به عنوان فرشتگان سر به سمت اولین تمرین بهار آموزش در فوریه. 12 ما در حال ارائه یک شکست چگونه آنها ایستاده با فهرست خود را. بازیکنان به دست آورد این زمستان شامل روش از خرید های خود را در پرانتز. امروز زمین زیر کشت. (قبلا چرخش اغل گاو یا حشم و فو.)

2019 روکش

بیشتر رفت و اشتباه از سمت راست برای فرشتگان ” infielders فصل گذشته بویژه با shortstop Andrelton سیمونز داشتن یک آسیب-خدشه دار ناامید کننده فصل است. اگر چه سیمونز بازی عادی خود را برجسته دفاع او صدمه دیده مچ پا خود را دو بار و فقط 103 بازی و آمار .264 با .673 OPS بدترین خود را با فرشتگان است. در پایه اول, Albert Pujols برگزار شد تا به خوبی جسمی – فعال باقی مانده کل فصل در سن 39 – و تولید خود را مناسب برای سن و سال او. Pujols هنوز آمار .244 با .734 OPS است که در زیر به طور متوسط برای اولین baseman. حتی بزرگترین مثبت این فصل بر فرشتگان ” زمین زیر کشت آمد با یک منفی. Tommy La Stella از هیچ جا آمد به کسب همه ستاره اسکله اما او پایش شکست و از دست رفته تقریبا کل نیمه دوم. David Fletcher منتقل بین دوم و سوم و در زمان یک گام به جلو بلند خود را به طور متوسط پنبه حلاجی شده به .290 با .734 OPS و بازی فوق العاده دفاع در موقعیت های مختلف. لوئیس Rengifo ساخته شده و اولین بازی خود را نشان داد و برخی از چشمک می زند خود را بالقوه است. به طور کلی فرشتگان بودند کمتر از متوسط ادبانه در تمام چهار نقطه.

چگونه آن را به نظر می رسد در حال حاضر

بدترین نقطه در میان چهار بود پایه سوم با فرشتگان ارسال بدترین OPS در رشته های. آنها به نظر می رسد را پر کرده اند که برای سال آینده با اضافه کردن آنتونی رندن (free agent از اتباع) در هفت سال $245 میلیون معامله. رندن که سوم به پایان رسید در این NL MVP مسابقه می دهد فرشتگان برجسته دفاع و جرم در یک موقعیت است که یک سوراخ در سال های اخیر است. با رندن در سوم و سیمونز سالم در shortstop فرشتگان در حال حاضر فلچر, La Stella و Rengifo تمام به رقابت برای زمان بازی در دوم. که به آنها این فرصت را به سوار شدن بر داغ از دست. La Stella همچنین ممکن است برخی از زمان در ابتدا که نمی توان اشغال شده به عنوان اغلب توسط Pujols این سال است. در این سال Pujols است رفتن به دریافت بیشتر از زمان بازگشت در DH چون Shohei Ohtani را تخلیه است که نقطه را به جای خود تبادل برنامه. La Stella به سختی بازی اول هر چند پس از آن باقی مانده است دیده شود چقدر زمان او به خوبی وجود دارد و چه مقدار خواهد شد به Jared والش یا مت Thaiss. علاوه بر این از 26 به لیگ برتر فهرست اسامی این فصل باید اجازه فرشتگان اضافی infielder.

لایه بعدی

یا Thaiss یا والش ارقام به شروع فصل در افراد زیر سن قانونی آماده به عنوان جایگزینی دیگر مبارزات و یا Pujols می شود صدمه دیده است. فرشتگان نیز ممکن است انتخاب کنید که Rengifo شروع در افراد زیر سن قانونی اگر آنها نمی, فکر می کنم او می خواهم به اندازه کافی زمان بازی در رشته های. خوزه روجاس و Jahmai جونز نیز رقم به بازی در زمین زیر کشت در سه گانه-A آماده برای پاسخ به تماس در صورت نیاز. بعدی تاثیر infielders آمده از مزرعه سیستم به احتمال زیاد در کلاس یک یا پایین. Shortstops ارمیا جکسون کیرن پاریس و Arol ورا در میان فرشتگان ” چشم انداز بالا اما هیچ کدام حتی یک فصل کامل نشده است.

حرکت آنها می تواند

آنها لازم نیست که هر گونه فشار دادن نیاز در لیگ فهرستی برای علاوه بر این از خارج از سازمان وجود دارد ولی عمده بالقوه در انتظار تصمیم مدیر کل بیلی Eppler. آنها را نشانه سیمونز برای تمدید قرارداد? او قرار است برای تبدیل شدن به یک عامل آزاد در پایان سال 2020 است. سیمونز خواهد بود 31 در پایان فصل است که در عصری که بسیاری shortstops در حال نزدیک شدن به پایان زمان خود را در آن موقعیت است. خواهد Simmons, اما استثنا پیری بیشتر شبیه Omar Vizquel بری لارکین یا Derek Jeter? شد و سال گذشته با کاهش خفاش فقط آسیب های مربوط به سکسکه? و می تواند فلچر یا Rengifo گام در shortstop در سال 2021? همه این عوامل به سیمونز وضعیت که فرشتگان ممکن است را انتخاب کنید به آدرس قبل از فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de