3M به $20 milllion برای مبارزه با کروناویروس پول را به صندوق پژوهش و امداد رسانی و کمک به مراقبت از سلامت کارگران جهان-wde

3M دادن 20 میلیون دلار برای کمک به مبارزه با کروناویروس ها مپلوود شرکت مستقر در این هفته اعلام کرد.

پول خواهد پرداخت هزینه برای تحقیق و تلاش های امدادی در سراسر جهان و کمک به مراقبت از سلامت کارگران.

این شامل 2 میلیون دلار برای دانشگاه مینه سوتا در دانشکده پزشکی و $165,000 برای بیشتر شهرهای ایران راه است.

“از آنجا که شیوع شروع 3M خطاب به COVID-19 همه گیر از تمام زاویه ها و در تمام ذینفعان و این شامل حمایت از شرکای اجتماعی در سراسر جهان” گفت: 3M رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مایک روم. “این مهم است که 3M صادق است به آن ارزش های اصلی در این بیماری همه گیر را با حمایت از جوامع ما و بهبود زندگی است.”

بزرگترین بخش از این کمک هزینه — $10 میلیون — منتقل خواهد شد به طور مستقیم تسکین مستقر در کالیفرنیا غیر انتفاعی است که مدیریت تلاش های امدادی در سراسر جهان است.

3M است که بزرگترین کمک کننده به طور مستقیم تسکین جدید COVID-19 صندوق برای سلامت جامعه خواهد شد که حمایت از مراکز است که در خدمت بهداشت و درمان کارگران است.

3M دادن 5 میلیون دلار به سازمان ملل راه COVID-19 پاسخ و بازیابی صندوق. که صندوق فراهم می کند مواد غذایی, سرپناه و اجاره کمک به جمعیت های آسیب پذیر در سراسر جهان است. دلار 165,000 محلی ایران راه را به صندوق آن COVID-19 پاسخ و بازیابی صندوق.

این شرکت در کنار 5 میلیون دلار برای تحقیقات است. از دانشگاه مینه سوتا دریافت خواهد شد $2 میلیون و دریافت کنندگان باقی مانده 3 میلیون دلار تعیین خواهد شد بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im