17 coronavirus مرگ و میر 1,003 موارد جدید گزارش یکشنبه در شهرستان لا

در اعداد رو به کاهش قابل توجهی از روز شنبه jolting مجموع لس آنجلس مقامات نشان داد 17 جدید مرگ و میر و 1,003 موارد جدید رمان coronavirus در روز یکشنبه وزارت بهداشت به روز رسانی.

اطلاعیه آورده county دولت-شکوه مجموع از تایید موارد مثبت COVID-19 به 73,018 در حالی که مجموع مرگ و میر در ادامه به اینچ و نزدیک به 3000 آستانه با 2,907 مرگ و میر. حدود 93 درصد از افرادی که درگذشت گزارش شرایط بهداشتی اساسی, مقامات گفت.

“بسیاری از دست داده اند عزیزان و دوستان به COVID-19 و ما سوگواری با شما. شما در افکار ما و دعاهای هر روز” گفت: شهرستان مدیر بهداشت عمومی باربارا فرر, در بیانیه ای. “برای LA شهرستان به یک بازیابی موفق, سفر, کسب و کار و ساکنان باید خود را برای حفاظت از کارکنان و مشتریان و بازدید کنندگان. برای کسب و کار که در حال بازگشایی این به معنی قرار دادن در محل تمام پروتکل های مورد نیاز به صورت فیزیکی فاصله و کنترل عفونت قبل از باز کردن و حصول اطمینان از این است که این پروتکل ها به دنبال مشتریان و کارکنان در هر روز است.”

اواسط روز گزارش را شامل نمی شود به روز شده شماره برای ساحل و یا پاسادنا که عمل خود را سلامت بخش است. از بعد از ظهر یکشنبه نه شهر تا به حال ارسال شده جدید بالغ.

کاهش پنج شنبه اعداد سقوط در خط با روند اخیر به طور کلی نسبت داده شده توسط مقامات به مدرج کردن آخر هفته رکورد نگه داشتن. روز شنبه اعلام کرد مقامات 58 new مرگ و میر و 1,568 موارد جدید COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus دلسرد شماره که وارد شده به شهرستان نقل مکان کرد به بازگشایی بیشتر طیف گسترده ای از کسب و کار و جاذبه های ،

مقامات بهداشت در روز جمعه منتشر شده “امن تر-در-خانه” سفارش به شهرستان هل به مرحله 3 از کالیفرنیا همه گیر مقاومتی نقشه راه اجازه می دهد این کسب و کار و امکانات و جاذبه های بازگشایی با نیاز facemasks اجتماعی فاصله و دیگر ضد ویروس اقدامات در محل:

 • اردوگاه های روز
 • ورزشگاه و امکانات تناسب اندام
 • Pro عرصه ورزش (بدون مخاطبان زنده)
 • موزه ها و گالری ها باغ وحش ها و آکواریوم
 • اردو RV پارک و تفریح و سرگرمی
 • موسیقی فیلم و تلویزیون تولید
 • هتل ها (برای تفریح و مسافرت)

ساحل طولانی این آکواریوم اقیانوس آرام بازگشایی برای عموم در یکشنبه debuting جاذبه های جدید “صخره های مرجانی: طبیعت زیر آب شهرها” جزئیات بسیاری از صخره های مرجانی در سراسر جهان و تنوع زیستی آنها حمایت تهدیدات آنها و آنچه که بازدید کنندگان می توانید انجام دهید برای کمک به آنها را ذخیره کنید. یک بخشی از بازگشایی در روز جمعه و شنبه مجاز برای آکواریوم های اعضا برای پیش نمایش های جدید نمایشگاه.

لس آنجلس باغ وحش اما باز نمی بیش از آخر هفته. این بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که حداقل جولای بنابراین ایمنی فرآورده را می توان ساخته شده است, مقامات گفت.

اقدامات ایمنی در این باغ وحش شامل نصب جهت علامت تشویق اجتماعی فاصله بین گروه ها و بسته شدن فضاهای داخلی و بالا لمسی, مناطق, مقامات گفت. زمانی که آن را نشانی از بازگشایی بازدید کنندگان و کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت و تمیز کردن و مایع افزایش خواهد یافت, باغ وحش, مقامات گفت.

در علاوه بر این به مردم جسارت به نمرات از بازگشایی سایت های مقامات همچنان نگران تاثیر تظاهرات تبدیل شده اند که وقایع روزانه گاهی اوقات به عنوان بسیاری به عنوان ده دو در یک روز از روز یادبود در مرگ بازداشت جورج فلوید در مینه سوتا است.

حدود یک دوجین از جمله تظاهرات رخ داده در روز یکشنبه در لس آنجلس و اورنج شهرستانهای استان از جمله یک ماموت مارس در وست هالیوود به خود جلب کرد که بیش از 20,000 شدند. بسیاری در جمعیت عینک facemasks اما نگه داشتن اجتماعی فاصله گرفته به نظر می رسد دشوار است.

سازمان از همه سیاه و سفید زندگی می کند ماده مارس شامل یک خط تگ در صورت بروشور خواندن “COVID-19 دستورالعمل تشویق و اجرا.” در وب سایت سازمان با اشاره به نامتناسب تاثیر coronavirus و تجاوز+ جوامع و خواست معترضان به “اقدامات حفاظتی از جمله پوشیدن پوشش صورت و اجتناب از جمعیت زیادی اگر شما در معرض خطر و یا نمایش علائم COVID-19” و ارائه یک لینک به بهداشت عمومی توصیه.

آماده پاسخ راه اندازی یک چادر در ماه مارس به ارائه تعریف COVID-19 تست به معترضان.

در روز یکشنبه شهرستان, گزارش, مقامات گفت: هشت نفر از 17 نفر که فوت شد مسن تر از 65 سال و پنج نفر که فوت شدند بین سنین 41 و 65.

مقامات گفت: هفت نفر گزارش های مختلف در زمینه شرایط بهداشتی از جمله پنج بیش از سن 65 و دو بین سنین 41 و 65.

مقامات بهداشت عمومی در ادامه به ارزیابی سلامت توسط نژاد و قومیت و سطح درآمد داده ها از افرادی که تست شده اند بستری شده و درگذشت.

برای مردم برای آنها نژادی/قومی اطلاعات در دسترس بود 41% که فوت کرده اند تا کنون بودند Latino/Latinx ساکنان 29 درصد سفید, 17 درصد, آسیایی, 11 درصد آمریکایی های آفریقایی تبار و کمتر از 1 درصد بومی هاوایی/جزایر اقیانوس آرام.

این شهرستان همچنین نشان داد این به روز رسانی نرخ مرگ و میر در روز یکشنبه:

 • بومی هاوایی/جزایر اقیانوس آرام: 52 مرگ در هر 100000 نفر جمعیت;
 • آفریقایی: 34 در هر 100,000;
 • Latinos/Latinx: 33 در هر 100,000;
 • آسیایی,: 23 هر 100000;
 • سفید: 18 در هر 100,000.

مردم در فقر مناطق فوت کرده اند به میزان 56 در هر 100000 نفر; نرخ در جوامع بسیار کم سطح فقر بود 15 در هر 100 ، 000, مقامات گفت.

از 1,383 افرادی که همچنان در بیمارستان بستری و 30 درصد در بخش های مراقبت ويژه و 20 درصد در هواکش, مقامات گفت.

نتایج تست در حال حاضر در دسترس برای بیش از 803,000 ساکنان مقامات بهداشت گفت: با 8% تست مثبت است.

در میان آخرین موج reopenings شهرستان مقامات خاطر نشان کرد که در زیر بخش های بسته باقی می ماند در اینجا:

 • میله wineries و آبجوسازی مزه اتاق ها سالن ها و کاباره ها
 • Cardrooms و ماهواره wagering امکانات
 • فیلم تئاتر, اجرای زنده تئاتر, سالن های کنسرت پارک و جشنواره ها
 • بولینگ alleys بازی های آرکید گلف مینیاتور و پنبه حلاجی شده قفس
 • ناخن سالن های بدن, اپیلاسیون, ماساژ, تا تو, مراکز
 • زمین های بازی (به جز در مدارس و یا مراکز مراقبت از کودکان)
 • وان داغ, اتاق بخار و سونا (نه واقع در محل اقامت)
 • رویدادها و گردهمایی (مگر اینکه به طور خاص مجاز شهرستان)

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de