وسکا, Minn. — وثیقه تعیین شده است در $3 میلیون برای یک مرد متهم به شدت زخمی جنوبی مینه سوتا افسر پلیس در تبادل آتش در ژانویه.

یونیفورم افسران از شهرستان وسکا و وسکا پیوست و ده ها تن دیگر در یک دادگاه روز شنبه که در آن تایلر Janovsky ساخته شده ظاهر در سه فقره اقدام به قتل درجه اول.

Janovsky است که متهم به تیراندازی Arik Matson در سر و تیراندازی دو نفر دیگر از افسران که در پاسخ به یک گزارش از یک شخص مشکوک رومینگ حیاط در وسکا در Jan. 6. افسران بازگشت آتش و Janovksy نیز مجروح شد.

تایلر Janovsky

Janovsky, 37, بود چرخ به دادگاه با بازیگران در اطراف خود ، زمانی که قاضی کارول هنکس از او خواست اگر او را درک حقوق خود را و اگر او تا به حال هر گونه سوال در مورد اقدامات او بی سر و صدا در پاسخ با یک “بله افتخار شما” و یک “نه خود افتخار” رادیو دولتی مینسوتا اخبار گزارش.

با توجه به Matson را CaringBridge صفحه وب او را از بخش مراقبت های ویژه.

این 3 میلیون دلار وثیقه خواهد بود برای انتشار بدون شرایط متصل شده است. قاضی همچنین مجموعه ای از $2 میلیون وثیقه گزینه با شرایط متعدد از جمله این که Janovsky هیچ ارتباطی با Matson خود و خانواده و یا وسکا افسران پلیس.

هنکس همچنین مجموعه وثیقه جداگانه در مورد مواد مخدر در برابر Janovsky در $500,000 با هیچ شرایط یا $250,000 با این شرط که Janovsky پوشیدن مچ پا نظارت و ارسال به آینده تست مواد مخدر.

Janovsky بعدی دادگاه ظاهر است برای برنامه ریزی مارس 14.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de