش’ باز
از Céline Sciamma (صبا), تصویری از یک خانم در آتش است که در قرن 18 فرانسه است که در آن هنرمند جوان ماریان (Noémie Merlant) است که سفارش به رنگ یک پرتره از Héloïse (Adèle Haenel) برای خواستگاران بالقوه به سقوط در عشق با. یک چیز: Héloïse نمی خواهند او پرتره انجام می شود به عنوان او نمی خواهند به ازدواج است. بنابراین ماریان به شمار می اید به عنوان خدمتکار خود را برای به دست آوردن نزدیک به بانو تکمیل نقاشی ، اما البته این نزدیکی و secretiveness باعث می شود همه آنها را برای هر یک از دیگر. پرتره اول زن-کارگردانی فیلم را به خانه عجیب و غریب نخل جایزه در سال 2019 جشنواره فیلم کن شد و همچنین نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم خارجی در گلدن گلوب. JASMYNE KEIMIG
یکشنبه-سه شنبه SIFF سینمای مصر (کاپیتول هیل)

سیاتل ایالات متحده در جشنواره فیلم 2020
از فیلم و درباره آمریکایی های آسیایی تبار در حال نمایش در این جشنواره سالانه که همیشه شامل ویژگی های متنوع و فیلم های کوتاه در مورد غنی و متنوع تجارب این جمعیت به خصوص در سیاتل و شمال غرب.
جمعه-جمعه, شمال, فیلم, فروم (کاپیتول هیل)

سیاتل سیاه جشنواره فیلم 2020 (باین بریدج ایسلند)
من هنوز برای حضور در Langston Hughes آمریکایی آفریقایی تبار در جشنواره فیلم [اد. توجه: نام اتحادش را تغییر در این سال] که ندارد مهمی سیاه به کارگردانی و یا سیاه و سفید با مضمون فیلم که به نحوی بوده است از دست رفته گسترده تر فیلم جامعه و یا در دسترس نیست در هر قالب—وب دیسک و کابل و تئاتر است. چارلز MUDEDE
یکشنبه باین بریدج ایسلند موزه هنر

موزه رویدادها

فرای موزه هنر, جامعه روز,
علاقه مندان به هنر در تمام سنین دعوت به کاوش در گالری هنر یادگیری حقایق جالب در هنر تورهای تماشای یک فیلم از SIFF آموزش و پرورش و شنیدن موسیقی با کلید سحر و جادو شامل مایک روباه و دانشگاه ویولونیست.
پنج شنبه, ریچارد فرای موزه هنر (اول هیل)

سیاتل موزه ماه
بازدید از سیاتل ؟ برای کل ماه فوریه دریافت تخفیف در پذیرش در تعدادی از موزه های محلی از جمله برک موزه, سیاتل, آسیایی, موزه هنر های ملی اروپا, موزه MoPOP و دیگران. هنگامی که شما بررسی به یک شرکت مرکز شهر سیاتل هتل برای درخواست یک موزه در ماه بسته به صورت یک نقشه از مشارکت موزه ها و مهمان منتقل می کند. اگر شما یک محلی خود کتاب یک staycation هستید و یا حضور در رویدادهای خاص.
یکشنبه-سه شنبه مکان های مختلف

از دیگر اتفاقات قابل توجه

هشت هفته
نشان می دهد برخی از عشق برای یکی و تنها هشت فرز و چابک بزرگ-مغز نرم تن در این هفته هشت پا متحرک کامل با ویژه تغذیه دموی دست در فعالیت های بچه ها و مذاکرات آموزشی.
جمعه-جمعه, سیاتل, آکواریوم (مرکز شهر)

رالی با الیزابت وارن
یک روز پس از رای دهندگان ایالت واشنگتن خود را دریافت اولیه آراء دموکرات نامزد ریاست جمهوری الیزابت وارن خواهد رالی برای مبارزات انتخاباتی خود را در سیاتل.
شنبه, سیاتل مرکز

سیاتل صفحه اصلی نشان می دهد
مالکان به دنبال گرم و نرم خود را به مکان جدید می توانید با الهام از چشم انداز و دکور نمایش, چت با باغبانی و طراحی کارشناسان و البته فروشگاه خانه کالا. نیز وجود داشته باشد شراب و آبجو باغ ارائه شده توسط خواب شماره (که ما فرض را ارائه تشک راحت برای نشستن), پخت و پز, دموی, و بیشتر.
یکشنبه-سه شنبه سنچریلینک درست رویداد مرکز (مرکز شهر)

همچنین نگاه کنید به: دمدمی و چیزهای غیر معمول برای این هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im