44 فیلم ارزش تماشا در سیاتل این آخر هفته: فوریه 13-16, 2020

شاید شما می توانید آن را به یک قرار ملاقات گذاشتن در بالای ساختمان امپایر استیت در روز ولنتاین مانند تام و مگ در بی خوابی در سیاتلاما مطمئنا شما می توانید گرفتن یک سوار به مرکزی سینما برای نمایش فیلم کلاسیک رام-com آخر این هفته.

این یک آخر هفته خوب برای یک فیلم در تاریخ خود را با دوستان و دوستداران. آیا شما می خواهید برای اجتناب روز ولنتاین سنت با Noir شهر فیلم هایی مانند سیاه و سفید خون آشام و مارک برای کشتن و یا شما می خواهم یک دوز از نوستالژی از میازاکی کلاسیک شاهزاده خانم مونونوکهخود گزینه های فراوان هستند. ببینید همه ما منتقدان فیلم’ میدارد برای این آخر هفته در زیر, و اگر شما به دنبال گزینه های حتی بیشتر اتمام فیلم ما رویدادهای تقویم و کامل فیلم بار لیست.

فیلم بازی پنج شنبه–یکشنبه مگر اینکه در غیر این صورت ذکر شده است.* = برنده اسکار سال 2020

*1917
افسانه ای فیلمنامه ویلیام گلدمن یک بار گفت از صنعت فیلم “هیچ کس چیزی نمی داند” و این است که هنوز هم اغلب درست است با یک استثنا: اگر فیلمبردار Roger Deakins شات این فیلم که فیلم ارزش دیدن روی بزرگترین صفحه نمایش ممکن است. حتی اگر 1917 بودند تنها موثر ترین کار Deakins’ قابل توجه حرفه ای—آن—من می خواهم آن را توصیه می. اما جنگ جهانی اول فیلم نیز یکی از خیره کننده داستان سرایی تجربه از مدیر سام مندس, co-writer Krysty Wilson-کنز و ویرایشگر لی اسمیت. “اما صبر کنید” به شما می گویند “آیا نقطه تمام از این فیلم که وجود ندارد هر گونه کاهش? چرا که آنها نیاز به یک ویرایشگر در همه؟” در سال 1917‘s قلاب (یا کمتر سخاوتمندانه آن حیله) است که آن را به معنای آشکار شدن در یک ناگسستنی است. این یکی از موارد نادر از یک فیلم بازاریابی در واقع با بهره گیری نهایی فیلم به دلیل راه این دانش است که هر دو پرداخت شود… و سپس واژگون. بابی رابرتز
مکان های مختلف
دریافت اسکار برای: بهترین فیلمبرداری, بهترین میکس صدا و بهترین جلوه های بصری

پس از نیمه شب
در این داستان عشق/monster movie mashup, یک مرد شروع به هم باز کردن رمز و پس از اخذ شده توسط دوست دختر خود را.
SIFF مرکز فیلم
دوشنبه-یکشنبه

و سپس ما می رقصید
مدیر Levan Akin (که گرجستان اما بزرگ شده در سوئد) الهام گرفته شده بود برای اینکه این فیلم پس از شاهد یک خشونت آمیز درگیری میان همجنسگرایان تظاهرکنندگان و راست معترضان در تفلیس پایتخت در سال 2013. شبیه چه کسی است, گی, احساس شرمندگی از کشور خود و حل و فصل را به بیرون آمدن از سن فیلم است که طول می کشد وجود دارد. یکدوم و سپس ما رقصید واقع شده است در جهان از گرجستان ، Merab می آید از یک نسب (شکست خورده) رقصنده های سنتی, آموزش سال با او شریک مریم (Ana Javakishvili) به امید فارغ التحصیلی به اصلی گروه. مردان در طب سنتی گرجی رقص قرار است به پروژه یک نوع سفت مردانگی در حرکات خود و با ترشرویی رقص مربی انتقاد Merab برای نرمی. تنش در گروه تئاتر ميگيرد که Irakli داغ و جذاب می پیوندد گروه فقط به عنوان یک نقطه برای یک مرد اصلی گروه باز می شود تا حفره Merab و Irakli در برابر هر یک از دیگر. آن را به نرمی گفت: داستان که نمی کم در صریح xxx محور فیزیکی تمایل آنجا که ارتباط عاطفی. JASMYNE KEIMIG
SIFF سینما, بالای شهر

دستیار
یک جوان مشتاق تهیه کننده فیلم سرزمین را به عنوان دستیار قدرتمند سرگرمی مغول و آن را طولانی نیست قبل از او تصمیم می گیرد به یک ایستادگی در برابر نرمال سوء رفتار در محل کار.
AMC اقیانوس آرام محل

پسران بد برای زندگی
Michael Bay عدم حضور در پشت دوربین (اگر چه او به طور خلاصه به نظر می رسد در یک cameo که من reflexively هو) است بلافاصله آشکار. این عمل هنوز هم درخشان موجد خسارت و همیشه چرخش به کارگردانی duo Adil El Arbi و Bilall Fallah آیا برخی از لعنتی خوب بای-raoke در اولین خود را—این است که آهسته تر و بیشتر منسجم. اما حتی بیشتر قابل توجه: برای اولین بار است که من می توانم به یاد داشته باشید, این پسران بد فیلم در درجه اول سوخت توسط احساسات به عنوان مخالف به اهانت آمیزی رد آن. و این که احساسات ؟ فروتنی! من می دانم. لیس زدن درست است ؟ اما fucks فراوان در پسران بد برای زندگیو با توجه اغلب پرواز فقط به عنوان آزادانه به عنوان یک آستر گلوله و نارنجک رفتن اغلب و در همه جا. بابی رابرتز
مکان های مختلف

Beanpole
دو زن در لنینگراد تلاش برای بازسازی زندگی خود پس از خرابه های جنگ جهانی دوم در این فیلم از 27 ساله روسی کارگردان و نویسنده مشترک Kantemir Balagov. “این یک داستان از مردم برای آنها وحشت از جنگ به پایان رسیده است برای آنها صلح وحشت از جنگ به معنای دیگر” می نویسد نگهبان‘s پیتر برادشاو.
SIFF سینما, بالای شهر
دوشنبه-یکشنبه

پرندگان شکاری (و Fantabulous به رهایی از یک Harley Quinn)
Harley Quinn (مارگوت رابی) بیشتر بذله گو را آزار handmaiden تیم با برخی از ابرقهرمانان برای محافظت از یک دختر کوچک.
مکان های مختلف

شهروند K
برنده جایزه اسکار documentarist Alex Gibney نوبت خود قابل توجه فیلمسازی دلاوری به یک پرتره از سابق oligarch و سیاسی کنونی تبعید میخائیل Khodorkovsky که پس از حبس و مصادره دارایی مجبور شد با پوتین به ترک روسیه است.
Grand Illusion
پنج شنبه تنها

رنگ از فضا
من هیچوقت به رنگ خارج از فضای فکر آن خواهد بود و یا حتی بسیار خوب است. با بازی نیکلاس کیج و بر اساس یک داستان توسط HP لاوکرافت در مورد یک بیگانه عجیب و غریب حضور/ویروس/باکتری/تکواندو که می آید توفنده در از فضا از طریق شهاب سنگ, من فکر کردم این امر می تواند سرگرم کننده حداقل. و که در آن بود, اما آن را نیز فوق العاده چشمگیری بد با برخی از کلاسیک بد-اقدام در قفس شیر. شما در اینجا برای طرح. شما اینجا campy-به-fuck sci-fi, horror و نیکلاس کیج که رنگ از فضای هر دو در پیک. این پتانسیل را دارد که بزرگ بعدی (وحشتناک) فرقه کلاسیک و قطعا پیدا کردن یک دلسوز مخاطبان در هر دو جان سخت قفس طرفداران و D-سطح فیلم ترسناک علاقه مندان است. همچنین رنگ های زیبا هستند. LEILANI پولک
SIFF سینما, بالای شهر
پنج شنبه تنها

کانینگهام
مرس کانینگهام (که به عنوان شما Northwest dance هنردوستان در حال حاضر می دانید با حضور Cornish در ’30s) تا به حال هفت دهه فعالیت حرفه ای در رقص و رقص موسس جهان معروف مرس کانینگهام رقص شرکت می باشد. این مستند juxtaposes فیلم آرشیوی و مصاحبه و رقص جدید فیلم.
SIFF سینما Uptown & تاج

دایناسورها از قطب جنوب
Paleoecologists مطالعه زندگی این پرنده مانند موجودات که traipsed در اطراف قطب جنوب جنگل ها و مرداب ها صدها میلیون سال پیش—و آنها سعی کنید به درک که چگونه در جنوب قاره تبدیل از یک گرم و زیستی متنوع Mesozoic به مدرن روز منجمد چشم انداز ما امروز می دانیم.
اقیانوس آرام مرکز علوم
دوشنبه–یکشنبه

Duvidha
این underknown gem توسط فیلمساز مانی کال بود که به شدت تحت تأثیر اروپا arthouse مدیران مانند آندری تارکوفسکی و رابرت برسون به عنوان به خوبی به عنوان بنگالی مربی Ritwik Ghatak است در مورد یک عروس جوان در راجستان. نادیده گرفته شده توسط شوهرش, عروس, سکس با شبح که impersonates مرد.
فانوس دریایی
شنبه تنها

زمین
اتریش مدیر Nikolaus Geyrhalter (Homo Sapiens) را ارائه می دهد بصری قانع کننده مراقبه در صنایع سنگین را ویرانی از چشم انداز طبیعی به عنوان معدن و ساخت و ساز شرکت ها به معنای واقعی کلمه حرکت کوه ها را به پول.
غرب, فیلم فروم
پنج شنبه تنها

اروس + کشتار
پرکار ژاپنی فیلمساز Kiju یوشیدا هدایت این چالش برانگیز است که تقاطع داستان از اوایل 20 قرن آنارشیست و رایگان عشق مدافع Sakae Osugi و یک جفت از فعالان دانشجویی.
غرب, فیلم فروم
شنبه-یکشنبه

*فورد v فراری
F v F است در مورد اینکه چگونه شرکت ها نمی تواند کمک کند اما له شور و شوق و نوآوری در آنها به شدت نیاز دارید. در این مورد crushees در حال مسابقه ماشین طراح کارول شلبی (مت دیمون) و رانندگی phenom کن مایل (Christian Bale) هر دو از آنها مجبور به گول زدن, نقشه کشیدن و دستکاری مناسب در فورد در تلاش برای برنده شدن مشهور لو انسانهای مسابقه جاده. کارگردان جیمز مانگولد (لوگان) هوشمندانه اجتناب عاطفی دستکاری ترفندهای موجود در سایر رشته های ورزشی زندگی نامه و دیمون و بیل هستند بیسار عالی و موثر. این مشکل ؟ این غیر ممکن است به چشم پوشی از این دو فیل در این اتاق: fetishization سفید نر سمیت و فرهنگ موضوعاتی که جامعه در تلاش است برای مقابله با و حل… نه جشن. این باعث می شود فورد v فراری بسیار خوب فیلم است که یک دهه پیش می اید در نظر گرفته شده است ، در حال حاضر آن را احساس می کند مانند یک نام تجاری جدید فیلم که در حال حاضر یک عتیقه فروشی. WM. استیون هامفری
شاهوار نصف النهار 16
دریافت اسکار برای: بهترین ویرایش فیلم, بهترین ویرایش صدا

فرانکشتاین
این یاد فیلم ترسناک زیر وسواس دانشمند دکتر هنری فرانکشتاین (کالین کلایو) به عنوان او تلاش برای ایجاد زندگی با نصب و راه اندازی یک موجودی از قطعات بدن متوفی. با کمک خود وفادار misshapen دستیار فریتز (دوایت Frye), Frankenstein موفق در انیمیشن هیولا خود را (Boris Karloff) اما گیج و دچار آسیب های روانی آن فرار به حومه شهر و شروع به انتقام ویران کردن. فرانکشتاین جستجو برای گریزان بودن و در نهایت باید به مقابله با او عذاب خلقت است.
مترسک تصویری
شنبه تنها
بخشی از هنر در وحشت

آقایان
وجود دارد یک فرد (و سرگرم کننده) حس تشریفات به آقایانمدیر گای ریچی جدیدترین جنایت تلنگر که معاملات منکوب خشونت آمیز انگلیسی, شن سابق خود فیلم (مانند قفل انبار و دو بشکه سیگار کشیدن و ربودن) برای finale پرنیان که هنوز هم خشونت ریگ. Matthew McConaughey, است, به طور معمول, McConaughey (که یک چیز خوب), Colin Farrell یک مطالعه موردی در خون سرد شوق و شعف هیو گرانت انگلیس بزرگترین گنج و آقایان سرگرم کننده و پیچ خورده-turny joyride از طریق بریتانیا به خوبی پاشنه تجارت مواد مخدر. آن لحظات تکان دهنده اغلب خنده دار خشونت باید جفت سادگی با یک snifter خوب کنیاک. WM. استیون هامفری
مکان های مختلف
هانسل و گرتل
Osgood, پرکینز, پسر آنتونی پرکینز (از روانی شهرت) و مدیر خوبی بررسی artsy-وحشت از Blackcoat دختر و من خیلی از چیزهایی است که زندگی در خانهطول می کشد کلاسیک جنگلی افسانه های عامیانه-عجیب و غریب زیاد.
مکان های مختلف

سبز Ray
یکی دیگر از فوق العاده و نامتعارف کمدی رمانتیک توسط اریک رومر, سبز Ray (گاهی اوقات به عنوان شناخته شده تابستان) حدود یک افسرده پاریس, منشی, که می رود در تعطیلات جایی که او نتواند به دوستان و یا لذت بردن از خودش—تا زمانی که او در دیدار یک مرد در ایستگاه قطار در راه بازگشت به خانه اش در شهر است.
Seattle Art Museum
پنج شنبه تنها
بخشی از لذت: فیلم های اریک رومر

هریت
گذشته از کمک های که قبلا به بردگی گرفته شده Harriet Tubman رو از راه آهن زیرزمینی, آن را سخت به تصور کنید که دقیقا چگونه او کشیده کردن تمام heroics. با هریت, مخاطبان داده می شود live-action reimagining of Harriet Tubman سفر به خود آزادی: تغییر نام او پنهان شده در عدل یونجه در حال تعقیب توسط سگ و گرفتن گوشه توسط مردان مسلح در یک پل قبل از پریدن به داخل رودخانه است. هریت نشان می دهد که چگونه Tubman (سینتیا Erivo) کمک کردم از یک راز شبکه ای از خانه های امن و قابل اعتماد رایگان سیاه پوستان (لسلی Odom جونیور و Janelle Monáe) که گیر گردن خود را به کمک به او ایجاد کند. در طول فیلم تنها موسیقی را خواهید شنید با کمال میل هستند negro spirituals—آهنگ بردگی سیاه پوستان استفاده می شود خود را برای ابراز غم و اندوه و شادی و به طور مخفیانه ارتباط برقرار کند. هریت نمی کند موضوع حساس بیننده بیش از حد به گور و یا خشونت (اگر وجود دارد به خصوص نگران کننده صحنه) چرا که برای یک بار این داستان در “برده فیلم” ژانر فوق العاده ای در مورد پیروزی رهبری و Tubman را تزلزل ایمان هر دو در خدا و خودش. JENNI مور
تاج
پنج شنبه تنها

قهرمانانه برزخ
این یک Kiju یوشیدا پر زرق و برق در شمال, فیلم, فروم این آخر هفته. این فیلم تولید شده تحت ژاپن افسانه ای هنر تئاتر انجمن صنفی با استفاده از یک رویا مانند رویکرد به بررسی چشم انداز سیاسی از اوایل دهه 1970 ژاپن است.
غرب, فیلم فروم
شنبه–یکشنبه

Honeyland
Hatidze زندگی در راه است که همه از بین رفته. او subsists در مقدونی کوه در حد همان جهان به عنوان اجداد او صدها سال پیش: کلبه های ساخته شده از سنگ, بدون, برق, تاسیسات, آب, زندگی در خارج از زمین. او زندگی با او بسیار پیر, مادر, بازمانده برداشت عسل و فروش آن در بازار شهر. خیلی از مستند شرح زیر است Hatidze به عنوان او طول می کشد مراقبت از مادر خود می کند و زنبور و حرکت در اطراف زمین است. او وجود دارد در هماهنگی با محیط زیست در نظر گرفتن تنها آنچه که او نیاز دارد. هنگامی که یک عشایری ترکی خانواده با هفت وحشی بچه ها و RV می رسند و راه اندازی نزدیکی با گله گاوها آنها تغییر جو به شدت. پدر تحت فشار سنگین برای حمایت از خانواده, و او کمی توجه به محیط زیست و یا درگیر شدن در شیوه های پایدار. توضیحات جالب یک نگاه اجمالی به آرام پیر راه زندگی است. مقدونیه است زیبا و باستانی زمین را با مقدار زیادی از سنگ ها و درختان. سرعت doc, اما, است که آهسته و کمی وجود دارد که داستان این فیلم می تواند خم شدن کمی در حالی که مردم فقط به آویزان کردن و رفتن در مورد کسب و کار روزانه خود. GILLIAN ANDERSON
ارک تسلیم سینما & Grand Illusion
پنج شنبه تنها

نامرئی زندگی
دو خواهر در ریو دو ژانیرو غافل از یکی دیگر از حضور در همان شهر نگه داشته و از هم جدا شده توسط یک پیش دروغ در برزیل cineaste کریم Aïnouz را کاملأ پیچیده فیلم برداری midcentury-مجموعه درام.
AMC سیاتل 10
دوشنبه-یکشنبه

Joe Versus the Volcano
زمانی که یک جوان (و رک و پوست کنده dishy) تام هنکس است که مبتلا به یک بیماری ترمینال (یک “مغز ابری”) یک میلیونر مرموز او را ارائه می دهد فرصتی برای نابود بسیار سخت تر راه: در چشم یک آتشفشان. این یک کمدی رمانتیک بنابراین مگ رایان (همچنین dishy) به طور طبیعی co-stars.
سینما مرکزی
دوشنبه-یکشنبه

*Jojo خرگوش
آخرین از Taika Waititi خاموش شروع می شود با روشن وس Andersonian whimsiness: جوان Jojo (روم گریفین Davis) joyously پرش مورد در اردوی تابستانی با داشتن زمان زندگی خود را به عنوان او frolics و خنده با او دوم-بهترین دوست Yorki (مورچه یاتس) و اولین-بهترین دوست خیالی آدولف (Waititi). فقط یک چیز: Jojo در هیتلر—اردوگاه خود را در اردو فعالیت ها عبارتند از: سوزاندن کتاب—آدولف توسط آدولف هیتلرو جنگ جهانی دوم است که سیم پیچ را با آلمان انجام نه چندان بزرگ است. هر دو به دلیل و با وجود ذاتی آن شوک ارزش جوجو خرگوش—بر اساس یک کتاب توسط کریستین Leunens—فقط به عنوان هوشمندانه و خنده دار به عنوان Waititi دیگر, فیلم, اما آن را به عنوان پیشرفت داستان شیپور خاموشی به یک ورید غنی از روده-چرخاندن سودا. وجود دارد بیشتر به پیچیده جوجو خرگوش از اول به نظر می رسد و تنها مدیر به عنوان متعهد و مبتکر و زندگی-affirmingly خوب دل به عنوان Waititi خواهد حتی شانس کشیدن آن را خاموش. او می کند. اریک هنریکسن
مکان های مختلف
دریافت اسکار برای: بهترین فیلمنامه اقتباسی (Taika Waititi)

مشتری صعودی
وقدرتمندترين توالی در ژوپیتر صعودی می آید در نزدیکی وسط فیلم. ما در حال حاضر ملاقات ژوپیتر جونز (Mila Kunis) شیکاگو, تمیز کردن بانوی که همه متقاعد شده است که نوعی از بین کهکشانی خانواده سلطنتی. او در حال محافظت شده توسط Caine حکیم (چنینگ تاتوم) مرد گرگ ترکیبی استفاده می شود که بال دارند اما چه کسی حاضر می شود در اطراف بر روی یک جفت از چکمه های است که اجازه می دهد او را به rollerblade از طریق هوا. آنها وارد کرده اید بر روی یک سیاره بیگانه و مشتری—که به اطلاع ما در یک صدای بیش در ابتدای فیلم است که او یک مستند نشده روسی مهاجر—اتحاد برای تبدیل شدن به عنوان فضای خانواده سلطنتی. بنابراین او و کین در صف انتظار برای دریافت رسمی مدارک. بی حوصله بوروکرات در پایان خط می فرستد و او را در جایی دیگر از آنجا که او نمی باید مناسب فرم های مالیاتی. آن می رود مثل این در حالی که با مشتری و Caine بودن تقبل قایق از آب عبور از یک خط دیگر با جیک جیک کردن اندروید است که به آرامی می شود سرخورده با مدارک روند. (Terry Gilliam باعث می شود یک cameo به عنوان یک کارمند دفتری در صورتی که شما در حال حاضر نمی دانیم برزیل مراجع.) بله در یک فیلم بسته بندی شده با سفینه فضایی تعقیب جنگ های بین کهکشانی سلطنتی فضای عروسی و یک انفجار بیگانه شهرستان بخشی از مشتری صعودی احساس می کند که سرگرم کننده ترین و آلی است که در پنج دقیقه صحنه مورد آشنا تشدید برخورد با بوروکراسی. پل ثابت
فانوس دریایی
شنبه-یکشنبه

فقط رحمت
در این انزجار از یک درست, خشم, داستان, Michael B. Jordan, نقش وکیل برایان استیونسون که با کمک فعال اوا Ansley (Brie Larson) مبارزه با نژاد پرستی و سیستمیک قانونی و بی عدالتی را به صرفه جویی در زندگی یک مرد محکوم بی گناه, والتر McMillian (Jamie Foxx).
شاهوار نصف النهار 16 & AMC اقیانوس آرام محل

چاقو را
چاقو را [است] Rian Johnson پدیداری لذت بخش تکرارشونده در یک قتل-رمز و راز whodunit. کمتر شما می دانید که در, بهتر است اما حتی کسانی که آشنا با رمز و راز, به احتمال زیاد خواهد افتاد و پا به حالت صاف. همه چیز شروع در سبک باروک و عمارت مشهور, راز, رمان نویس هارلن Thrombey (کریستوفر پلامر) که خیلی مرده. از طریق فلش بک تک گویی و نجیبانه اما تیغ تیز سوال از محقق Benoit بلان (Daniel Craig) ما با بقیه Thrombeys—بازی های برگزار شده توسط Jamie Lee Curtis, Michael Shannon, Toni Collette, کاترین لانگفورد و بیشتر با هر کس به وضوح داشتن یک لعنتی انفجار—و ما می شنویم در مورد یک میلیارد انگیزه و یک میلیارد alibis. کسی کشته هارلن و در حالی که بنوا بلان در مورد چاقو را سرعت spirals به خاک. در زمانی که filmgoing توسط آشنا فرانچایز دیدن یک فیلم اصلی اعدام با مراقبت به همان اندازه سرور و نشاط و مهارت به عنوان چاقو را احساس می کند مانند یک تجربه است که به طور کامل بیش از حد نادر است. اریک هنریکسن
مکان های مختلف

*زنان کوچک
من این را با تمام قلب: Greta Gerwig را زنان کوچک فوق العاده است. پر از تعجب الهام بخش, تعجب, تجسم تعجب می کنم. که سخت است برای انجام به عنوان هشتمین اقتباس از Louisa May Alcott مورد علاقه 1868 رمان به همین نام است. Gerwig اقتباس—که او هم نوشت و کارگردانی—احساس می کند و نه برکنار شده و نه کهنه. بلکه آن را تازه و مدرن-احساس را به خوبی پیموده داستان پر با اجراهای عالی شوخ گفت و گو و زرق و برق دار لباس. این فیلم جهش بین جو “در حال حاضر” زندگی پس از جنگ های داخلی امریکا و دوران کودکی و زندگی در خانه با سه نفر دیگر از خواهر و مادر, در انتظار خانواده پدرسالار به بازگشت به خانه از جنگ به عنوان آنها در تلاش برای پایان می رسد دیدار. جهت و حس شخصیت ها به خصوص قوی در این اقتباس. آن fleshes هر خواهر به طوری که او احساس واقعی و شایسته همدلی و نه صرفا در خدمت به عنوان یک ستاره وسیله نقلیه برای Ronan در همان راه وینونا رایدر نسخه مسلما انجام داد. JASMYNE KEIMIG
مکان های مختلف
دریافت اسکار برای: بهترین طراحی صحنه و لباس (ژاکلین Durran)

ملی تئاتر زنده: Fleabag
این مرحله نشان می دهد قمر والر-پل حدود یک دیوانه و جنسی گرسنه زن جوان در تلاش برای ایجاد حس زندگی الهام امی نامزد دریافت جایزه تلویزیونی به همین نام است. آن را ببینید, پخش زنده از لندن است.
SIFF مرکز فیلم
دوشنبه-یکشنبه

تئاتر ملی زندگی می کنند: در حال حاضر خنده
Matthew Warchus هدایت اندرو اسکات (بی بی سی شرلوک, Fleabag) در Noël ترسو کمدی در مورد یک ستاره, بازیگر که زندگی مارپیچی خارج از کنترل به عنوان او آماده برای مرخصی به خارج از کشور سفر. آن را ببینید, پخش زنده از لندن است.
SIFF مرکز فیلم
شنبه-یکشنبه

نویر شهر
چارلز Mudede نوشته است: “اگر شما عاشق فیلم نوآر, سپس شما باید عشق Noir شهرستان جشنواره که از ویژگی های تعدادی از شناخته شده و کمتر شناخته شده فیلم در این ژانر است که بسیاری از spiderlike زنان بسیاری از چاقو و مقدار زیادی از اتاق را با پرده های تاریک بسیاری از چهره افتاده و تعداد زیادی از وجودی تاب و چرخش.” همه از این خواهد شد تحویل داده می شود در سال 2020 نسخه که تمرکز بر روی جرم و جنایت, تاریک, سینما از خارج از آمریکا: The Beast Must Die و سیاه خون آشام (اقتباس از فریتز لانگ M) از آرژانتین وحشت از فرانسه یک کلت است گذرنامه من و مارک به کشتن از ژاپن و بسیاری از بیشتر.
SIFF سینمای مصر
دوشنبه–یکشنبه

*روزی روزگاری…در هالیوود
ما صرف بخش عمده ای از زمان ما با سه نفر: ریک دالتون (لئوناردو دی کاپریو) یک صورت جدی و اضطراب ب-فهرست بازیگر حرفه ای که مناسب است در مورد به بستن; صخره غرفه (براد پیت), ریک toughed تا سرد کردن سابق بدلکاری و فعلی بورس و شارون تیت (مارگوت رابی) و شامپانی فریبنده بازیگر که فقط شروع به لذت بردن از طعم اولین موفقیت در کسب و کار نشان دادن. دو نفر از این افراد—آنهایی که در حال شروع به درک جهان است و دیگر همه که علاقه مند به آنچه آنها باید ارائه دهد—داستانی. سوم است و چقدر شما در مورد رویدادهای زندگی واقعی رخ داده است که در داخل و اطراف لس آنجلس در سال 1969 را عمیقا رنگ خود را تجربه تماشای فیلم است. چگونه تارانتینو با سابقه در یک بار پس از یک زمان یکی از شدید تر و تعجب آور عناصر فیلم و خوشبختانه این هم یکی از بهترین. اریک هنریکسن
تاج
دریافت اسکار برای: بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (براد پیت) بهترین طراحی تولید (باربارا لینگ نانسی Haigh)

*نامزد دریافت جایزه اسکار کوتاه 2020: برنامه های متحرک و زنده برنامه
مطمئن اسکار’ افسرده وسواس با Joker (11 نامزد! lol) انجام داده است و حتی بیشتر آسیب به فاسد شهرت منسوخ موسسه که به سختی حتی وانمود به چیزی غیر از یک هنری بی معنی ماه-طولانی مزخرف کمپین بازاریابی. اما هنگامی که شما در گذشته یک فیلم خاص در مورد چقدر سخت است به عنوان یک دلقک در امریکا وجود دارد این است که برخی از مسائل به رسمیت شناخته شدن است که در واقع خوب است و شما یک فرصت مناسب و معقول از ابتلا به برخی از آن در این برنامه که جمع آوری این سال نامزد های زندگی, انیمیشن و مستند های کوتاه. اگر شما تنها ابتلا به یکی از برنامه های متحرک یکی را به طور کلی راه رفتن است. اریک هنریکسن
SIFF سینما, بالای شهر
اسکار برندگان: عشق مو (متحرک) و همسایه پنجره (زنده)

*انگل
انگل مدیر Bong Joon-ho در بهترین. آن را خروج از sci-fi خم از فیلم های اخیر هر چند آن را کمتر در رابطه با وضعیت جامعه امروز است. مجموعه ای در سئول, کره جنوبی, خانواده و مسائل مربوط به کلاس در بازی منعکس جهانی ما عصری است که در آن تفاوت بین دارا و ندار به نظر می رسد به گسترش. انگل به شرح زیر کیم خانواده که مخفیانه کلاهبرداری راه خود را به زندگی ثروتمند پارک خانواده. به آرامی و با متد های قدیم شروع به بیرون راندن داخلی دیگر کارگران در پارک محل اقامت هر بار مراجعه یک عضو دیگر خانواده (که آنها تظاهر به نمی دانم) برای موقعیت خالی. و بنابراین فقیر خانواده شروع می شود و به حل و فصل به راحتی به grift—تا زمانی که ناگهانی تحقق تبدیل زندگی خود را وارونه. در نتیجه فیلم ارائه می دهد یک در نوبت های خنده دار و عمیقا نگران کننده نگاه در کلاس و بقای ذات خود تکرار در محیط های شخصیت ها در آن ساکن است. JASMYNE KEIMIG
مکان های مختلف
نشان داده شده است در سیاه و سفید در SIFF
دریافت اسکار برای: بهترین تصویر, بهترین مدیر (بونگ جون-هو) بهترین های بین المللی از ویژگی های بهترین فیلمنامه اصلی

عکس
استلا Meghie عاشقانه ستاره عیسی Rae به عنوان یک زن بررسی مرحومش زندگی مادر و LaKeith Stanfield به عنوان روزنامه نگار برای او می افتد.
مکان های مختلف

Princess Mononoke
یک شاهزاده می شود درگیر در مبارزه بین یک شاهزاده خانم جنگل و تجاوز از مکانیزاسیون.
موزه فرهنگ پاپ
یکشنبه تنها

Pr0n 4 Freakz
Saira وحشیانه و Alistair Fyrn بنیانگذاران این انجمن شرکت تولید ScumTrust خواهد لگد کردن خود دومین سری از genderqueer/ترانس وابسته به عشق شهوانی فیلم در روز ولنتاین ساخت فروم دعوت و فراگیر پاتوق برای تجاوز+ هزل علاقه مندان است. هدف از ScumTrust—جدا از مخاطبان خود را احساس داغ و زحمت از طریق تصاویر از “ریگ قطعات از جنس زندگی و لذت”است—به جشن تمام بدن و destigmatize کار جنسی و نفسانی عملکرد. قبل از غربالگری فروشگاه witchy بازار و معاشرت و ماندن در پس این نشان می دهد برای یک Q&A با سازندگان.
غرب, فیلم فروم
تنها جمعه

سنگ نورد: مرگ و زندگی از برایان جونز
دنی گارسیا, مستند, Rolling Stone: مرگ و زندگی از برایان جونز ظاهر حدود 50 سالگرد جونز زودرس و بحث گذشت. آن را صرف نزدیک به نیمی از آن 96 دقیقه زمان در حال اجرا غواصی عمیق به جزئیات کثیف از این بسیار با استعداد نوازنده جويد. جونز داستان آشنا به سخت سنگ طرفداران اما گارسیا نشانی از یک کار بزرگ پیدا کردن و سوال بازمانده از اعضای درونی انسان دایره و مردم در سنگ’ مدار در طول جونز هفت سال در گروه. جونز ترین تجربی تمایل سنگ با توجه به مواد مخدر و موسیقی است. مشکل این بود, او نمی تواند در رقابت با جگر و ریچاردز در بخش آهنگسازی (و نه بسیاری از می تواند) به طوری که او به طور فزاینده ای به حاشیه رانده شده که سنگ را وارد استودیو. گوشت واقعی از سنگ نورد توسط پزشکی قانونی معاینه جونز مرگ رخ داد که کمتر از یک ماه پس از خروج او از رولینگ استونز با توجه به افزایش عدم اطمینان. با این حال برخی از ناظران بازدید جونز خروج به جگر و ریچاردز اجرای یک قدرت حرکت و بدون نگرانی برای همسر خود را ماده-سوء استفاده از مشکلات است. دیو سگال
ارک تسلیم سینما
پنج شنبه تنها

بی خوابی در سیاتل
تام هنکس یک بیوه معمار که حرکت می کند به یک سرد به دنبال قایقی در سیاتل با پسر کوچک خود را. Meg Ryan یک دلیر شیکاگو روزنامه نگار که ترجیح تام سکسی صوتی که از او خسته کننده (اما در نهایت درک بسیار) دوست پسر, Howard. کلاسیک است و شما آن را دوست دارم.
سینما مرکزی
دوشنبه-یکشنبه

آهنگ به آژیر: چراغ راهنمای 4AD
در پی دسامبر 2019 مرگ از وان الیور های انگلیسی, indie برچسب 4AD را در خانه طراحی شرکت 23 پاکت, سیاتل, indie در فیلم چراغ میزبانی “آهنگ آژیر: چراغ راهنمای 4AD.” الیور شد بسیار مهم در ایجاد 4AD را رمز و راز خود را تصاویر در آن رکورد را پوشش می دهد یک ایده آل آنالوگ به موسیقی اغلب گوتیک, مبهم, و, احساسی, پر کیفیت. چراغ قصد دارد به جشن 4AD های صوتی/تصویری با شکوه عمیق شیرجه رفتن به برچسب تاریخ شگفت انگیز از طریق موسیقی فیلم, تلویزیون, ظاهر, نادر زنده فیلم و مصاحبه بخش از 1985 فیلم 23 پاکت مستند ،
فانوس دریایی
یکشنبه تنها

صوتی جوجه تیغی
اجازه دهید ما برای اولین بار از لباس های شسته شده لیستی از تولید کنندگان و استودیوهای پشت Sonic the Hedgehog برای الحاق به خواسته های moviegoing عمومی جای خود را به کابوس چشم انداز به عنوان شخصیت (چرا آن را دندان انسان?!?!) با CGI موجودی است که به مراتب کمتر تهوع به در خیره به مدت 90 دقیقه. سپس اجازه دهید ما تاسف است که آخرین جهش از بودجه خود را استفاده می شد تا در آن digital redux, ترک چیزی برای نجات بقیه فیلم از آن ظالمانه حد وسط و فراوان جوک گوز. به عنوان سرگرم کننده آن را به عنوان است برای دیدن جیم کری یک بار دیگر با استفاده از صفحه نمایش لاستیک حضور به عنوان صوتی nemesis Dr. Robotnik هیچ کس دیگری—به خصوص ما بیشتر milquetoast-y از فیلم thespians, James Marsden—جرأت به شیر به یک ورید مشابه از campy جنون. رابرت ژامبون
مکان های مختلف

Star Wars: The Rise of اسکای واکر
من در بر داشت افزایش اسکای واکر, آخرین فیلم اسکای واکر حماسه خسته کننده است. و آن بود و نه حتی یک فیلم بلند و من یک فن از مدیر (J. J. Abrams) کار (به خصوص Mission: Impossible III—بهترین ها در که حق رای) و بسیاری از جلوه های بصری قابل توجه هستند—به خصوص فراموش نشدنی کسب و کار از آوردن اواخر Carrie Fisher بازگشت به زندگی است. اما همه با هم این فیلم بر دوش بیش از حد احساساتی مسائل خانوادگی (شما من نوه شما من پسر شما کشته شدن پدر و مادرم و غیره) و پایان آن نمی دانید که چگونه برای پایان دادن به برای یک زمان بسیار طولانی است. چارلز MUDEDE
شاهوار نصف النهار 16 & شاهوار Thornton محل

جدا نشده سنگهای
به عنوان Howard رتنر حرفه ای طلا و جواهر و احمق در منهتن الماس منطقه بزرگ آدام سندلر به ندرت برگ صفحه نمایش در جدا نشده جواهراتو طرح است که اساسا هوارد و خیلی وحشتناک بدون خوب خیلی بد روز. نیست که یک شوک با توجه به فیلم می آید از برادران/نویسندگان/مدیران جاش و بنی Safdie که حزب-سقوط arthouse با 2017 را خوب زمان (که در آن رابرت پتینسون بود یکی از بازی, سراخ کون, داشتن, وحشتناک, وحشتناک بدون خوب خیلی بد روز). جدا نشده سنگهای بزرگتر در محدوده اما مانند زمان خوبآن را به یک خلاء اخلاقی در مرکز آن—آن را می گیرد در هیچ منطقه ای که در آن جامعه فرو ریختن دیوار و که در آن کسانی که نگاه کردن فقط برای خود می تواند بهترین حرکت آوار. این Safdies علاقه مند نیست در اخلاق قصه اما ممنوعیت قصه و داستان های خود را’ بدون نگه می دارد-منع بی مبالاتی در آزادی به طور پیوسته رشد می کند و طاقت فرسا است. خوشبختانه Safdies همچنین می دانم که چگونه به ساقه برش و نمره مثل هیچ کس دیگری. وجود دارد یک انقباض اعتیاد آور انرژی برای جدا نشده جواهراتو Safdies’ متلاطم rapid-fire کاهش یکی شدن به یک سورئال, هیجان انگیز چشم انداز منشوری رنگ وافغان لامپ های فلورسنت و شارپ Led در حالی که همه مصنوعی آنالوگ نمره توسط Daniel Lopatin (با نام مستعار Oneohtrix نقطه هرگز) می افزاید: به lurid زیبایی. اریک هنریکسن
مکان های مختلف

هوازدگی با شما
مخاطبان به نظر می رسد به عشق مدیر Makoto Shinkai (نام شما) و رویکرد خود را از جفت اصلی طرح با استاندارد انیمه عاطفی مسدود کردن: boy meets girl, دختر, دارای آب و قدرت های دختر و پسر برای رسیدن به هر یک از دیگر اسلحه در اوج لحظات یک شخصیت اجرا می شود تا زمانی که آنها خسته هستند و سپس آنها را نگه دارید در حال اجرا و همچنین کسی که باید بمیرد. حتی زمانی که Shinkai معرفی برخی از ایده های جالب در مورد قریب الوقوع آب و هوا آخرالزمان (اوه مثل ما!), این همه احساس آشنا: جهان نیست را نجات داد اما دنیا به پایان نمی کند. جهان همچنان تغییر. SUZETTE اسمیت
شاهوار نصف النهار 16 & تیم اول دانشگاه یا دانشکده تئاتر
پنج شنبه تنها

همچنین بازی
ما منتقدان توصیه نمی, این, فیلم, اما شما ممکن است می خواهم به دانستن در مورد آنها به هر حال.

سراشیبی
جزیره فانتزی
بخش ریتم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر