3 موضوع برای تماشا در روز سرمایه گذار CVS

[ad_1]

مردم از کنار فروشگاه داروخانه CVS در محله منهتن نیویورک عبور می کنند.

شانون استپلتون رویترز

آزمایش‌های کووید و واکسن‌ها مشتریان را به فروشگاه‌های CVS Health در طول همه‌گیری جذب کرد. روز پنجشنبه، این شرکت به سرمایه گذاران ارائه خواهد کرد که چگونه قصد دارد از سایر خدمات بهداشتی برای بازگرداندن آنها استفاده کند.

داروخانه های زنجیره ای و شرکت بیمه اولین روز سرمایه گذاری خود را از زمان شروع بحران سلامت برگزار می کنند. انتظار می رود کارن لینچ، مدیر عامل CVS و سایر مدیران ارشد، چشم انداز مالی و استراتژی تجاری شرکت را به اشتراک بگذارند.

CVS به یک شرکت متمرکز بر مراقبت های بهداشتی تبدیل شده است، نه فقط یک خرده فروش. همراه با حدود 10000 فروشگاه در ایالات متحده، مدیر داروخانه Caremark و بیمه سلامت Aetna را نیز در اختیار دارد. بسیاری از فروشگاه ها شامل مناطق مراقبت اضطراری به نام MinuteClinics هستند. و تعداد فزاینده ای از داروخانه ها را به HealthHubs تبدیل می کند، یک قالب فروشگاهی جدید که شامل خدماتی از جلسات درمانی و کلاس های یوگا تا مدیریت دیابت و غربالگری آپنه خواب است.

از روز سه شنبه، سهام CVS امسال 36 درصد افزایش یافته است. سهام به قیمت 92.93 دلار به پایان رسید که حدود 0.3 درصد رشد داشت. ارزش بازار این شرکت 122.63 دلار است بیلیون

در فراخوانی برای درآمدهای سه ماهه سوم، CVS اعلام کرد که انتظار دارد در سال مالی جاری بین 7.90 تا 8.00 دلار به ازای هر سهم، پس از تعدیل های بین 7.70 تا 7.80 دلار به ازای هر سهم، درآمد کسب کند. او چشم انداز خاصی برای سال آینده ارائه نکرد، اما گفت که برآوردهای اجماع تحلیلگران برای سود تعدیل شده هر سهم حدود 8.20 دلار در محدوده مورد انتظار است.

در اینجا سه ​​مورد است موضوعاتی که سرمایه گذاران در روز پنجشنبه به آنها گوش خواهند داد:

عامل تحریک کننده کووید

آیا حجم زیادی از آزمایش‌ها و واکسن‌های کووید-۱۹ ناپدید می‌شوند یا ادامه می‌یابند؟ سرمایه گذاران به آخرین دیدگاه CVS در مورد اینکه چگونه همه گیری می تواند بر تقاضا برای مراقبت های پیشگیرانه و بستری شدن در بیمارستان در ماه های آینده تأثیر بگذارد گوش خواهند داد.

واکسن‌ها و تست‌های کووید-19 موتور ترافیک و فروش CVS در طول همه‌گیری بود. از زمان شروع بحران بهداشت جهانی، این شرکت تا 30 سپتامبر، پایان سه ماهه سوم مالی، حدود 38 میلیون آزمایش برای کووید و 43 میلیون واکسن علیه کووید اجرا کرده است.

CVS در اعلامیه درآمد سه ماهه سوم خود گفت که انتظار می رود این روند کند شود، حتی با دریافت واکسن تقویت کننده در آمریکا، کودکان 5 تا 11 ساله برای اولین بار دوز دریافت می کنند و افراد آزمایش هایی برای تشخیص کووید و سرماخوردگی دریافت می کنند. این شرکت پیش‌بینی می‌کند که حجم واکسن‌ها و آزمایش‌ها که درآمدی بیش از 3 میلیارد دلار در سال 2021 ایجاد می‌کنند، در سال 2022 بین 30 تا 40 درصد کاهش می‌یابد. این شرکت می‌گوید واکسن‌ها و آزمایش‌های کمتر به معنای کاهش فروش خواهد بود. ذخیره کنید زیرا مردم سفرهایی را که منجر به خریدهایی مانند شامپو، شیر و یک جعبه دستمال مرطوب می شود، از دست می دهند.

از سوی دیگر، سقوط موارد کووید به تجارت بیمه درمانی این شرکت کمک می کند. موارد کمتر به معنای بستری کمتر در بیمارستان است. شان گوئرتین، مدیر مالی CVS در ماه نوامبر در مورد اعلام درآمد شرکت گفت که هزینه‌های Aetna در سه ماهه سوم به دلیل منبع تغذیه دلتا افزایش یافته و بالاتر از حد انتظار بوده است.

از زمانی که CVS درآمدهای سه ماهه سوم را گزارش کرد، نرخ واکسیناسیون مجدداً افزایش یافته است و چندین ایالت مواردی از نوع omicron را تأیید کرده اند – عدم اطمینان جدیدی را اضافه می کند.

فروشگاه های کمتر، اما تمرکز دقیق تر

CVS یکی از قابل مشاهده ترین جنبه های شرکت را کوچک می کند: ردپای آن در فروشگاه. ماه گذشته، CVS اعلام کرد که حدود 900 فروشگاه را طی سه سال آینده خواهد بست – یا تقریباً 9٪ از مکان های خود در سراسر کشور.

این موضوع سوالاتی را در مورد نقش فروشگاه ها و نحوه انطباق آنها با چشم انداز شرکت ایجاد می کند.

برای سرمایه گذاران، بسته شدن فروشگاه ها می تواند خبر خوبی باشد – اگر آنها عملکرد خوبی نداشته باشند و به هر حال فروش، خدمات یا دستور العمل های زیادی را تحریک نکنند. با این حال، این شرکت باید توضیح دهد که چگونه فروشگاه های دیگر خود را مرتبط تر و سودآورتر می کند.

برخی از تحلیلگران خرده فروشی از CVS به دلیل فروشگاه های شلخته و نامحسوس انتقاد کرده اند. نیل ساندرز، مدیر عامل GlobalData Retail، گفت که این شرکت باید ظاهر و احساس فروشگاه ها یا خریداران را بهبود بخشد.

همراه با اعلام تعطیلی فروشگاه ها، CVS گفت که سه نوع مختلف فروشگاه وجود خواهد داشت: یکی خدمات مراقبت های اولیه را ارائه می دهد. دیگری HealthHub خواهد بود. و یک سوم به عنوان داروخانه های سنتی و کالاهای روزمره مانند دستمال توالت، خمیر دندان و داروهای سرماخوردگی باقی خواهد ماند. او می تواند تصاویر و جزئیات نحوه کار آنها در روز سرمایه گذار را به اشتراک بگذارد.

مایکل چرنی، تحلیلگر سلامت در بانک آمریکا، در یادداشتی تحقیقاتی گفت که CVS باید مطمئن شود که نسخه های رقبا را به دلیل بسته شدن از دست نمی دهد. او گفت که این شرکت تجربه خوبی در هدایت مشتریان به مکان های نزدیک دارد.

بر اساس بسته شدن، پیش بینی درآمد مالی خود برای سال 2022 را از 8.24 دلار به 8.23 ​​دلار کاهش داد و پیش بینی درآمد مالی خود را برای سال 2023 از 9.10 دلار به 9.08 دلار کاهش داد. با این حال، او پیش بینی درآمد هر سهم خود را برای سال مالی 2024 از 10.00 دلار به 10.01 دلار افزایش داد، زیرا انتظار دارد CVS از افزودن خدمات بیشتر به فروشگاه های باقی مانده بهره مند شود.

دو برابر شدن خدمات سلامت

استرپتوکوک ها آزمایشات دیابت قرار ملاقات برای درمان

اینها تنها بخشی از خدماتی است که CVS می خواهد مردم در فروشگاه های خود دریافت کنند. این شرکت مراقبت های بهداشتی را به عنوان محرک فراوانی و راهی برای ارائه مراقبت به اعضای ایتنا با هزینه کمتر می داند. CVS می تواند راه های جدیدی را برای ترکیب بخش بیمه و داروخانه در تجارت خود ارائه دهد و توضیح دهد که چگونه از رقبا متمایز خواهد شد.

لیزا گیل، یک تحلیلگر سلامت در JPMorgan، در یادداشتی تحقیقاتی گفت که جزئیاتی در مورد سوق دادن CVS به مراقبت های اولیه، مانند خرید یا شراکت با یک پزشک، خواهد شنید. او گفت که می‌خواهد درباره عملکرد فروشگاه‌های HealthHub آن بیشتر از فروشگاه‌های سنتی بشنود تا ثابت کند که آیا این مدل کار می‌کند یا خیر. CVS انتظار دارد تا پایان سال 2021 حدود 1000 فروشگاه HealthHub داشته باشد.

با این حال، CVS تنها داروخانه ای نیست که کسب و کار مراقبت های بهداشتی خود را گسترش می دهد. رقیب Walgreens Boots Alliance با VillageMD برای افتتاح صدها مطب پزشک در داروخانه های خود قراردادی منعقد کرده است. او اکنون مالک اکثریت شرکت مراقبت های اولیه است.

بلک گفت Walgreens و CVS تحت فشار بودند زیرا بازیکنان آنلاین و معمولی فروش را به سرقت بردند. او گفت که داروخانه های زنجیره ای ارائه مراقبت های بهداشتی در فروشگاه های محلی مناسب را به عنوان “فرصتی که یا استفاده نشده یا استفاده نشده است.”

و او گفت که داروخانه‌ها پس از انجام آزمایش کووید یا پریک برای بسیاری از آمریکایی‌ها می‌توانند مخاطبان گسترده‌تری داشته باشند و افکار بیشتری را به اشتراک بگذارند. او گفت که دفعه بعد، در صورت نیاز به واکسن آنفولانزا یا قرار ملاقات اضطراری، ممکن است CVS را در نظر بگیرند.

چرنی گفت: «این مؤلفه بزرگی است که چگونه آنها می توانند ثابت کنند که می توانند به بسیاری از نیازهای مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور پاسخ دهند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر