5 اولویت های لاس وگاس اظهارات در NFL ترکیب

Category: لاس واگاس

Gruden

بن مارگوت / AP

اوکلند اظهارات سر مربی جان weather underground پاسخ به سوالات در یک کنفرانس خبری پس از بازی فوتبال NFL در برابر لس آنجلس قوچ در اوکلند کالیفرنیا دوشنبه, سپتامبر. 10, 2018. لس آنجلس برنده بازی 33-13.

هر چند بخش فیزیکی از NFL سراغ ترکیب آغاز می کند تا در این شب تیم پرسنل و چشم انداز در حال حاضر جمع آوری شده در ایندیاناپولیس به روز در حال حاضر به این معنی است که پیش نویس فصل در جریان است.

در حالی که این رویداد است که گاهی اوقات عنوان و یا آشکار به تمسخر آن تاکید ورزشی تست و خام اعداد مانند 40 yard dash و پرس سینه وجود دارد بیشتر به این ترکیب از کار کردن در کوتاه. 40 بار مهم هستند اما تا این مسائل است که می رود در پشت صحنه بود و نشست بین تیم مدیران و بازیکنان دیدار بین تیم مدیران و تیم دیگر مدیران و جلسات بین تیم مدیران و عوامل. کسانی که فعل و انفعالات ایجاد زمینه های مناسب نه تنها برای پیش نویس اما برای کل NFL offseason.

با همه که رفتن در این زمان خوبی برای آنچه در نگاه لاس وگاس اظهارات می تواند در ترکیب این هفته:

شکل کار و تجارت ارزش

اگر این اظهارات در حال برنامه ریزی در حرکت از کارفرمایی درک Carr — آیا چنین حرکت قریب الوقوع است و یا در آینده آن را می سازد تفاوت — این زمان ایده آل برای ارزیابی این نوع از بازگشت او می تواند در بازار تجارت.

در 28 سال, Carr باید از ورود به رابطه جسمی و ذهنی اعداد اول. و با سه سال و $63.5 چپ در قرارداد خود را (تنها $2.9 میلیون تضمین شده) او در واقع می تواند یک ارزش برای کسب یک تیم است که به دنبال یک کیفیت شروع QB.

چه کارفرمایی-نیازمند تیم بود مایل به تجارت برای کار? اول طفیلی است که احتمالا از سوال — اما شما هرگز نمی دانید. چه در مورد دوم طفیلی? یک دوم و یک سوم است ؟ دو سوم? محدوده سخت است به ناخن بدون canvassing لیگ مدیران — که چیزی است که اظهارات’ braintrust از مایک Mayock و جان weather underground می توانید انجام دهید این هفته است. لاس وگاس باید ترک ترکیب با نوعی از ایده از آنچه Carr ارزش است — فقط در مورد.

جدا کردن رسیور

چیزی است که تا کنون برای برخی وقتی که می آید به پیش نویس NFL اما به نظر می رسد بسیار احتمال دارد که در لاس وگاس در حال رفتن به یک گیرنده گسترده در دور اول یا با شماره 12 و یا شماره 19 به طور کلی انتخاب کنید. سوال بزرگ این است که گیرنده انجام این اظهارات را ترجیح می دهند ؟

وجود دارد ممکن است پاسخ به این سوال در حال حاضر و آن را OK. قضاوت با مسخره ترین پیش نویس وجود دارد یک فرصت مناسب و معقول اظهارات خود را دریافت کنید انتخاب اول گیرنده را خاموش هیئت مدیره و یا حداقل دوم, بنابراین در حال حاضر زمان برای شروع به باریک شدن پایین گزینه. این ترکیب به شما کمک می کند که بسته به اینکه چه ویژگی weather underground و Mayock می خواهید در بالای گیرنده. آیا آنها می خواهند سوز? سپس آلاباما هنری Ruggs و TCU را Jalen Reagor خواهد بود و بازیکنان به تماشای زمانی که آنها را اجرا 40 yard dash. آیا آنها می خواهند تیز مسیر دونده? سپس 3-مخروط مته مهم خواهد بود برای آلاباما جری Jeudy. آیا آنها می خواهند بزرگ فیزیکی 50/50 برنده ؟ سپس آنها را می خواهید به پرداخت با توجه به نحوه 6-پا-2 کلرادو wideout Laviska Shenault انجام در انفجاری آزمون مانند پرش گسترده. و….

تمام دبستان کار نخواهد بود تکمیل این هفته — گسترده فیلم مطالعه و گیرنده’ pro روز مهم خواهد بود بیش از حد — اما این اظهارات باید از این هفته با یک جامد ایده چگونه رسیور را پشته تا در ذهن خود.

صحبت کردن تام

این امر می تواند در برابر قوانین به صحبت به طور مستقیم به انتظار رایگان نماینده تام بردی قبل از مارس 16, اما راه هایی وجود دارد که در اطراف کمی فنی به خصوص در weeklong رویداد مانند ترکیب. تیم مدیران و عوامل بازیکن خواهد بود در محدوده برای چند روز در پایان ساخت این امکان را به دریافت غیر رسمی ارزیابی چقدر جدی بردی است که در مورد تست رایگان آژانس.

اگر بردی است که در واقع رفتن به تامل ترک جدید انگلستان و سپس weather underground و Mayock را به ساختار خود offseason قصد دارد در تلاش برای او را به لاس وگاس. اگر به نظر می رسد مانند بردی تنها در نظر دارد به تست قبل از فرآیند اجتناب ناپذیر بازگشت به میهن پرستان و سپس لاس وگاس به دیگر حرکت می کند کارفرمایی مسائل مربوط به.

انتظار برای شروع رایگان آژانس های خسته است. جمع آوری intel در بردی در ترکیب سیمی است.

پیدا کردن ارزش های دفاع

این اظهارات به سادگی وحشتناک در دفاع از سال گذشته و تمام گیرنده و quarterbacks و مهارت-موقعیت بازیکنان را ندارد هر گونه تفاوت در سال 2020 مگر اینکه لاس وگاس می تواند به توقف مخالفان از به ثمر رساندن یک بار در در حالی که.

مشکل این است که این اظهارات نیست یک بازیکن دور از چرخش به اطراف و دفاع یک واقعیت است که Mayock اذعان کرد در دیدار با رسانه ها در ترکیب. بنابراین می تواند معاملات پایین و با استفاده از چندین میدارد در مدافعان بود عاقل ترین استراتژی ؟

در صورتی که مورد, اظهارات را مجبور به قرار دادن گسترده دبستان کار به بازیکنان که به شکل در دسترس خواهد بود در دور 2 و 3 که آیا آن را در linebacker, cornerback ایمنی و یا در هر نقطه در میان است. این ترکیب می تواند در این زمینه کمک کند چرا که در حالی که بسیاری از بالا پایان بازیکنان مانند ایالتی اوهایو پایان دفاعی تعقیب جوان را انتخاب کنید برای شرکت در مانور بیشتر از روز 2 و 3 چشم انداز کار خواهد کرد.

تجارت بحث

در حالی که در حال حرکت به پایین و دستیابی به بیشتر, تراکم به نظر می رسد به احتمال زیاد نتیجه در پیش نویس روز وجود دارد یک سناریو است که در آن اظهارات می تواند خود را تجاری برای بالا پایان چشم انداز ؟ اگر کسانی که مذاکرات را برای شروع در حال حاضر (اگر آنها در حال حاضر ندارد).

آیا هدف این است که تاثیر مدافع مانند Clemson linebacker اشعیا سیمونز یا ایالتی اوهایو cornerback جف Okudah (هر دو به طور گسترده ای پیش بینی شده برای رفتن در 10 صفحه) و یا واقعی گیج مانند آلاباما کارفرمایی توا Tagovailoa پارامترهای باید در پیشبرد.

اگر Mayock و weather underground سقوط در عشق با یک سیمونز یا یک Okudah یا Tagovailoa این هفته و آن را یک اولویت برای رفتن به آنها را دریافت کنید در حال حاضر زمان برای شناسایی پتانسیل تجارت شریک و شروع فریم معامله.

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im