2 آیلند ویروس موارد بنیادی از همان مدرسه اروپا سفر

Category: توین سیتی No comments

پراویدنس, R. I. (AP) — دو نفر که در بازگشت به رود آیلند از سفر به اروپا آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس بیماری و سوم شخص از سفر تحت, تست, سلامت, مقامات گفت.

یک مرد در 40s قرارداد این ویروس پس از سفر به ایتالیا در اواسط ماه فوریه باعث ده ها تن از مردم را به خود قرنطینه و کاتولیک دبیرستان که سازماندهی سفر به نزدیک در حالی که آن را در حال بررسی این رود آیلند وزارت بهداشت گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ، ساعت بعد وزارت بهداشت منتشر شد یکی دیگر از بیانیه ای گفت که یک دختر نوجوان از سفر تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و یک سوم شخص, یک زن در 30s است که تحت آزمایش.

Presumptive موارد مثبت هنوز هم نیاز به تایید توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری وزارت بهداشت دولت سخنگوی یوسف Wendelken گفت.

سنت رافائل آکادمی یک Pawtucket, رود آیلند مدرسه واقع در ماساچوست, مرز, نوشته شده در صورتحساب آنلاین بعد از ظهر یکشنبه گفت: دانش آموزان و chaperones بودند که در سفر به اروپا خواهد بود از مدرسه تا مارس 9.

“همه 38 از افرادی که رفت و در این سفر خواهد بود خود را برای نظارت بر علائم در خانه برای 14 روز با بهداشت عمومی و نظارت” وزارت امور خارجه از سلامت دوم بیانیه ای گفت:. “آنها دستور داده شده است تا برای رفتن به مدرسه یا محل کار و در خانه باقی می ماند برای این 14 روز است.”

این مدرسه گفت: این مرد بیمار شده بود در محوطه دانشگاه “پس از بازگشت از اروپا است.”

مقامات دولتی نیست شناسایی بیماران و یا هر کسی که قرنطینه شده.

“هر سه نفر رفت و در همان سفر به ایتالیا” دکتر Nichole الکساندر-اسکات, دولت, مدیر, سلامت, در بیانیه ای گفت:. “این است که دقیقا به همین دلیل ما بودن خیلی تهاجمی در شناسایی مخاطبین حصول اطمینان از نظارت و تست افرادی که علامتی هستند.”

لیبریا Gina Raimondo, قبل از اعلام دومین مورد تایید شده گفت: ساکنان در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که وجود دارد “بدون نیاز به وحشت.”

“در این نقطه در زمان به طور کلی سطح خطر برای جزایر رود کم است,” او گفت:.

دولت و مقامات بهداشت عمومی در حال کار با بیمارستان که در آن مرد در حال حاضر در حال درمان برای اطمینان از تمام عفونت پروتکل ها به دنبال داشت. آلوده شده محدود سفر در رود آیلند پس از بازگشت از ایتالیا و رفته بود به محل کار خود پس از بازگشت. CDC مدیریت بر تلاش برای ردیابی افراد در پرواز بازگشت به ایالات متحده است.

سنت رافائل گفت: “از فراوانی از احتیاط” این تصمیم به لغو در کلاس های مدرسه و به جای برگزاری “مجازی روز” در خانه سه شنبه و چهارشنبه برای دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان به عنوان مداوم پردیس بهداشت همچنان ادامه دارد. همچنین فعالیت های بعد از مدرسه و شیوه ها از جمله ورزش هستند لغو شده است.

دولت وزارت بهداشت گفت: بعد جمعه که مدرسه بسته خواهد شد باقی مانده از هفته است.

زن که نتایج آزمون در حال بررسی است که کارکنان در دستیابی اول آکادمی در پراویدنس. که مدرسه تعطیل خواهد بود پنج شنبه زمانی که نتایج رود و سه شنبه برای محیط زیست تمیز کردن.

اولین گزارش مرگ در ایالات متحده از این ویروس تایید شد شنبه در سیاتل باعث فرماندار واشنگتن به اعلام حالت اضطراری و دوم مرگ در کشور اعلام شد یکشنبه. یکشنبه, ایالات متحده آمریکا به حال حداقل 80 تایید موارد این ویروس که اولین بار در اواخر سال 2019 در ووهان چین. در سراسر جهان تعداد زیادی از مردم بیمار توسط ویروس است که می تواند باعث COVID-19 صعود به بیش از 88,000 و وجود دارد بیش از 3000 مرگ و میر بسیاری از آنها در چین است.

اکثر عفونت ها در نتیجه علائم خفیف از جمله سرفه و تب هر چند برخی می تواند جدی تر تبدیل شده و منجر به ذات الریه. افراد مسن به خصوص کسانی که با بیماری های مزمن مانند بیماری های قلبی و ریه به ویژه آسیب پذیر است. مقامات بهداشت فکر می کنم آن را به طور عمده از قطرات زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه شبیه به آنفولانزا گسترش می یابد.

تعداد موارد در ایالات متحده در نظر گرفته شده است ، اما انتظار می رود این تعداد به رشد و سلامت سازمان را یافت تلاش برای شناسایی کسانی که ممکن است بیمار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>