27 coronavirus مرگ و میر در شهرستان لا در حالی که مقامات می گویند که آنها در حال صعود و نزدیک به تسهیلات

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی گزارش 27 مرگ و میر مرتبط با رمان coronavirus در سهشنبه, مارس 26 عنوان همه گیر ملی تلفات inched غم انگیز و نزدیک به 100,000.

شهرستان گزارش 1,843 موارد جدید به 47,822 در حال حاضر نزدیک به نیمی از تمام موارد تایید شده در کالیفرنیا است.

روز سه شنبه تلفات در L. A. شهرستان پس از یک آخر هفته که آورده سراسیمگی از جوامع اطراف L. A. شهرستان و سراسر کشور کاهش “امن تر در صفحه” سفارشات. نارنجی رودخانه و سن Bernarndino شهرستانهای همه رو دولت greenlight به حرکت سریع تر به فاز 2 از دولت چهار فاز فرایند بازیابی. آنها را به یک لیست از 47 شهرستان است که می توانید انجام دهید که.

L. A. شهرستان نشده است اعطا منطقه ای “واریانس” مورد نیاز برای باز کردن انواع بیشتری از کسب و کار مسئولان شهرستان تایید سهشنبه, اما به گفته مقامات شهرستان در حال حرکت بود به جلسه دولت آماری critieria.

روز دوشنبه دولت اجازه داده اجتماعات کلیسا و یا 25 درصد از تسهیلات یا 100 نفر و همچنین در فروشگاه های خرده فروشی, خرید و بر روی سایت رستوران ناهار خوری. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز سه شنبه افزود آرایشگر مغازه ها و سالن مو به لیست از کسب و کار است که می تواند باز کردن یک بار شهرستانهای استان به دست آورده اند تایید دولت.

اما در L. A. شهرستان — که بر دوش بسیاری از موارد و مرگ و میر در کشور — از جمله کاهش بود و هنوز هم موضوع را به امضا توسط مقامات بهداشت عمومی هنگامی که دولت کمک های مالی خود اجازه. همانطور که از شنبه, 47 از دولت 58 شهرستان اعطا شده است واریانس بر اساس معیارهای از قبیل نرخ coronavirus عفونت و مرگ و میر و در دسترس بودن تست و تماس با ما-ردیابی.

با توجه به بیانیه ای از سلامت عمومی در روز سه شنبه, L. A. شهرستان خرده فروشان هنوز هم محدود به منظقه خرده فروشی.

در مجموع 2,143 مردم در L. A. شهرستان فوت کرده اند از عوارض مربوط به COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس که بیش از نیمی از این ایالت مجموع مرگ و میر.

از کل مرده 93 درصد بیماری های زمینه ای مانند دیابت و فشار خون بالا و یا بیماری های دیگر است که باعث کاهش توانایی بدن برای مبارزه با بیماری است. بیست و کسانی که درگذشت در اخیر روزانه شمارش به حال چنین شرایطی با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت عمومی.

خانه سالمندان امکانات همچنان جدی کانون. نزدیک به نیمی از تمام شهرستان و میر ناشی از این ویروس رخ داده است در یک خانه سالمندان تنظیم, مقامات گفت.

آفریقایی-آمریکایی ها همچنین ادامه داد: به شانه بار از این بیماری با توجه به آخرین شماره. در حالی که آنها را فقط و فقط خجالتی از 9 درصد از جمعیت شهرستان 12 درصد از کسانی که با شهرستان های قومی داده اند و از عوارض آن.

به عنوان تلفات افزایش می یابد, بنابراین آیا این تعداد از افراد آزمایش شده است. این تعداد رسیده است 514,000 مردم تست شده برای این ویروس با 8 درصد از این تعداد تست مثبت است.

جدید COVID-19 تست سایت افتتاح شد در ورزشگاه طفره زن در روز سه شنبه که مقامات شهر می گویند به جای سه برابر بیشتر از سایر تست سایت در لس آنجلس.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti, Los Angeles, رییس آتش نشانی رالف Terrazas, داجرز مدیر عامل استن Kasten و ان لی از غیر انتفاعی جامعه سازمان یافته تلاش های امدادی صحبت در مورد جدید تست سایت که شهردار گفت: در حال حاضر بزرگترین در ایالات متحده است.

“من می دانم که ما می خواهم به جای اینجا در زمینه های مختلف. ما ترجیح می دهم در اینجا ریشه در پسران آبی” Garcetti گفت. “ما هیجان زده به انجام این کار به دلیل این ایجاد در کار ما انجام شده است طی هفته ها و ماه. ما می خواهیم تست به صورت آسان و در دسترس رایگان برای همه در اینجا در لس آنجلس است.”

در اعلام این مرکز در جمعه Garcetti گفت: مقامات بهداشت خواهد بود تست به عنوان بسیاری از 6,000 نفر در روز در محل جدید که در آن او گفت که او آزمایش COVID-19 خود را.

“وجود دارد مقدار زیادی بیشتر است که می رود در اینجا فقط از بیس بال. از طریق سال ما تا به حال کنسرت, ما تا به حال برنامه های فرهنگی در ورزشگاه” Kasten گفت. “اما من نمی دانم که هر چیزی که تا کنون بوده است مهم تر از آنچه که ما امروز در اینجا.”

شهردار گفت: این شهرستان دارای 10 تست سایت و وجود 36 در سراسر شهرستان. به طور متوسط 15000 نفر در این شهرستان در حال آزمایش یک روز اما این ظرفیت وجود دارد برای تست در مورد 20,000.

روز سه شنبه گزارش که در روز یادبود تعطیلات به دنبال یک کاهش عمومی در coronavirus مرگ و میر و موارد جدید گزارش شده در طول هفته گذشته هر چند مقامات محتاط بوده است در گذشته در مورد نسبت دادن بیش از حد به گزارش های روزانه به عنوان آنها اغلب می تواند نتایج حاصل از انباشت پرونده ها در گزارش. چند روز با کم شمارش به خصوص در طول تعطیلات آخر هفته هستند و اغلب به دنبال یک یا دو روز فوق العاده بالا شماره.

مقامات بهداشت انتظار می رود تعداد موارد تایید شده به عنوان افزایش مقدار از آزمایشات انجام شده نگه داشته در حال افزایش است. این شهرستان را آزمایش کرده است نزدیک به نیم میلیون نفر در حال حاضر با حدود 8 درصد از آنها تست مثبت است.

بستری شدن در بیمارستان یکی از مهم ترین معیارهای برای دانستن اینکه آیا گسترش ویروس شد, کاهش, ادامه سیر نزولی خود در حال حاضر با 1,440 مردم اعتراف کرد. در میان آنها 28 درصد دریافت مراقبت های ویژه و 18 درصد در هواکش. در اوج شیوع بیماری در لس آنجلس در آوریل 29, نزدیک به 2000 نفر در بیمارستان بستری شدند.

مقامات صحبت کرده اند در طول در مورد “ضرورت” به سهولت محدودیت در L. A. County, اما بهداشت عمومی و انتخاب رهبران نیز نگران آن است که شرایط مشابه ساخته شده است که این شهرستان یک مرکز برای این بیماری می تواند منجر به تجدید حیات: چگالی بالا بزرگ corwd گردهمایی تعداد زیادی از ازدحام و فقط پرجمعیت ترین شهرستان در کشور است.

بیش از آخر هفته گفته مقامات وجود دارد شیوع کروناویروس در نه امکانات صنعتی در شهرستان ورنن از جمله کشاورز جان کشتارگاه که در آن 153 کارگران آزمایش مثبت برای COVID-19.

لس آنجلس سرپرست هیلدا L. Solis عالی تفتیش شهرستان کارشناسان بهداشت عمومی در حال همکاری نزدیک با ورنون سلامت و محیط زیست واحد کنترل برای اطمینان از تمام اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته برای جلوگیری از گسترش COVID-19. کارشناسان بهداشت و درمان شهرستان در حال ساخت مطمئن شوید که کارکنان با ویروس ها و خانواده های آنها باقی می ماند قرنطینه برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض به دیگران است.

اما حتی با شیوع بیماری های جدید در بخش هایی از این شهرستان برخی از مقامات تحت فشار بوده اند سخت به سهولت و محدودیت های است که اجازه می دهد دولت هدایت به اتفاق می افتد در L. A. شهرستان است.

“اگر ما شروع به گوش دادن به ما به موکلین ما باید بیشتر مشاغل از دست داد چرا که بسیاری از کسب و کار خواهد شد و نه قادر به بازگشایی” L. A. شهرستان سرپرست کاترین Barger گفت: در روز سه شنبه در هیئت مدیره بحث و گفتگو در اجازه می دهد فردی شهرستانها برای باز کردن کسب و کار زودتر از دیگران.

اما مقاومت مواجه شد از دیگران مانند سرپرست هیلدا سولیس نگران است که کارکنان در مکان هایی مانند ورنون زندگی در مناطق دور از شهرستان که در آن آنها می تواند تبدیل به superspreaders.

Newsom شنبه تاکید کرد که “یک اندازه همه مناسب نیست.” برخی از قطعات از این دولت نمی خواهد بود قادر به حرکت به جلو به سرعت به فاز 3,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de