2020 دموکرات خیاط پیام به روستایی نوادا رای دهندگان

Sanders

غنی Pedroncelli / AP

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز است که با استقبال هواداران در یک مبارزه انتخاباتی در شهرستان کرسن سیتی, یکشنبه, فوریه. 16, 2020.

داوطلبان کار در بهداشت ، برنی ساندرز’ انتخابات ریاست جمهوری آنقدر مصمم به رسیدن به شهر های کوچک نوادا رای دهندگان که آنها سفر سوار بر اسب به روستایی مقصد.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت در فرهنگ عامه غربی مرکز در شهرستان ایلکو دست زدن و حال کردن در بسیاری از مسائل او تاکید کرد در متوقف می شود به بزرگتر مناطق مترو — تغییر آب و هوا, بین المللی اتحاد و چگونه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است شکستگی امریکا است. اما در تلاش برای بیشتر درخواست تجدید نظر به رای دهندگان روستایی او نیز صحبت کرد و در دسترسی به اینترنت باند پهن یک قله مسئله روستایی برای رای دهندگان.

دیگر نامزدها گرفته اند به وب سایت خود را به درخواست داوطلبان برای رفتن درب به درب در مناطق مانند شهرستان ایلکو Ely و, Winnemucca, با امید تامین امنیت رای در شنبه دموکراتیک ریاست جمهوری قفقاز. بسیاری از افتتاح دفاتر در این شهر.

در حالی که روستایی شهرستانهای رای اکثریت جمهوری خواه وجود دارد و دموکرات ها وجود دارد و آنها مهم برای جلسه روند درست مثل شهری دموکرات. مبارزات دیدن تعداد انگشت شماری از رای دهندگان در مکان هایی مانند فرنلی در شمال نوادا یا پهرومپ در جنوب نوادا و دیدن یک فرصت برای سرقت یک نماینده و یا دو در یک مسابقه رقابت.

“اگر من یک نامزد و من فکر می کنم من فقط می خواهم به انجام به خوبی به اندازه کافی میان کلید های کارگری در منطقه لاس وگاس و یا اگر من فکر می کنم من فقط می خواهم به انجام به خوبی به اندازه کافی با Latino رای دهندگان شاید من می تواند نگاه به مناطق روستایی از دولت برای نجات من در نوادا گفت:” کنث میلر, استادیار علوم سیاسی در UNLV.

تعدادی از نمایندگان از هر شهرستان ارسال به شهرستان کنوانسیون تعیین می شود, نوادا, اساسنامه در کدام شهرستان اختصاص داده شده و یک تعداد معینی از نمایندگان بر اساس ثبت نام رای دهندگان در یک حزب.

برای مثال یک شهرستان با کمتر از 400 ثبت نام دموکرات ها را دریافت کنید یک نماینده در هر پنج رای دهندگان در حالی که یک شهرستان با بیش از 4000 ثبت نام دموکرات ها را دریافت کنید یک نماینده به ازای هر 50 رای دهندگان.

در ژانویه وجود دارد 2,581 ثبت نام فعال دموکراتیک رای دهندگان در چرچیل شهرستان که برابر با 86 نمایندگان. در کمترین پایان لیست Eureka شهرستان نشسته با 88 ثبت نام رای دهندگان دموکرات که در نتیجه در حداقل 17 نمایندگان.

کلارک کانتی و Washoe شهرستان که 94 درصد از جمعیت این ایالت را دریافت کمی بیش از هشت برابر نمایندگان سایر استان ها در ترکیب با حداقل 11,312 نمایندگان انتخاب شده در مناطق شهری است. روستایی شهرستانهای ارسال خواهد شد حداقل 1,369 نمایندگان.

این بدان معناست که داوطلبان قادر نخواهد بود برای اجرای دور با نامزدی حمل تنها روستایی استان ها — پشتیبانی در این زمینه می تواند کمک به تقویت نتایج در لاس وگاس و رنو مناطق.

نوادا را در مناطق روستایی البته مدت طولانی است که یک جمهوری خواه دژ. هر نوادا, شهرستان علاوه بر Washoe و کلارک رای برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016. آن را مشابه در سال 2012 و 2008 انتخابات ریاست جمهوری زمانی که روستایی شهرستان رفت و به کاندیدای جمهوری خواه.

این روند همراه با مقدار بالاتر ثبت نام رای دهندگان اعداد برای جمهوری خواهان در روستایی شهرستان بدان معنی است که این تجمع به دموکرات قفقاز می تواند آخرین شانس برای روستایی رای دهندگان تاثیر را در تعیین رئیس جمهور.

“آن عمدتا جدید و تا حدودی منحصر به فرد به این چرخه” Kimi کول صندلی روستایی نوادا دموکراتیک حزبی گفت: توجه به کوچک نوادا شهرها.

پل Selberg دولت, مدیر سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg گفت: این کمپین با هدف قرار دادن مناطق روستایی برای جمع آوری بیشترین نامزدی از رای دهندگان در این روند ممکن است. Buttigieg توانایی به ارتباط با انواع مختلفی از رای دهندگان در نمایش سه هفته پیش زمانی که او در زمان دوم در آیووا قفقاز.

“نه تنها پیت قادر به برنده شدن در یک ائتلاف گسترده او همچنین کمک به گسترش دهندگان” Selberg گفت.

برخی از مسائل مهم به روستایی دموکرات ها — معدن و چوب مسائل — کمتر مربوط به مناطق شهری است. مسائل دیگر مانند همیشه حاضر موضوع آب در غرب در حال ایالت نگرانی.

یک چیز مهم برای همه: بهداشت و درمان.

این موضوع گرفته شده در مرکز صحنه با بحث بر سر اجباری دولت-اجرای مراقبت های بهداشتی در مقابل یک دولت تحت کنترل گزینه است. در بیشتر مناطق روستایی موضوع مراقبت های بهداشتی می آید با یک ضرورت کول گفت.

“اکثر مردم در مناطق شهری ، بیمارستان ها در شهرهای خود را دارند پزشکان در شهرهای خود را, آنها به طور کلی گزینه های که در آن آنها برای مراقبت های بهداشتی” کول گفت. “خارج شدن به مناطق روستایی ممکن است شما را به یک کلینیک شما ممکن است هیچ چیز در همه, شما ممکن است مراقبت پرواز و یا چهار ساعت رانندگی از مراقبت های بهداشتی است.”

شکاف بین حامیان متوسط بیشتر نامزدها مانند Buttigieg و پیشرفته تر از نامزدها مانند ساندرز نیز وجود دارد در این مناطق روستایی کول گفت.

“وجود دارد افرادی که می گویند,” هی, من احساس می کنم بهتر است با وضع موجود من می خواهم به بازگشت به برخی از صورت ظاهر از سلامت عقل در اینجا. من استیک با وزش نامزد'” کول گفت. “و پس از آن وجود دارد آنهایی که می گویند ما خیلی نا امید با کل سیستم ما نیاز دراماتیک تغییر شدید,’,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر