17 St. Paul آتش نشانان فارغ التحصیل زود به گوشت گاو تا صفوف طول coronavirus همه گیر

سنت پل آتش نشانی افزایش رتبه 17 روز جمعه با داشتن یک گروه فارغ التحصیل از آکادمی آموزش اوایل ماه.

افزایش کارکنان با کمک این شهرستان در پاسخ به COVID-19 گیر با توجه به آتش نشانی که دسته پزشکی اورژانس تماس. همه St. Paul آتش نشانان در حال تکنسين و برخی — از جمله شش جدید آتش نشانان در حال امدادگران.

آتش نشانی در حال آماده سازی برای رسیدگی بیشتر پزشکی تماس و برای پر کردن نیروی انسانی در شکاف. به عنوان پنج شنبه, چهار, St. Paul آتش نشانان خاموش شد کار با توجه به علائم هر چند خود COVID-19 آزمون برگشتم منفی و دیگری هفت نفر در قرنطینه مربوط به سفر و یا علائم.

با بیشتر مردم ماندن در خانه و با پخت و پز بودن علت آتش — گروه نیز آماده پاسخگویی به آتش سوزی گفت: معاون رئیس Roy Mokosso. بخش معرفی افراد کار, دود و مونواکسید کربن آشکارسازهای در خانه خود را.

آتش نشان که فارغ التحصیل جمعه به اتمام دولت صدور گواهینامه در آتش نشانی و EMT همراه با تمام St. Paul آتش آکادمی تست. بسیاری قبلی آتش EMT یا پیراپزشک تجربه با توجه به Mokosso.

در حالی که یک St. Paul آتش آکادمی فارغ التحصیلی می تواند در قرعه کشی حداقل 200 نفر — با خانواده و دوستان وجود دارد شاهد موفقیت — جمعه مراسم بود که به روی عموم بسته شده و برگزار می شود در خارج از منزل اجتماعی را حفظ فاصله.

هفده آتش نشانان فارغ التحصیل زود از St. Paul آتش گروه آموزش فرهنگستان on جمعه, مارس 27 سال 2020 به کمک این شهرستان در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. (حسن نیت ارائه میدهد از St. Paul آتش نشانی)

اضافی 23 آتش نشانان در حال رفتن را از طریق St. Paul آتش آکادمی و در حال برنامه ریزی برای تحصیلات تکمیلی در آوریل 24.

نمایندگان را به پوشیدن ماسک POLICE HQ بسته به

سنت پل Fire Department غربالگری آتش نشانان در قبل و بعد از تغییرات از جمله چک کردن درجه حرارت خود را. آنها در حال محدود کردن که چگونه بسیاری از تماس با بیمارانی که علائم است که می تواند coronavirus را کاهش می دهد قرار گرفتن در معرض و کمک به حفظ بخش عرضه از ماسک و دیگر دنده محافظ Mokosso گفت.

Ramsey County Sheriff باب فلچر نیز گفت: کارکنان در یک نامه این هفته خود را به درجه حرارت روزانه و نه برای رسیدن به محل کار اگر آنها بیمار است. آغاز جمعه گشت نمایندگان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن N95 ماسک ماسک زمانی که آنها از تیم ملی خود ماشین و در عرض 6 پا از شخص دیگری فلچر نوشت.

او اشاره کرد که افرادی که در تماس با کسی که  اند COVID-19 باید برای تکمیل 14 روز در قرنطینه و اگر تعداد زیادی از کارکنان قرنطینه می شوند که “را به خطر اندازد توانایی ما برای ادامه به ارائه خدمات به جامعه ما است.”

افرادی که دستگیر خواهد شد که فولاد ماسک قرار داده شده در آنها را قبل از انتقال به زندان فلچر نوشت. کارکنان زندان در حال حاضر به پوشیدن N95 ماسک زمانی که آنها در نزدیکی زندانیان.

سنت پل اداره پلیس که قبلا بسته شده دفاتر منطقه به بازدید کنندگان جمعه اعلام کرد که دفتر مرکزی آن به روی عموم بسته شده و برنامه ریزی برای بازگشایی, مارس 13 بعد از فرماندار “در خانه ماندن” ترتیب برداشته شده است.

افرادی که نیاز به اقلام ضروری از اموال اتاق به تماس 651-266-5637 به ترتیبات را به آنها را انتخاب کنید تا در مقابل درب بین ظهر و 4 بعد از ظهر در روزهای هفته. و مردم می توانند به stpaul.gov/datarequest به درخواست پلیس گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im