5 چیز است: آنچه به گیاه چه به آب در باغ این هفته

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

1. گیاه جدید مرکبات یا آووکادو درختان در این ماه یا در حالی که آنها بی خطر هستند از فراست و هنوز زمان کافی برای رشد و انطباق بعدی زمستان هوای سرد. انتخاب نمونه با رشد شدید و سالم رنگ سبز برگ. ممکن است وسوسه انگیز برای خرید خوب به دنبال گیاهان و میوه در حال حاضر بر روی آنها اما این گیاهان ممکن است تاکید کرد در ظرف و ممکن است چندین سال جدید را به مجموعه میوه زمانی که دوباره کاشته شده در باغ. خودداری از غذاهای گیاهی و یا کود از جدید پیوند برای حدود شش هفته است.

2. هنوز هم وجود دارد زمان به احیای باغ سبزی خود را با کمپوست یا سالخورده هدایت کود و گیاه طیف گسترده ای از سبزیجات به ویژه کاهو, کلم, برگ چغندر و گوجه فرنگی و فلفل و لوبیا و خیار و کدو و پیاز و ذرت و حتی سیب زمینی. و فراموش نکنید که سبزی – ریحان, گشنیز, نعنا و پونه و جعفری, رزماری, آویشن, و غیره.

3. از آنجا که گیاهان در ظروف خشک کردن سریع تر از گیاهان در زمین آنها نیاز به آب بیشتر به ویژه هنگامی که باد می وزد و یا درجه حرارت گرم وجود دارد. پس از نیتروژن و سایر مواد مغذی محدود در ظرف خاک اضافه کردن کود مایع هر زمان شما آب گیاهان گلدانی به منظور نگه داشتن آنها را به طور فعال در حال رشد. و سازمان دیده بان برای علف های هرز در ظروف (و در روی زمین). علف های هرز راب مطلوب گیاهان رطوبت مورد نیاز و مواد غذایی و کاستن از زیبایی خود را بیش از حد — به عنوان آنها با استفاده از انرژی خود را برای تولید بیشتر علف های هرز.

4. در اینجا یکی دیگر از یادآوری به خوراک خود را در چمن هر چهار تا شش هفته از هم اکنون تا ماه اوت است. بهار تغذیه نیاز به کمی فسفر در آن به تقویت رشد ریشه اما چمن در درجه اول نیاز به کود نیتروژن. حتما به آب در کود به سرعت پس از استفاده از آن برای جلوگیری از آسیب به شاخ و برگ و ریشه. برای بهترین و به دنبال چمن تیز کردن تیغه های خود ماشین چمن زنی ،

5. اگر شما می خواهید برای کاشت چمن جدید در این سال آن را در عرض چند هفته و یا شما نیاز به صبر کنید تا زمانی که سقوط. مخلوط مقدار زیادی از کمپوست مواد آلی به آماده علف های هرز-رایگان خاک به عمق هشت اینچ یا بیشتر از سطح زمین است. ایجاد کیفیت بالا و دانه پوشش آن را با یک و نیم اینچ از هدایت کود و نگه داشتن آن به طور مداوم مرطوب برای حداقل سه هفته. و یا غیر روحانی کردن چمن فراهم می کند که یک “چمن فوری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>