40 زیر 40 فارغ التحصیلان: سام گیلاس

سام گیلاس مدیر عامل/گیلاس توسعه

که در آن شما در حال حاضر ؟ من هنوز در مرکز شهر بزرگترین محله در دره. هنوز انجام پروژه های.

آنچه را که خود را بزرگترین دستاورد پس شما اهدا شد? این یک کراوات در میان چند چیز است. ما دو چشم کودکان و ما فقط زمین شکست سال گذشته در یک آپارتمان پروژه به نام shareDowntown. آن را 63 واحد مسکونی با خرده فروشی در طبقه همکف در قلب هنر منطقه.

چه چیزی می خواهید به انجام? من قصد دارم برای ادامه ساخت و ساز در مرکز شهر و انجام همه من می توانید مطمئن شوید که در مرکز شهر می رود و در مسیر درست است.

چیزی است که شما تا به حال به یاد بگیرند که راه دشوار است ؟ من همه چیز را یاد گرفته راه سخت است. که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما به پایان برسد ، اقامت در مدرسه بچه ها.

بهترین نقطه برای یک جلسه ناهار? من مکرر در تمام نقاط مرکز شهر: Goodwich استر آشپزخانه, Casa Don Juan, اسکار را سازندگان و مکان یاب. مرکز شهر است که در آن تمام عمل است و من قادر به راه رفتن به بسیاری از آنها.

که کسب و کار خود و قهرمان ؟ هریس Rittoff. او شده است به هر کازینو باز پس فلامینگو باقی می ماند و هر کس رادار.

اگر شما زد لاس وگاس, چه چیزی شما را انجام دهید ؟ ما بسیاری از مردم هوشمند, کار در شهر لاس وگاس. من ادامه خواهد داد به فشار سخت در ساخت مطمئن شوید این شهرستان در خط مقدم هوشمند در دسترس است و به خوبی تامین مالی صنعت پزشکی.

بهترین مشاوره شما باید ارائه دهد ؟ می دانم که کسب و کار خود را در هر زاویه و هر متریک و همه درگیر و مطمئن شوید که شما وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر