lumber

چارلز Krupa / AP

در این جولای 11, 2019, فایل, عکس, چوب انباشته شده است در خانه انبار فروشگاه در لندندرری N. H.

شما صرف تعطیلات binging در HGTV و در حال حاضر سند چشم انداز از shiplap لهجه دیوار و مستقل وان غوطه ور شدن در حال رقص از طریق سر خود را.

اجازه ندهید که تمایل خود را برای ارتقاء خانه خود را جمع و جور کردن خانه خود را ارزش بازار است. قبل از اینکه شما را یک نوسازی فانتزی یک واقعیت در نظر بگیرید که آیا این پروژه پرداخت خواهد شد هنگامی که شما آماده برای فروش. مقدار زیادی از بهبود صفحه اصلی, اضافه کردن ارزش, اما دیگران مانند این پنج — می تواند به آن صدمه دیده است.

1. یک آشپز-آشپزخانه با کیفیت

اگر شما عشق به طبخ یک high-end آشپزخانه می تواند هدیه نهایی — برای شما. اما اگر شما فکر می کنم عظیم تعمیرات اساسی خواهد majorly به تاثیر ارزش فروش مجدد شما ممکن است تعجب. مجلل بازسازی آشپزخانه recoups فقط 54 درصد از هزینه های آن در ارزش افزوده با توجه به بازسازی مجله 2020 هزینه در مقابل ارزش گزارش.

“اگر شما کانتر سنگ مرمر و بالا پایان لوازم خانگی شما می تواند صرف $100 ، 000 و این لزوما به این معنا نیست خانه خود را به ارزش اضافی $100,000 می گوید:” بئاتریس de Jong یک روند مصرف کننده متخصص برای Opendoor, یک سان فرانسیسکو مستقر مستقیم صفحه اصلی خریدار و فروشنده است.

آشپزخانه کوچک ارتقاء عملکرد می تواند به یک بزرگتر نتیجه نهایی. کریس Arienti کارگزار و صاحب Remax اجرایی ملک در نزدیکی بوستون نشان می دهد نگه داشتن به روز رسانی مناسب: فکر می کنم گرانیت به جای سنگ مرمر و جنرال الکتریک به جای Sub-Zero.

2. DIY نقاشی

بیانیه ای جسورانه دیوار می توانید می گویند چیزی اشتباه به خریداران بالقوه اگر طرز کار سوال برانگیز است. رگه دار, رنده یا با کیفیت پایین رنگ می تواند دست کشیدن $1,700 کردن یک خانه قیمت فروش با توجه به Opendoor داده است که نگاه در خانه ارائه می دهد ساخته شده از ژوئن 2018 تا ژوئن 2019.

“یک رنگ خوب کار آسان نیست می گوید:” سارا کانینگهام یک عامل املاک و مستغلات با اخلاق طراحی + عوض کردن در Boise, Idaho. “این است که همه در دبستان کار و اکثر مردم نمی خواهید برای انجام این کار آمادگی.” استخدام یک حرفه ای به رنگ می تواند کمک به اطمینان حاصل شود جذاب تر منجر شود.

3. گسترش کارشناسی ارشد مجموعه

ضربه زدن به پایین یک دیوار برای ایجاد یک بزرگتر از اندازه اتاق خواب استاد و یا سرقت گنجه فضا برای ساخت یک آبگرم-حمام به سبک ممکن است صدای رویایی. اما چگونه در مورد به عنوان یک نقطه فروش? “اگر شما از پنج اتاق خواب به چهار و شما می توانید آن را به کار هیچ معامله بزرگ” Arienti می گوید. اما او اخطار می دهد که از دست دادن یک اتاق در یک خانه کوچکتر می تواند به معنای کاهش قیمت فروش.

همانطور که برای برش به گنجه فضای ساختمان مسکونی کدهای نمی قیمومیت که اتاق های خواب دارای کمد. اما Arienti می گوید: “هنگامی که شما را از گنجه بیرون از اتاق خواب به یک خریدار است که دیگر به نظر می رسد مانند یک اتاق خواب است.”

4. مخمل خواب دار دیوار به دیوار فرش

فرش می تواند به خصوص غیرجذاب برای اولین بار خریداران خانه که ممکن است مورد استفاده برای صاحبخانه به روز رسانی فرش بین مستاجرها de Jong می گوید.

“مردم در حال فروش توسط (فرش). این می تواند یک اتاق را نگاه کمی مورخ.”

آن را همچنین می توانید دینگ فروش خود قیمت. فرش به عنوان کفپوش در خانه قطره به ارزش $3,900 — و فرش در اتاق خواب استاد باعث $3,800 غوطه با توجه به Opendoor. برعکس یک 2019 گزارش از انجمن ملی از Realtors که فروشندگان می تواند جبران تمام هزینه بازپرداخت به طبقه چوب جنگلی. جدید کف پوش چوب در واقع می تواند اضافه ارزش با فروشندگان گرفتن $1.06 برای هر دلار صرف شده با توجه به نار.

5. یک استخر شنا

مهم نیست که اگر آن را بی نهایت لبه یا بالای سطح زمین: هر استخر را می توان به عنوان یک نقطه ضعف توسط خریداران که نمی خواهند برای مقابله با نگهداری یا بیمه. حتی در فلوریدا استخر ندارد اضافه کردن ارزش Liede DeValdivielso یک عامل املاک و مستغلات با Keyes شرکت در میامی-Dade گفت: از طریق ایمیل. اگر شما به فکر فروش مجدد آن را به ارزش آن نیست — شما هرگز جبران هزینه DeValdivielso گفت. اما اگر شما از آن استفاده کنید و از آن لذت ببرید با قرار دادن در یک استخر.

چگونه تصمیم می گیرید اگر یک روز شده است که ارزش هزینه

برای اطمینان از شما در حال ساخت تصمیم گیری آگاهانه:

در نظر گرفتن جدول زمانی خود را. “اگر شما در حال رفتن به در خانه برای 30 سال شما می توانید هر چیزی را انجام دهید چرا که در آن نقطه, وام مسکن خود را پرداخت” Arienti می گوید. به دنبال فروش در آینده ای نزدیک ؟ پرداخت نزدیک توجه به اینکه انتخاب خود تجدید نظر به یک خریدار بالقوه.

یک متخصص مشورت کنید. “صحبت کردن با یک حرفه ای بنابراین شما نمی ساخت اطلاعات غلط گزینه های که در حال رفتن به محل کار در مقابل شما در پنج تا 10 سال” کانینگهام می گوید. یک طراح می تواند کمک به شما بگویم روند زودگذر از آینده کلاسیک; یک پیمانکار می تواند توضیح دهد که چه نوع از کار پیشنهاد شده را به دنبال دارد.

مقایسه ویژگی های اصلی در منطقه شما. De Jong نشان می دهد به دنبال در مقایسه خانه برای فروش در نزدیکی شما و رفتن به خانه باز برای اطمینان از خود را بهبود تراز با هنجارهای برای محله خود را.

دریافت یک ارزیابی. مجوز ارزیاب می تواند انجام یک مطالعه امکان سنجی برای برآورد ارزش فعلی خانه خود را و آن را به احتمال زیاد ارزش پس از بهبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im