لس آنجلس — پلیس یکشنبه شب شناسایی دو مظنون حمله به ماموران در مرکز شهر لس آنجلس به عنوان آنها گرفتن یک مرد و دو زن را بازداشت, باعث دو با استفاده از زور.

افسران انجام تحقیقات در نزدیکی فیگورا و خیابان و Wilshire بلوار حدود 2:45 p. m. روز شنبه مربوط به دو زن است که تا به حال نشان داده شده است نشانه هایی از اینکه در این میان سلامت روانی بحران زمانی که آنها را دیدم یک مرد فریاد سپس هل دادن مرد دیگری که در راه رفتن شده بود عازم جنوب در فیگوئروا خیابان از خیابان هفتم با توجه به اداره پلیس لس آنجلس.

پلیس در زمان دیوید دیکسون 53 ساله از لس آنجلس به سرپرستی و کشف او در یک جنایت, حکم برای حمله با سلاح مرگبار پلیس گفت:.

به عنوان افسران در حال آماده شدن برای ترک با دیکسون و دو زن حدود 50 معترض بودند که راهپیمایی در این منطقه در محاصره ماموران آغاز شد و شعار “اجازه دهید آنها را بروید” پلیس گفت:.

یک مرد در یک صندلی چرخدار و شناسایی به عنوان جاشوا Wilson, 33, لس آنجلس, slugged یک افسر در چهره و استفاده از نیروی رخ داده میان مأموران و ویلسون و او را بازداشت, پلیس گفت:.

در طول این درگیری یک افسر دیدم یک مرد دیگر شناخته شده به عنوان ماریو Chacon, 30, از گلندورا سعی کنید برای گرفتن یک مامور باتوم و فشار یک افسر دوم. یکی دیگر از استفاده از نیروی رخ داده است و ❄ گرفته شد, بازداشت, پلیس گفت:. نوع نیروی مورد استفاده در هر دو شرایط اعلام نشده است.

در یک نقطه, جمعیت سعی به گرفتن بر روی ❄ و او را بکشد و دور از افسران پلیس گفت:.

افسران قرار دادن یک “کمک تماس بگیرید” و بسیاری از افسران در پاسخ به این منطقه گفت: این جمعیت به ترک و ادامه راهپیمایی خود را.

ویلسون که درمان توسط پرسنل پزشکی قبل از دستگیر شدن و ❄ گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن او تحت درمان قرار گرفت و منتشر شد و سپس رزرو ظن باتری در صلح افسر.

دیکسون رزرو شد برای یک جنایت حکم. هر سه گرفته شد به بخش مرکزی بخش ایستگاه.

در حالی که افسران پردازش ویلسون برای دستگیری آنها در بر داشت یک لود اسلحه گرم در کوله پشتی خود را که بر روی صندلی چرخدار خود, پلیس گفت:.

❄ منتشر شد و قرار است در دادگاه Oct. 16. دیکسون و ویلسون بودند زندانی در ازای 50 ، 000 و $$35,000 قید وثیقه آزاد شد.

سه افسر و گروهبان تحت درمان بودند به صورت جزئی آسیب های پایدار در طول هر حادثه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de