1 COVID-19 مورد تایید در رود آیلند

Category: توین سیتی

پراویدنس, R. I. (AP) — اولین مورد از این ویروس جدید COVID-19 تایید شد در رود آیلند, دولت, مقامات بهداشت عمومی یکشنبه اعلام کرد.

رود آیلند وزارت بهداشت گفت: بینام مرد در 40s خود را و تا به حال در سفر به ایتالیا در اواسط فوریه. دولت و مقامات بهداشت عمومی در حال کار با بیمارستان که در آن نام فرد در حال حاضر در حال درمان برای اطمینان از تمام کنترل عفونت پروتکل ها به دنبال داشت.

فرد آزمایش مثبت برای COVID-19 و نتایج آن فرستاده شده بودند به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برای تایید نهایی, Dr. Richard Alexander-اسکات دولت مدیر بهداشت و درمان گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. او گفت: رود آیلند در آزمایشگاه با استفاده از آزمون همان است که CDC تکرار خواهد شد. او گفت که پروتکل درخواست شده توسط CDC.

“در این نقطه در زمان به طور کلی سطح خطر برای جزایر رود کم است. وجود دارد بدون نیاز به وحشت وجود دارد بدون نیاز به وحشت” به لیبریا Gina Raimondo در کنفرانس مطبوعاتی گفت:.

اولین گزارش مرگ در آمریکا از رمان coronavirus تایید شد شنبه در سیاتل باعث فرماندار واشنگتن به اعلام وضعیت اضطراری است. ایالات متحده حدود 60 تایید موارد COVID-19 که برای اولین بار به نظر می رسد در اواخر سال 2019 در ووهان چین. در سراسر جهان تعداد زیادی از مردم بیمار توسط ویروس ماند جمعه در اطراف 83,000 و وجود بیش از 2800 مرگ و میر بسیاری از آنها در چین است.

اکثر عفونت ها در نتیجه علائم خفیف از جمله سرفه و تب هر چند برخی می تواند جدی تر تبدیل شده و منجر به ذات الریه. افراد مسن به خصوص کسانی که با بیماری های مزمن مانند بیماری های قلبی و ریه به ویژه آسیب پذیر است. مقامات بهداشت فکر می کنم آن را به طور عمده از قطرات زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه شبیه به آنفولانزا گسترش می یابد.

تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده در نظر گرفته شده است ، اما انتظار می رود این تعداد به رشد و سلامت سازمان شده اند ramping تا تلاش برای شناسایی کسانی که ممکن است بیمار.

کمک رسانی به کسانی که در تماس مستقیم با فرد در رود آیلند آغاز شده است. این سازمان گفت: وجود دارد و تلاشهایی در جریان است تا اطمینان حاصل شود که این افراد تحت یک دوره 14 روز از خود برای نظارت بر علائم در خانه با بهداشت عمومی, نظارت, همچنین شناخته شده به عنوان یک قرنطینه.

مرد فوری اعضای خانواده خود quarantining در خانه و پس از آن مشخص شد که بر اساس سفر خود تاریخچه و علائم او ملاقات معیارهای ارزیابی برای COVID-19. بدون ارائه جزئیات الکساندر-اسکات گفت: “نه تعداد زیادی” از افرادی که علائم در حال آزمایش هستند.

مرد در سوال محدود بود سفر در رود آیلند پس از بازگشت از ایتالیا و رفته بود به محل کار خود را از آنجا بازگشت.

CDC مدیریت بر تلاش برای ردیابی افراد روی این فرد در پرواز بازگشت به ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de