2A دولت هاکی دختران: Andover dethrones سه بار دفاع از قهرمان ادینا

Category: توین سیتی

برای دومین شب متوالی Gabby Krause بازی قهرمان برای Huskies.

تاریخ رو به جلو به ثمر رساند بازی-گل پیروزی با 3:59 چپ و اندوور ضرب و شتم ادینا 5-3 شنبه شب در کلاس AA دختران هاکی عنوان بازی در اکسل انرژی مرکز.

این عنوان برای اولین بار برای اندوور (28-2) که مانع ادینا از برنده چهارم آن راست تاج.

در یک در مقابل دو بازی که در زندگی به آن صورتحساب جیمی نلسون شتافت نزدیکی تخته برای پیگیری کردن شات خود را که مسدود شده بود توسط یک مدافع انجام شده در زیر هدف و backhanded عبور از مقابل. نزدیک به رویشان توسط یک مدافع Krause خاموش کردم شات از پایین در سمت راست دایره است که در بر داشت در پشت net. آن اندور اولین منجر شب.

“ما همیشه بحث در مورد چگونه به اجرا است. این چیزی است که رفتن را از طریق ذهن من, و آن را فقط در رفت و گفت:” Krause که گل وقت اضافه برنده به ضرب و شتم میننتنکا در روز جمعه نیمه نهایی. او تا به حال دو گل و یک کمک در مسابقات قهرمانی مسابقه.

“چیز خنده دار در مورد Gabby است که اگر ما یک تیم مانند 15-0, او باید صفر امتیاز و ما را در مورد آن خنده و سپس در بازی های بزرگ شما رو آنهایی که بزرگ گفت:” مربی ملیسا Volk. Krause پایان فصل با 22 اهداف

آماندا Gotti ساخته شده 13 صرفه جویی و اندوور دفاع برگزار شد ادینا به سه عکس در دوره سوم. Isa Goettl اضافه شده خالی-شبکه هدف است.

کتی دیویس به ثمر رساند و دو بار برای ادینا (28-2) که از دست داده و دو بار در 2019-20 های نجومی: هر دو به اندوور. Huskies همچنین برنده 1-0 Nov. 7 اولین بازی برای هر دو تیم.

“آنها در زمان آن را به ما امشب و متاسفانه ما نمی تواند رفتن گفت:” ادینا مربی سامی Reber. اورلئانز نشده بود اجازه بیش از دو گل در یک بازی قبل از مسابقات قهرمانی.

اندوور outscored اول آن چهار postseason مخالفان 37-0 قبل از لبه میننتنکا 4-3 در روز جمعه نیمه نهایی.

“این است که به ویژه تیم ما تا کنون بود و من فکر می کنم که آنچه ما تحت فشار قرار دادند به مطمئن شوید که ما آن را انجام داده در این سال” گفت: کندی کمی که تا به حال دو کمک می کند.

اورلئانز را به ثمر رساند سه بار در بازی قدرت, اما آنها ناموفق بودند در خود تلاش.

یک جفت از اوایل مجازات ثابت مشکل برای اندوور.

با دو بازیکن استفاده برای 91 ثانیه با دقت اشاره کردن عبور منجر به یک هدف آسان برای اما کانر که تبدیل متقابل چین و عبور از هانا Chorske. بیست و پنج ثانیه بعد دیویس ساخته شده است آن را 2-0 اورلئانز.

“ما قطعا تحریک شده اما ما استفاده می شود که سوخت در راه مثبت و می دانم که ما باید برای رفتن حتی سخت تر” Volk گفت.

اندوور به ثمر رساند دو گل سریعتر اواخر در افتتاحیه دوره برای مساوی کردن بازی در 2.

Krause قرار داده Huskies از در هیئت مدیره در ساعت 15:29 هنگامی که او ضربه ضربه چوب یا پد از ادینا دروازه بان Uma Corniea ظهور تا سقوط پشت در آبی رنگ و عبور از خط.

سپس یک گردش Krause محور به Peyton کنف که به خاک سپرده شد یک شات از اسلات 23 ثانیه بعد.

“خود را بالا خط بوده است در آتش تمام فصل. آنها با حروف بزرگ بر روی اشتباهات ما,” دیویس گفت:.

دیویس گل دوم خود قدرت-بازی بازی هدف 47 ثانیه به ثانیه برای 3-2 ادینا منجر شود اما Tyra Turner بسته بازی کمی بیش از دو دقیقه بعد خاموش تقلا در مقابل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de