2 نوع تست به دنبال COVID-19 عفونت های جدید و قدیمی

Coronavirus

ینس مایر / AP

در این مارس 3, 2020, فایل, عکس, یک دانشمند ارائه یک آنتی بادی آزمایش با استفاده از یک نمونه خون برای coronavirus در یک آزمایشگاه موسسه لایب نیتس فوتونی تکنولوژی (لایبنیتس IPHT) در InfectoGnostics تحقیقات دانشگاه ینا در آلمان.

واشنگتن — تست بسیار مهم برای کنترل coronavirus و در نهایت کاستن از محدودیت های است که باید متوقف زندگی روزمره برای بسیاری از آمریکایی ها. اما شده است وجود دارد سردرگمی در مورد چه نوع از آزمون در دسترس هستند و آنچه آنها در واقع اندازه گیری.

هنوز هم وجود دارد فقط دو نوع اصلی در ایالات متحده یکی به شما می گوید اگر شما یک فعال عفونت با کوروناویروس که آیا شما علائم یا نه. دیگر چک کنید و ببینید اگر شما قبلا آلوده در برخی از نقطه و مبارزه آن را خاموش.

در حال حاضر تقریبا در تمام تست در بیمارستان و درمانگاه و درایو از طریق سایت با استفاده از اولین تست روش برای کمک به پزشکان در تشخیص و درمان افراد مبتلا فعال COVID-19.

روش دیگر شناخته شده به عنوان آنتی بادی آزمایش — هنوز هم نورد. اما در نهایت کارشناسان پیش بینی آزمایش خون خواهد نقش کلیدی در اجازه می دهد بسیاری از آمریکایی ها با خیال راحت به بازگشت به محل کار و مدرسه با شناسایی کسانی که به احتمال زیاد سیستم ایمنی بدن از ویروس.

نه تست می تواند در خانه انجام می شود و در عین حال.

در اینجا نگاهی به هر دو آزمون و چگونه کار می کنند:

تست برای عفونت

آزمایش ژنتیکی است که بهترین روش برای تشخیص فعال COVID-19 عفونت و تشخیص. این فرآیند نیاز به چند مرحله و با تکنولوژی بالا تجهیزات تست برای تشخیص کوچک اثری از این ویروس است که باعث COVID-19.

اولین پزشک یا پرستار جمع آوری نمونه از یک بیمار بینی یا گلو با استفاده از سواب. نمونه توسعه یافته از طریق یک فرآیند به نام واکنش زنجيرهای پلیمراز یا PCR استفاده شده است که برای افزایش هر گونه اثری از ویروس تا زمانی که آنها قابل تشخیص هستند.

همان فرایند استفاده شده است برای تشخیص ویروس ها مانند ایدز و هپاتیت.

غذا و دارو در حال حاضر مجاز ده ها تن از این نوع آزمون است که می تواند اجرا در بیمارستانها و آزمایشگاه های دانشگاه و زیادی تست زنجیر مانند Quest Diagnostics. این آزمون به طور معمول 4 تا 6 ساعت به اجرا و می توانید یک روز یا بیشتر به نوبه خود در اطراف اگر یک نمونه باید حمل به سایت دیگر برای پردازش.

در ماه گذشته چندین سریعتر گزینه های است که نیازی به آزمایشگاه پردازش در بازار آمد. سریعترین 15 دقیقه تست از Abbott Laboratories اجرا در کوچک قابل حمل دستگاه های الکترونیکی موجود در هزاران نفر از بیمارستان و درمانگاه و مطب. آزمون قرار می دهد تمام مواد شیمیایی به یک کارتریج که وارد ابوت دستگاه همراه با swabbed نمونه.

وجود هشدارهای به این نوع آزمون: کسی می تواند تست منفی یک روز و سپس مثبت بعدی. خیلی بستگی به سطح ویروس و اینکه آیا گرد و خاک برداشت به اندازه کافی از آن را به یک نمونه خوب.

FDA به تازگی مجاز اولین آزمون ژنتیکی است که با استفاده از بزاق دهان به جای بینی سواب اما در دسترس بودن آن محدود است در حال حاضر.

آمریکا آزمایش همچنان به صورت فشرده با تقاضای محدود ماشین آلات تست و کمبود کلیدی منابع مانند سواب. در حالی که ایالات متحده در حال حاضر انجام بیش از 1 میلیون آزمون در هر هفته بسیاری از کارشناسان می گویند که تعداد نیاز به افزایش حداقل سه برابر قبل از اجتماعی فاصله است به طور چشمگیری کاسته.

تست برای آنتی بادی

نوع دوم از تست به شما خواهد گفت نمی این که آیا شما در حال حاضر مبتلا به این ویروس است اما این که آیا شما آلوده شدند زمانی در گذشته است.

به جای جستجو برای ویروس خود را این آزمایشات جستجو برای پروتئین خون به نام آنتی بادی که در بدن تولید روز یا چند هفته پس از مبارزه با یک عفونت است. همان رویکرد — معمولا یک انگشت-خراش خون بر روی یک نوار تست — است مورد استفاده برای HIV و هپاتيت و بسیاری از عفونت های دیگر.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی رسمی می گوید آن را یک “فرض منطقی” که اگر شما از آنتی بادی های شما محافظت خواهد شد یکی دیگر از عفونت است. اما محققان فدرال هنوز هم باید برای پاسخ به چند سوال کلیدی: چقدر دقیق آزمون ؟ چه آنتی بادی در سطح مورد نیاز است برای ایمنی ؟ چه مدت است که مصونیت گذشته است ؟

با آزمایش گسترده جمعیت برای آنتی بادی محققان امیدوارند که به یاد بگیرند که چگونه به طور گسترده ای این ویروس گسترش و چگونه مرگبار آن را واقعا است. هر دو سوال حل نشده باقی می ماند از کارشناسان معتقدند حداقل 25 درصد از کسانی که هرگز آلوده علائم نشان می دهد. برخی از کسانی که در مطالعات بزرگتر در حال گرفتن آغاز شده است.

در حال حاضر FDA کمیسر دکتر استفان هان نشان می دهد که آزمایش خون می توان با استفاده از خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است. برای مثال یک دکتر که تست مثبت آنتی بادی می تواند در یک موقعیت امن تر برای درمان COVID-19 بيمار از یکی از همکاران که تست منفی است.

FDA مجاز است چهار آنتی بادی بر اساس آزمایشات اولیه بررسی است. اما بیش از 90 نفر دیگر راه اندازی کرده اند و بدون FDA تحت نظارت فدرال اورژانس سیاست در نظر گرفته شده به سرعت تا سطح شیب دار تست گزینه های. این آزمون قرار است به خرس تکذیبنامهها که از جمله آنها نشده اند مورد تایید FDA هر چند بسیاری از همین حالا.

چندین آزمایشگاه و پزشک گروه های تروریستی برای تنگ تر FDA کنترل.

“آنها باید مسئولیت برای رفتن تقاضا بیشتر دقیق بالینی و احتمالا قرار دادن برخی از گارد ریل در اطراف این آزمون ها” دکتر گفت: Gary Procop از کلینیک کلیولند و رئيس جمهور از آمریکا انجمن پاتولوژی بالينی.

___

دنبال متی Perrone در توییتر www.twitter.com/AP_FDAwriter

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de