گراند سینما برگزار خواهد شد را مشاهده و برای 92 جوایز اسکار مراسم این آخر هفته. گراند سینما از طریق Facebook

به دنبال چیزی برای انجام در جنوب صدای این آخر هفته ؟ سایت خواهر ما EverOut تاکوما است گرد بالای 27 حوادث در تاکوما در این آخر هفته اعم از اسکار احزاب به یک قطبی شیرجه رفتن به کشیش هورتون گرما. دیدن تمام جزئیات در اینجا. اگر شما در خلق و خوی برای چیزی که کمی آرام تر لطفا راهنمای خود را به بهترین فیلم در حال پخش در تاکوما در این آخر هفته از پرندگان شکاری به این سال نامزد جایزه اسکار فیلم کوتاه.

اگر شما یک ناظر دقیق و یک خواننده غریبه, شما متوجه خواهید شد که تاکوما صفحات رویداد در حال حاضر زندگی می کنند در everout.com به جای thestranger.com. این خبر خوبی برای شما تاکوما خوانندگان! در حال حاضر شما می توانید مستقیم به everout.com/tacoma/events برای دیدن همه چیز اتفاق می افتد در داخل و اطراف ریگ شهرستان به جای فیلترینگ از طریق Seattle events برای پیدا کردن همه چیز برای انجام در تاکوما. به علاوه این EverOut تاکوما سایت فقط یک نام تجاری جدید طراحی وب سایت به طوری که جستجو سریع است و شما می توانید انتخاب چندین دسته رویداد به فیلتر با در یک بار!

اگر شما می خواهید برای اقامت تا تاریخ با آنچه اتفاق می افتد در تاکوما, مطمئن شوید که به دنبال EverOut تاکوما در Facebook و توییتر و/یا ثبت نام برای خبرنامه خود را.

می خواهید بیشتر تاکوما محتوا ؟ اتمام EverOut راهنماهای برای تاکوما روز ولنتاین, حوادث, بهترین چیز برای انجام در تاکوما در ماه فوریه و بهترین چیز برای انجام در تاکوما در تمام طول سال های طولانی.

یک آخر هفته بزرگ!