مترو پلیس می گوید: مدیریت در جنوب دره رستوران — که در آن دو لباس افسران گفته حاضر خدمات این هفته به حالت تعلیق کارمند و تجدید تعهد خود را برای استقبال از اجرای قانون برای ایجاد.

در بیانیه ای که جمعه شب پلیس به نام کارمند را به اتهام رفتار “غیر قابل قبول” اشاره کرد اما آنها باور دارند که او به نمایندگی از کسب و کار را از نقطه نظر.

روز پنج شنبه در این حادثه که در آن یک جفت در وظیفه ماموران متوقف شد برای ناهار در رستوران-نوار واقع در نزدیکی کاکتوس جاده و دکتور بلوار مشخص شد در یک Facebook پست به اشتراک گذاشته شده توسط یک صفحه برای همسران ماموران مترو.

با توجه به پست های افسران مشغول به کار بودند graveyard shift راه می رفت به 24 ساعته استقرار به خوردن اما ملاقات با یک متصدی بار بود که nodding سر خود را و سپس motioned انگشت خود را در راه آنها تفسیر آن را به معنی “متوقف شود.”

زمانی که آنها پرسید که آیا آنها می تواند نشستن و سفارش غذا متصدی بار گفته به آنها گفت: “ما همین حالا در خدمت شما بچه ها اینجا هر مطلب (sic)” پس از گفت.

“این افسران فکر کردم که شوخی که متصدی بار تاکید کرد که او جدی بود.” افسران رفت.

تلفن تماس با رستوران شب جمعه بدون جواب رفت.

پست شده بود به اشتراک گذاشته شده در Facebook بیش از 650 بار در کمتر از دو ساعت پس از آن نوشته شده حاصل بیش از 100 نظرات. یک کاربر نوشت: او می خواست به دانستن اطلاعات بیشتر در قبل از احتمالا تحریم; دیگری اشاره کرد و آن را به کسب و کار حق امتناع از خدمات “(بیش از حد) بد افسران حاضر نمی تواند خدمات بیش از حد” و سوم مشترک نامه ای که ظاهرا نوشته شده توسط افسران’ union رئیس جمهور خواستار مدنیت: “این مجوز برای انجام نامهربان چیز در بازگشت.”

این حادثه برجسته بروز یونیفورم افسران محروم خدمات در سراسر ایالات متحده است که پس از آن اوج در رسانه های اجتماعی.

در سال گذشته استارباکس دو بار عذرخواهی به پلیس در کالیفرنیا و آریزونا زمانی که افسران متهم به نادیده گرفته شده اند یا بی احترامی. در روز شکرگزاری یک افسر چیدن یک قهوه سفارش در اوکلاهما شگفت زده شد زمانی که پنج فنجان نشاندار شد “خوک”. کافی شاپ های زنجیره ای بعد از اخراج مدیر و عذرخواهی کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im