5-در سال آلاسکا دختر جدی در مورد نگه داشتن مردم امن


این عکسي ارائه شده توسط ربکا شوالیه در مارس سال 2020 نشان می دهد دختر او را نوا در خانه خود در Fairbanks, Alaska. 5-در سال آلاسکا است تولید فیلم ها آموزش دیگر کودکان چگونه به امن در طول coronavirus همه گیر از جمله تشویق آنها را به جست و خیز خود را در تاریخ بازی, اقامت در خانه خود را با دست بشویید و گفتن آنها را به سرفه به آرنج خود را برای جلوگیری از گسترش میکروب ها. (ربکا شوالیه از طریق AP)

ANCHORAGE, آلاسکا (AP) — نوا نایت 5 است و بسیار جدی در مورد نگه داشتن دیگران امن در طول شیوع کروناویروس.

او گفت: بنابراین در یک فیلم, Fairbanks, آلاسکا, resident ساخته شده بیش از 18,000 بار کشیده و ستایش از نخست وزیر کانادا جاستین ترودو.

“من متاسفم اگر شما نمی توانید به بازی خود را در تاریخ” نوا گفت: در مارس 26 تصویری. “هر جایی نمی رویم. و شستن دست های خود را. من جدی است.”

نوا زندگی با پدر و مادر او رابی و ربکا Knight و 2 سال با برادر, Colton. او به مشاوره بیشتر در مورد شستن دست در 40-کلیپ دوم از جمله تشویق مکرر viewings از این ویدئو به عنوان یک یادآوری از آنچه به انجام در امان ماندن از ویروس.

“من واقعا جدی است, بنابراین شما باید انجام دهید این ویدیو در هر روز.”

نوا گفته مادر او را که او می خواست به این ویدئو پس از او پسر جنیفر Trevors در هالیفاکس نوا اسکوشیا ارسال یک ویدئو از ترودو ضمن تشکر از کودکان در کانادا برای رفتن در تاریخ بازی و برای انجام بخشی خود را در متوقف کردن گسترش ویروس.

نوا گفت که او در نظر گرفته شده برای تماشای تصویری که هر روز به طوری که او می دانست چه باید بکنید.

“و سپس او در واقع از من پرسید” آیا شما من را در Facebook زندگی می کنند ؟ من چیزی است که من می خواهم بگویم,'” او گفت. “من مانند شما در حال پوشیدن شلوار بنابراین من قصد دارم برای قرار دادن شما در Facebook Live, اما من به نوار ویدئو.”

نوا راضی نیست با اولین را.

“ما می تواند انجام یک بیشتر است؟” شوالیه به یاد می آورد دختر او را پرسید. “من فقط فکر نمی کنم آنها می دانند که چقدر جدی هستم.”

این عکسي ارائه شده توسط ربکا شوالیه در مارس سال 2020 نشان می دهد دختر او را Nova با برادر کوچک, Colton در خانه خود در Fairbanks, Alaska. 5-در سال آلاسکا است تولید فیلم ها آموزش دیگر کودکان چگونه به امن در طول coronavirus همه گیر از جمله تشویق آنها را به جست و خیز خود را در تاریخ بازی, اقامت در خانه خود را با دست بشویید و گفتن آنها را به سرفه به آرنج خود را برای جلوگیری از گسترش میکروب ها. (ربکا شوالیه از طریق AP)

ربکا شوالیه فرستاده تصویری به مادرش, مدل لباس Trevors از Miramichi, نیوبرانزویک, کانادا. روز بعد مادرش به او گفت او شامل ویدئو به عنوان یک نظر بر جاستین ترودو مارس 27 جیر ترغیب مردم به ماندن در خانه.

Trevors نوشت: “من 5 سال, نوه ساخته شده این فیلم پس از الهام خود بحث در مورد این ویروس به کودکان است.”

ترودو پاسخ داد: “آنچه که یک یادآوری! با تشکر برای به اشتراک گذاری این ویدئو Cindy — لطفا اجازه دهید خود را نوه دانم من خوشحالم که او را کمک به گسترش این کلمه. من امیدوارم که همه گوش به توصیه او و به خاطر به دست خود را بشویید و در خانه بمانند. چرا که او حق است — این است که چگونه همه ما را به ایمن ماندن.”

زمانی که نوا متوجه ترودو در پاسخ او مات و مبهوت بود.

“این بهترین روز زندگی من’,” او گفت ،

دیگر سیاستمداران را بازتوییت کرد فیلم شوالیه گفت.

پاسخ درخواست نوا به انجام دو فیلم بیشتر. در یک, او نشان می دهد که مردم چگونه به درستی شستن دست های خود را از جمله با استفاده از آب که “نه خیلی گرم و نه خیلی سرد است.” سومین تصویری مردم می آموزد که چگونه به گسترش میکروب ها و تشویق اجتماعی فاصله.

شوالیه گفت: او دختر “همیشه شناخته شده است که او می خواهد برای انجام کاری در کمک به مردم است.”

او ممکن است تنها 5 اما او می گوید: او می داند آنچه او می خواهد به زمانی که او رشد می کند: یا اتاق اورژانس پزشک و یا یک دکتر در یک جستجو و نجات تیم.

“من می خواهند به وجود داشته باشد زمانی که کسی به من نیاز دارد,” او گفت ،

این عکسي ارائه شده توسط ربکا شوالیه در مارس سال 2020 نشان می دهد دختر او را نوا در سیاتل. 5-در سال آلاسکا است تولید فیلم ها آموزش دیگر کودکان چگونه به امن در طول coronavirus همه گیر از جمله تشویق آنها را به جست و خیز خود را در تاریخ بازی, اقامت در خانه خود را با دست بشویید و گفتن آنها را به سرفه به آرنج خود را برای جلوگیری از گسترش میکروب ها. (ربکا شوالیه از طریق AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im