398 دستگیری در لا یک شبه 2 افسران پلیس لس آنجلس بستری پس از جورج فلوید تظاهرات

خشونت آمیز تظاهرات شبانه در مرکز شهر LA شنبه, مارس 30 رهبری به 398 دستگیری و چپ به دو افسر پلیس در بیمارستان بستری است.

روز از تظاهرات صورت گرفته در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

فلوید, 46, بود گزارشی مردی که بر مه 25 در بازداشت پلیس پس از یک مینیاپولیس افسر kneeled در گردن او. افسر دستگیر شد و به اتهام قتل در یک مورد که موجب تظاهرات در سراسر ایالات متحده است.

کسانی که به زندان گرفته شده بودند رزرو ظن و دزدی و غارت خرابکاری شکست به پراکنده بودن یک جانی در اختیار داشتن اسلحه گرم و متعدد نقض مقررات Los Angeles Police Department مقامات گفت: در انتشار اخبار. مقامات مشغول به کار بودند به منظور سنجش میزان آسیب یکشنبه.

چه شروع به تظاهرات مسالمت آمیز که شامل هزاران خشم از مرگ فلوید و دیگر مردم رنگ که فوت کرده اند در بازداشت پلیس soured به عنوان تنش رز در چهارمین روز متوالی تظاهرات در لس آنجلس. یکی از بزرگترین محل در پان پاسیفیک پارک در Fairfax منطقه.

به عنوان بسیاری از پنج افسران پلیس لس آنجلس مجروح شدند در هرج و مرج, به گفته پلیس و دو تا به حال گرفته شده به بیمارستان. صدمات خود را در بازه زمانی از contusions و استخوان شکسته به جمجمه شکسته.

کسب و کار در سراسر شهر را تخریب و غارت کردند.

تخریب های فرفورژه در سراسر شهر باعث شهردار اریک Garcetti به درخواست کمک از گارد ملی و اجرای مقررات منع رفت و آمد در بعضی از نقاط. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom همچنین اعلام وضعیت اضطراری برای لس آنجلس.

در جای دیگر تظاهرکنندگان در سانتا آنا پرتاب M-80 آتش بازی و بطری های شیشه ای در پلیس و نارنجی شهرستان کلانتر نمایندگان وجود دارد و پس از آنها به نام برای اعتراض به پراکنده. یک معاون مجروح شد چند کسب و کار را غارت کردند و سانتا آنا کالج رسانه های دیجیتال مرکز تخریب شد. غیر قانونی مجمع بوده و قبل از تظاهرات مسالمت آمیز در فولرتون و پرتقال در روز شنبه.

حکومت ها در محل برای شهرستانها در سراسر جنوب کالیفرنیا از جمله در لا و سانتا آنا. برخی از شروع در 4 p. m. روز شنبه, مه 31.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de