کجا بودند زمانی که شما دریافت خود را 40 زیر 40 جایزه است ؟ آن را در سال 2012 در حالی که خدمت به عنوان اصلی از سهام گروه.

آنچه را که خود را بزرگترین دستاورد پس شما اهدا شد? در شخصی به سمت من می گویند داشتن چهار دختر با همسرم کتی در حالی که تلاش برای منطقی تعادل کار و خانواده و دوستان و رشد کسب و کار. من فکر می کنم بزرگترین دستاورد حرفه ای است که استخدام این افراد زیر چتر منطق. کسب و کار ما این است که تعریف “مردم کسب و کار” و ما فوق العاده با استعداد تیم.

که کسب و کار خود و قهرمان ؟ در سطح جهانی و یا وارن بافت یا جف بزوس. ما قول آنها را به مقدار زیادی در اتاق خود را به دلیل روشنگری چشم انداز دراز مدت در کسب و کار موفقیت. در بیشتر peer-to-peer سطح آدم پترسون که co-مدیر عامل شرکت بوستون اوماها a publicly traded شرکت است که همچنین یک شریک در کسب و کار ما. من را دیده اند هرگز کسی به سن و سال من باید درک بهتری از کسب و کار و بازار و مردم است.

اگر شما زد لاس وگاس, چه چیزی شما را انجام دهید ؟ من نمی خواهد. من قدر آنچه را که سیاستمداران انجام, اما نه برای من.

بهترین مشاوره شما باید ارائه دهد ؟ انجام نمی شود ترس به کار خود در. بسیاری از آنچه که ما انجام دهد و ما چگونه واکنش نشان می دهند این است که از پیش برنامه ریزی قبلی از تجربیات زندگی هر دو خوب و بد. ما به طور کلی آیا زمان به تمرکز بر چگونه است که برنامه نویسی است که ما در تعامل با دیگران است. این مهم را به انجام کار عمیق در آن برنامه نویسی و جلوگیری از غیر ارادی عبور کردن عادات منفی به تیم ما منجر شود—و یا حتی بدتر ، همچنین اگر شما در حفظ و بدهی های خود را در کنترل سطح, شما می توانید در دراز مدت تصمیم گیری. آن را نیز اجازه می دهد تا برای فرصت هایی را برای ایجاد/نگه داشتن ثروت در تمام چرخه. این فراهم می کند توانایی برای به اشتراک گذاشتن با کسانی که به کمک شما موفق شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de