2 کشته مشکوک گردباد به عنوان طوفان شن جنوب

پرتگاه علا. — مشکوک گردباد کشته شدن حداقل دو نفر به عنوان شدید آب و هوا لعنتی یک منطقه گسترده ای در سراسر ایالات جنوبی بسیار مخربی خانه و ترک هزاران نفر بدون قدرت, مقامات روز دوشنبه گفت:.

جری الیور ویلیامز, 61, هنری شهرستان فوت کرد زمانی که طوفان زده یک منطقه روستایی حدود 11:30 p. m. روز شنبه, پزشکی قانونی, Derek رایت گفت.

این منطقه تحت یک گردباد هشدار زمانی که بادها بدبختانه صفحه اصلی ویلیامز مشترک با همسر و فرزند خود را, رایت گفت.

“او در یک تلفن همراه صفحه اصلی و صفحه اصلی موبایل توسط یک گردباد تخریب شد. او در خرابه های خانه های تلفن همراه. همسر و فرزند خود با او بودند و آنها بودند OK” گفت: رایت.

یک مظنون چرخان نیز منجر به یک مرگ در Marion County, Mississippi گفت: پزشکی قانونی جسی گراهام. جری جانسون, 70, درگذشت هنگامی که خانه خود را در زمان یک “ضربه مستقیم” از طوفان سندی هوک در جامعه گراهام گفت.

خدمات ملی آب و هوا در گفت و گو با دریافت گزارش از تگرگ های بزرگ و شکسته قطب قدرت در منطقه و مدیریت اضطراری مقامات گفت: 20 خانه آسیب دیده بودند.

مرگ آمد و به عنوان آتش نشان مشغول به کار را از طریق طوفان شامل فروغ در اصلی موسیقی ساختمان در دانشگاه آلاباما در تاسکالوسا. مقامات نیست و تعیین علت آتش, اما آن اتفاق افتاده است در حالی که طوفان قوی با رعد و برق در منطقه بودند.

آتش نشانان نجات بسیاری از ابزار و لباس متعلق به آلاباما “میلیون دلار Band” شهردار والت Maddox گفت: در یک صدای جیر جیر.

بارندگی در مجموع در بیش از 2 اینچ (5.08 سانتی متر) گسترده بود و جدا شده در نقاط مرکزی آلاباما دریافت بیش از 8 اینچ (20.32 سانتی متر) از باران در یک روز و آب و هوا خدمات گفت.

بیش از 35,000 خانه و کسب و کار در آلاباما و می سی سی پی شد و هنوز هم بدون قدرت در سراسر موقع ظهر دوشنبه.

طوفان مرکز پیش بینی دریافت بیش از 250 گزارش ممکن است تورنادو بالا و وزش باد و تگرگ و طوفان آسیب از شرق تگزاس به جنوب گرجستان در روز یکشنبه. تیم از خدمات ملی آب و هوا را بررسی آهنگ به تعیین که در آن گردباد زده.

این طوفان یک هفته پس از دو روز شیوع بیش از 100 گردباد آغاز شد که یکشنبه عید پاک به کشته شدن حداقل 36 نفر را در سراسر منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im