2 گربه ها در, n. y. تبدیل شدن به ایالات متحده برای اولین بار حیوانات خانگی به تست مثبت برای ویروس

نیویورک — دو گربه حیوان خانگی در ایالت نیویورک آزمایش مثبت برای coronavirus مارک اولین موارد تایید شده در حیوانات خانگی در ایالات متحده فدرال و مقامات گفت.

گربه ها که تا به حال خفیف بیماری های تنفسی و انتظار می رود به بهبود فکر به قرارداد این ویروس از مردم در خانواده خود و یا محله های وزارت کشاورزی ایالات متحده و فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت.

پیدا کردن که می آید پس از تست مثبت در برخی از ببر و شیر در باغ وحش برانکس می افزاید: به تعداد کمی از موارد تایید شده از این ویروس در حیوانات در سراسر جهان است.

مقامات ایالات متحده از جمله ملت بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci, می گویند که در حالی که به نظر می رسد برخی از حیوانات می توانید این ویروس را از افراد وجود دارد هیچ نشانه ای حیوانات خانگی در حال انتقال آن به انسان است.

“در حال حاضر بدیهی است که غیر ممکن است ؟ منظورم بیولوژیکی, هیچ, هر چیزی امکان پذیر است” Fauci گفت. “اما هیچ مدرکی وجود ندارد که آنچه که ما دیده ایم از اپیدمیولوژیک نظر است که حیوانات خانگی می تواند فرستنده در درون یک خانواده است.”

دکتر کیسی بارتون Behravesh, یک CDC رسمی که با این نسخهها کار بر روی انسان و حیوانات سلامت اتصالات تاکید کرد که هیچ نیازی برای صاحبان حیوان خانگی به وحشت یا عجله خود را به آزمون حیوانات.

“ما نمی خواهیم مردم را به ترس از حیوانات خانگی” بارتون Behravesh گفت. “هیچ مدرکی وجود ندارد که حیوانات خانگی که در حال بازی نقش مهمی در گسترش این بیماری به مردم است.”

هنوز CDC توصیه است که مردم جلوگیری حیوانات خانگی خود را از تعامل با افراد و یا حیوانات در خارج از خانه های خود را — نگه داشتن گربه های داخل خانه و سگ, کردن سگ, پارک, به عنوان مثال.

Coronavirus تست برای حیوانات خانگی توصیه نمی شود مگر اینکه یک حیوان در معرض شده است به یک فرد با COVID-19 و حیوانی دارای علائم بیماری و آزمایشات رد شایع تر ممکن است علل گفت: دکتر جین رونی USDA. دامپزشکان که فکر می کنم تست موجه است قرار است برای تماس با مقامات دولتی تصمیم بگیرند.

بارتون Behravesh گفت: حیوانات آزمایش انجام شده در آزمایشگاه دامپزشکی و استفاده از مواد شیمیایی مختلف از انسان آزمایش شده اند که در تامین کوتاه مدت در طول بحران.

انجمن پزشکی دامپزشکی آمریکا می گوید: حیوانات خانگی می تواند به ماندن در خانه که در آن یک فرد دارای COVID-19 تا زمانی که حیوان می تواند مراقبت.

“در این اورژانس حیوانات خانگی و مردم هر یک نیاز به پشتیبانی از سوی دیگر” این گروه در بیانیه ای گفت شنبه.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و می تواند کشنده باشد.

دانشمندان در حال مطالعه این ویروس شده اند به دنبال نزدیک در ارتباط بین انسان و حیوانات است. در حالی که اجماع است که هنوز هم در حال تحول پیشرو نظریه این است که عفونت در میان انسان ها شروع به در بازار حیوانات در چین احتمالا از یک حیوان که کردم این ویروس از خفاش.

دانشمندان در حال کار به درک بالقوه برای انتقال به حیوانات در خانه و مزارع و جاهای دیگر. تا کنون به نظر نمی رسد که دام و یا طیور در حال مستعد رونی گفت.

دو گربه ها زندگی می کنند در بخش های مختلف از دولت; وزارت کشاورزی و CDC نمی گویند که در آن به طور خاص.

اولین گربه بیمار حدود یک هفته پس از یک فرد در آن خانواده تا به حال یک بیماری تنفسی اگر فرد بیماری نیست تایید به COVID-19 بارتون Behravesh گفت. حیوانات, خارج از منزل می رود در زمان, و ممکن است در تماس با فرد آلوده در منطقه, او گفت:.

دوم گربه صاحب آزمایش مثبت برای COVID-19 قبل از گربه بیمار شد, مقامات گفت. گربه دیگر در همان صفحه اصلی نشان نداده هر گونه نشانه ای از بیماری است.

گربه’ علائم شامل سرفه و کمی آبریزش بینی, مقامات گفت.

این سازمان توصیه می شود که هر صاحبان حیوان خانگی با COVID-19 اجتناب از نوازش, snuggling یا سایر تماس با حیوانات خود را به عنوان آنجا که ممکن است از جمله پوشیدن چهره و پوشش در حالی که مراقبت از آنها.

شده اند وجود دارد تعدادی از گزارش های خارج از ایالات متحده از حیوان خانگی سگ و گربه آلوده شدن پس از تماس نزدیک با مسری مردم را از جمله هنگ کنگ سگ که آزمایش مثبت برای یک سطح پایین از پاتوژن در ماه فوریه و اوایل ماه مارس. هنگ کنگ کشاورزی مقامات به این نتیجه رسیدند که حیوان خانگی سگ و گربه نمی تواند تصویب این ویروس به انسان است اما می تواند تست مثبت اگر در معرض توسط صاحبان آنها.

یک ببر در باغ وحش برانکس تا به حال چه اعتقاد بر این بود که برای اولین بار تایید کرد coronavirus در مورد حیوانات در ایالات متحده و یا یک ببر در هر نقطه. 4-سال ببر مالایا به نام نادیا مورد آزمایش قرار گرفت و پس از شروع به نشان دادن نشانه هایی از بیماری در مارس 27, 11 روز بعد از باغ وحش به روی عموم بسته از آنجا که از virus.

سه دیگر ببر و سه شیرها بعد از آن نشان داد علائم. آزمون متعاقبا تایید همه آنها تا به حال این ویروس به عنوان یکی دیگر از ببر است که سهام خود را در نمایشگاه اما نشان نمی دهد هیچ نشانه ای از بیماری, این باغ وحش گفت.

همه تحت تاثیر قرار گربه ها به خوبی انجام می دهند با اشتهای خوب و بسیار کمتر سرفه باغ وحش گفت.

مقامات باغ وحش گفت: آنها بر این باورند که حیوانات در معرض توسط یک دروازه بان که تا به حال ویروس اما نبود نشان دادن علائم در زمان. کارکنان که کار کردن با گربه ها را از آنجا شروع به پوشیدن عفونت-حفاظت از لباس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de