دو هواپیما که در سمت چپ مرکز سریع-گسترش و مرگبار شیوع کروناویروس در چین به نظر می رسد در راه خود را به پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید شهرستان, اوایل روز شنبه, فوریه. 5 اما هر دو فرود آمدند و در پایگاه دیگر به جای آن است.

ایالات متحده و کشورهای دیگر کار کرده اند به تخلیه شهروندان خود از چین به عنوان تعداد موارد تایید شده از ویروس جدید همچنان به رشد.

یک پرواز خصوصی-وب سایت ردیابی نشان داده بود دو هواپیما از منطقه ووهان چین می رسند در مارس ARB در زمان قبل از سپیده دم ساعت به روز رسانی دقیقه قبل از اولین ورود برنامه ریزی شده به جای آن می گویند این هواپیماها را زمین تراویس در پایگاه نیروی هوایی در منطقه خلیج سان فرانسیسکو. وجود دارد هیچ نشانه ای از فعالیت در مارس اطراف برنامه ریزی زمان ورود.

هفته گذشته هواپیمای حامل 195 آمریکایی ها — عمدتا کارمند وزارت امور خارجه و فرزندان خود را — فرود در مارس ARB پس از آن بود تغییرمسیر از انتاریو فرودگاه بین المللی اصلی آن مقصد.

روز دوشنبه یکی از بچه ها که پرواز در بیمارستان بستری شد و پس از در حال توسعه یک تب. کودک مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus رودخانه شهرستان در انتخابات گفت: شنبه و نتایج انتظار می رود در اواخر این هفته.

در همین حال یک مسافر که وارد دوشنبه در فرودگاه بین المللی لس آنجلس در یک پرواز از چین قرار داده شد تحت قرنطینه فدرال و انتقال به ماه مارس است. مسافر را قرنطینه سفارش منقضی پنج شنبه, فوریه. 6.

NBC Bay Area گزارش این هواپیما حامل حدود 350 آمریکایی وارد تراویس AFB اوایل روز شنبه.

نیروی هوایی ایالات متحده گفت در توییتر که وزارت دفاع آماده شد برای دریافت دو تخلیه پرواز از ووهان. یکی می سوخت گیری در تراویس و در ادامه به میرامار Marine Corps Air Station in San Diego County آن را گفت.

“همانطور که قبلا اعلام شد این افراد خواهد بود موضوع را به CDC موفق 14 روز در قرنطینه” نیروی هوایی ایالات متحده شمالی دستور گفت: سه شنبه شب. “DOD را با همکاری ما بین همکاران و در ادامه به ارائه پشتیبانی به این وضعیت به عنوان درخواست.”

چین گزارش داد بیش از 24,000 تایید موارد ویروس ها و 490 مرگ و میر سه شنبه تا به شدت از دوشنبه. حداقل 180 موارد گزارش شده بود در خارج از سرزمین اصلی چین از جمله دو مرگ با هر یک در هنگ کنگ و فیلیپین.

شده اند وجود دارد که 11 مورد از این ویروس تایید شده در ایالات متحده از جمله در لس آنجلس و اورنج شهرستانهای اما هیچ مرگ و میر.

جدید کروناویروس یک عضو از خانواده کروناویروس که پسر عموی نزدیک به سارس و MERS ویروس ها است که باعث شیوع بیماری در گذشته است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im