110 تست مثبت در شیوع کروناویروس در Grand Forks, ND, توربین بادی نیروگاه

پس از هفته اجتناب از نمایی پرش در COVID-19 موارد داکوتای شمالی به نظر می رسد به آن قابل شعله ور شدن است.

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم روز شنبه اعلام کرد که 110 نفر در ارتباط با یک چنگال بزرگ توربین بادی ساخت کارخانه آزمایش مثبت برای این بیماری در هفته گذشته است. شصت و شش نفر از 90 نفر روز شنبه اعلام کرد در حال به وقوع در LM باد قدرت تسهیلات.

از آزمون مثبت در میان کارگران در کارخانه و نزدیک خود را, اطلاعات تماس, 102 هستند داکوتای شمالی ساکنان و هشت زندگی می کنند در سراسر مرز در مینه سوتا بورگوم گفت. تنها یک فرد وابسته به این کارخانه شده است در بیمارستان بستری است.

در مجموع 426 انجام آزمونهای پنج شنبه در کارگران و مخاطبین شناسایی شده توسط مقامات بهداشتی. اکثر تست هایی که توسط مقامات بهداشتی در یک درایو از طریق تنظیم و بورگوم گفت: مقامات در حال برنامه ریزی برای انجام دور دیگری از توده تست در حالت سوم بزرگترین شهر در هفته آینده. نتایج حدود 50 از آزمون های گرفته شده در شنبه نشده است shared publicly.

بورگوم همچنین اعلام کرد به منظور شنبه از دولت سلامت افسر Mylynn steve sisko که می گوید همه 880 نفر از کارکنان این کارخانه باید خود قرنطینه در خانه های خود را برای 14 روز یا خطر مواجهه با کلاس B بزه اتهامات عنوان شده علیه. سفارش صدق نمی کند و به اعضای خانواده و یا مشاوره ازدواج و مشاوره از کارگران اما بورگوم به شدت آنها را تشویق به ترک خانه های خود.

“اگر (LM کارگران و مردم با آنها به اشتراک گذاشته ام تماس نزدیک) می توانید اقامت در خارج از جامعه و سپس ما یک فرصت برای کاهش سرعت گسترش (ویروس) و امن نگه داشتن مردم به خصوص افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی,” بورگوم گفت.

جنرال الکتریک که صاحب کارخانه را حفظ خواهد کرد تسهیلات بسته به مدت حداقل دو هفته و انجام تمیز کردن عمیق از همه در معرض سطوح بورگوم گفت. این شرکت متعهد به پرداخت این کارگران در طول 14 روز بسته شدن بورگوم گفت.

صحبت کردن از طریق تلفن در بورگوم شنبه در کنفرانس مطبوعاتی Grand Forks شهردار مایکل براون گفت: مقامات انتظار می رود برای دیدن موارد بیشتر به گیاه و اشاره کرد که احتمال وجود خواهد داشت “یک نبرد طولانی مدت” در برابر بیماری است.

دکتر استیون Weiser رئیس جمهور Altru سیستم بهداشت گفت: او معتقد است که این شهر را در سیستم مراقبت های بهداشتی خواهد بود قادر به تحمل افزایش موارد است. در صورت نیاز Altru سطح شیب دار می تواند تا ظرفیت بیمارستان به جای 292 بیماران به طور منظم در تخت بیمارستان و 33 بيمار در بخش مراقبت های تخت Weiser گفت. مراقبت های بهداشتی شرکت همچنین دارای یک انبار 88 هواکش که اغلب مورد نیاز برای نجات جان COVID-19 بیماران در وضعیت بحرانی است. تنها در حدود 5% از COVID-19 بيمار تبدیل بدحال Weiser گفت.

بورگوم اشاره کرد که بیماران را می توان به نزدیکی فارگو اگر چنگال بزرگ’ بیمارستان در حال غرق شیوع.

90 جدید COVID-19 موارد اعلام شده توسط دولت در بخش بهداشت و درمان شنبه نمایندگی بزرگترین واحد در روز افزایش دهد. این هم چهارمین روز متوالی است که در آن یک تک آهنگ های جدید روز اخیر در موارد تعیین شده است.

تعداد کل مثبت آزمایش این ویروس در داکوتای شمالی است تا 528 با این حال 183 نفر بهبود یافته اند و نه نفر کشته شده اند از این بیماری است. وجود دارد در حال حاضر 13 ساکنان بستری با بیماری است.

شانزده از موارد جدید آمد از Cass County, که شامل فارگو و وست فارگو. تعداد کل موارد در این شهرستان است که در حال حاضر به 197 — حدود 37 درصد از دولت کل و تقریبا دو برابر مقدار هر شهرستان است.

دو فارگو خانه های پرستاری را تجربه کرده اند یک چشم انداز مثبت در موارد بیش از آخر هفته. بورگوم گفت: شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات مانند آنهایی که در شامگاه فارگو و چوب بلسان بنفش در برادوی “را (او را) در شب” از آنجا که افراد مسن تر از 65 سال در معرض خطر از بیماری های جدی و یا مرگ از COVID-19.

دیگر شش مورد جدید در روز شنبه در آمد از Barnes, Burleigh و ویلیامز شهرستانهای استان است.

در مجموع 12,963 آزمون برای این ویروس گزارش شده توسط دولت و 31 شهرستان در حال حاضر حداقل یک مورد شناخته شده از بیماری. اما بورگوم قبلا گفت که موارد گزارش شده بر اساس بيماران آدرس پستی و نه از محل واقعی خود را در دولت پس از آن ناشناخته است که در آن بیماران آلوده هستند quarantining و یا به دنبال کمک های پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de