5 سوال کلیدی رفتن به سوپر سهشنبه مقدماتی

Category: لاس واگاس

Voted

ریچارد وگل / AP

اوایل رای دهندگان خود را دریافت I-رای دشنه در یک رأی گیری رأی در Ranchito خیابان مدرسه ابتدایی در شهرستان پانوراما بخش از لس آنجلس در روز دوشنبه 2 مارس سال 2020 است.

دنور — امروز بزرگترین روز در تقویم اولیه زمانی که 14 متحده از اقیانوس اطلس به اقیانوس آرام رای دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد. این فهرست شامل کشور دو پرجمعیت ترین ایالت کالیفرنیا و تگزاس و تقریبا یک سوم از تمام نمایندگان در ژوئیه دموکراتیک ملی کنوانسیون هستند تا برای grabs.

در اینجا برخی از سوالات کلیدی پیش رو از سه شنبه:

می ساندرز پس روایت?

ایالت ورمونت برنی ساندرز به مدت طولانی وعده داده است که او می تواند قابل ملاحظه ای گسترش فراتر از رای دهندگان سنتی دموکراتیک رای دهندگان اما این اتفاق افتاده است در چهار مسابقات.

سه شنبه نشان دهنده بزرگترین فرصت برای اثبات خود را در مورد. او به مراتب بهتر تامین شده و سازمان یافته تر از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که مذکور را شکست ساندرز در ایالت کارولینای جنوبی در روز شنبه.

با پنج نامزد اصلی در حال اجرا غیر ممکن است برای هر کسی که به ادعای اکثریت روشن اما ساندرز’ با دوام پایگاه داده است او را به حیاتی کثرت آرا و مهم تر کوچک سرب در نمایندگان.

ساندرز نیاز به عنوان بسیاری از نمایندگان به عنوان امکان پذیر است چرا که خود را مخالفان استدلال می کنند که کنوانسیون خود باید تصمیم گیری نامزد باید هیچ کس امن اکثریت روشن. ساندرز معتقد است که نامزد با بیشترین آرا باید نامزدی — آسان تر مورد را اگر او می آید به کنوانسیون ملی دموکرات ها با کثرت.

امروز نشان دهنده ساندرز’ بهترین شات در ساختمان با دوام استفاده در این مسابقه است. چرا که حزب دموکرات جوایز نمایندگان متناسب هنگامی که کسی قفسه بالا یک مزیت در نماینده تعداد آن را دشوار است برای گرفتن آنها. و امروز پس از زمین شیفت به متحده است که به عنوان مطلوب به Sanders.

fCAN بایدن ظهور به عنوان “توقف ساندرز” نامزد کنید ؟

بایدن به طور چشمگیری تحت انجام شده در آیووا و نیوهمشایر بخشی از یک سقوط در میان رای دهندگان سفید است که اجازه ساندرز به خرک به سرب است. اما بایدن به دست آورد جای پای خود را در کارولینای جنوبی رو با حمایت قاطع از رای دهندگان. که به وسیلهی بایدن را در مورد نامزدی که غالب در میان این پایگاه رای دهندگان برنده خواهد شد نامزدی.

بایدن این کمپین امیدوار است که اجازه می دهد تا او را به بسیار بیش از انجام خود سنجی برای سه شنبه و تحکیم متلاشی ضد ساندرز جناح در حزب دموکرات است.

به این امید که در سابق معاون رئیس جمهور اردوگاه است که آن را می شود به طور موثر دو فرد مسابقه پس از امروز که ممکن است او را به عنوان یک مزیت در آینده متحده مانند فلوریدا و ایلینوی و پنسیلوانیا است.

که داوطلبان می توانند زنده ماندن?

به یاد داشته باشید 15 درصد است. که سهم آرای یک نامزد برای رسیدن به پیروزی نمایندگان در انتخابات مقدماتی. با پنج دموکرات چپ در مسابقه وجود دارد یک تهدید واقعی است که تنها یک یا دو خواهد شد در واقع گرفتن نمایندگان با بقیه تقسیم باقی مانده به انتخابات کم است.

خطرات ناشی از آن کاهش یافته و با خروج از پیت Buttigieg از مسابقه یکشنبه شب و مینه سوتا بهداشت ، ctq روز دوشنبه اما آنها قطعا نمی رفت. که می تواند یک رویا سناریو برای ساندرز که در برخی از ایالت ها می تواند با شتاب به مراتب بیشتری نسبت در دسترس نمایندگان از رای خود را به اشتراک گذاری را نمایندگی کند. برخی نظرسنجی ها نشان داده اند آن را به عنوان یک امکان مجزا در نماینده غنی کالیفرنیا.

می کند بلومبرگ بزرگ شرط پرداخت کردن ؟

سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ شرط می بندم بیش از نیم میلیارد دلار در روز سه شنبه و ما را به دیدن اگر آن را به خوبی سپری شد.

بلومبرگ است که یک میلیاردر و به جای رقابت در چهار اولیه متحده, او تصمیم گرفت به صرف مبلغ زیادی از پول را در تبلیغات و کمپین سازمان در 14 متحده رای گیری امروز و همچنین در دیگر آنهایی که رای گیری در هفته های آینده.

اما از آنجا که او برای اولین بار به نظر می رسد در بحث مرحله خود سنجی کاهش یافت و در حال حاضر او اجرا می شود خطر سقوط به زیر 15 درصد منطقه در تعدادی از کشورهای.

حتی اگر او نمی خواهد بلومبرگ نهایی تاثیر توان به قطعه ضد ساندرز رای بیشتر و کمک به هموار کردن راه برای خود اعلام کرد سوسیالیستی و دموکراتیک که او می گوید: او در مسابقه برای متوقف کردن?

چگونه کالیفرنیا تعداد اثر در این مسابقه ؟

کالیفرنیا متفاوت است. این بزرگترین جایزه در هیئت مدیره امروز با بیش از 400 نمایندگان در خطر است. اما کالیفرنیا غیر معمول سیستم رای گیری که شمارش همه آرا بازیگران امروز حتی اگر آنها را تنها در یک صندوق پستی که بعد. آن می تواند هفته به شمارش کل آرا.

که می تواند کمک کند و یا صدمه دیده Sanders. مبارزات انتخاباتی خود شده است سرمایه گذاری به شدت در دولت در تلاش برای تشویق هواداران خود را برای ارسال در اوایل برگه های رای. ممکن است که در اوایل آراء به شدت به نفع او و ما کشف تنها در هفته آینده که رای دهندگان کالیفرنیا شکستن نیست چنان برای سناتور ورمونت.

اما ساندرز’ پایه شامل جوان و لاتین رای دهندگان به احتمال زیاد رای در آخرین دقیقه پس از این قضیه اتفاق می افتد — مردم خود را هنوز هم ممکن است به نوبه خود در برگه های رای خود در آخرین لحظه و اولیه برمی گرداند می تواند نگاه گریمر برای او نسبت به نتایج نهایی است. یک فرصت خوب وجود دارد ما نمی دانیم نهایی نماینده وضع از دولت تا ماه آوریل است. چگونه است که عدم قطعیت تاثیر نژاد در هفته بعد از سه شنبه?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de