10 دلار کاغذ توالت? Coronavirus درآوردن شکایات افزایش در ایالات متحده

Coronavirus

میشیگان دادستانی کل / از طریق AP

این ترکیب در 11 مارس سال 2020 عکس های ساخته شده توسط محققان با میشیگان دادستانی کل را نشان می دهد $4.47 قفسه برچسب قیمت برای یک گالن Clorox سفید کننده و $8.99 در یک قیمت اسکنر برای همین مورد در یک Menards فروشگاه در جکسون, Mich.

یک فروشگاه تبلیغ ضد عفونی کننده دست در 60 $در یک بطری است. دیگر متهم شد که هاوکینگ از آن در $1 ، فروشگاه های زنجیره ای متهم به فروش $26 دماسنج و ماسک صورت در “روزمره قیمت پایین” $39.95 یک جفت در حالی که یک فروشگاه ارائه کاغذ توالت در $10 رول بعدی به خواندن نشانه: “این یک شوخی نیست.”

در سراسر یک کشور که در آن خطوط طولانی برخی از قفسه های خالی و صبر نازک مقامات در حال دریافت موجی از گزارش در مورد مردم تلاش به پول نقد در coronavirus بحران با قیمت های ظالمانه ساختگی درمان و دیگر کلاهبرداری است. یک خبر مربوط به نظرسنجی از دولت به طور کلی وکیل و یا حمایت از مصرف کننده و سازمان های سراسر کشور یافت می شود این تعداد بیش از 5000 با صدها آینده بیشتر در هر روز.

“حرص و آز است که محرک قدرتمند برای برخی از مردم گفت:” جاش استین دادستان کل کارولینای شمالی که در آن تعدادی از گزارش شروع به پریدن کرد از 72 به 131 در یک روز. “این غیر قابل توجیه است به شکار افراد در معرض خطر زمان برای ساختن یک جفتک سریع است.”

AP را بررسی جامع ترین نگاه تا کنون در حال ظهور مشکل است. در همه 40 متحده در پاسخ با اعداد است که شامل هر دو نکات و به طور رسمی شکایت خود در برابر همه چیز از افراد and mom-and-pop فروشگاه بزرگ جعبه خرده فروشان. تعداد دفعات مشاهده شده است که قطعا پایین به دلیل آن تنها شامل مواردی است که در آن کسی که رفت به صورت آنلاین و یا به نام برای ثبت یک شکایت.

بسیاری دیگر صرفا رفت و به دادگاه از رسانه های اجتماعی به بیرون ریختن خشم و انزجار خود را.

“توقف خرید اینجا!!” یک زن blared در Facebook بعدی به همراه عکس های از جنوب کالیفرنیا مواد غذایی دلار شارژ 6.98 برای یک گالن شیر و 14.99 $برای پنیر چدار. “خانواده ها وجود دارد خارج وجود دارد که واقعا نیاز به مواد غذایی و آنها overcharging.”

فراتر از AP دولت تعداد, تلاش برای جلوگیری از بهره برداری نیز در حال انجام توسط فردی شهرها مانند نیویورک که به تنهایی دریافت کرده است بیش از 1000 شکایت صادر 550 نقض و تحمیل $275,000 جریمه برای درآوردن از جمله یک مورد که در آن ذخیره شده بود متهم به فروش بطری Purell در 79 دلار در هر. از جمله آیتم های این شهر است جلوگیری از فروشگاه از سرقت قیمت: آلوئه ورا و الکل, مواد تشکیل دهنده است که می تواند در ترکیب برای ایجاد ضد عفونی کننده دست.

متحده هنوز چک کردن بسیاری از ادعا می کند. در حالی که برخی از آنها به دادگاه رفته در برابر فروشندگان دیگران را تعیین موارد را برآورده نمی قانونی خود را استاندارد برای قیمت-درآوردن که به طور کلی شامل افزایش بیش از 10 درصد است. حدود 10 متحده باید چنین قانون است.

متحده به طور معمول سعی کنید به حل و فصل گزارش نه به دنبال جریمه و یا اتهامات جنایی اما در مقابله با خرده فروش است که به طور معمول معذرت خواهی کرده و قیمت را کاهش می دهد.

در مین محققان به شواهد عکاسی از یک خریدار به عقب تا به راحتی فروشگاه فروش $10 رول کاغذ توالت. در تنسی که در آن وکلای دولت مجبور دو برادر برای جلوگیری از فروش بیش از 17,000 بطری ضد عفونی کننده دست آنها تا به حال احتکار محققان بررسی یک نکته که یک فروشگاه شارژ 1 دلار برای یک سرنگ ضد عفونی کننده.

وجود دارد گزارش آسیا برنج در ویسکانسین و سیب زمینی در آیداهو. در کانکتیکات یک فروشنده بود که بنا به گزارش هاوکینگ ماسک پزشکی در بیش از 10 برابر ارزش عادی. یک زن و شوهر در اوهایو گزارش داد که یک دماسنج آنها خریداری برای $8 در ملی فروشگاه های زنجیره ای هزینه $26 دو روز بعد.

“این است که اشتباه در زمان بحران” همسر نوشت: در گزارش او در مورد دماسنج. “با آنها تماس بگیرید و به آنها بگویید که آنها نمی تواند انجام این کار است.”

برخی از روستایی متحده گزارش هیچ شکایتی. یک تکه کوچک از گزارش های درگیر نیست قیمت بالا اما غلط ادعا می کند که محصولات و یا خدمات می تواند برای آزمون و یا حتی درمان این ویروس که در بسیاری از افراد باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم اما می تواند کشنده برای برخی از. سازمان غذا و داروی آمریکا تایید کرده است هیچ درمان یا واکسن و موسسه ملی بهداشت می گوید هیچ شواهد علمی وجود دارد که نشان می دهد درمان های جایگزین می تواند به جلوگیری و یا درمان این بیماری است.

که متوقف نشده امثال کشیش تلویزیونی جیم باکر هل دادن درمان با نقره ای کوچک ذرات و نظریه پرداز توطئه و Infowars میزبان الکس جونز تبلیغات خمیر دندان کرم و دیگر محصولات خود را در رادیو نشان می دهد. هر دو اهداف هفته گذشته از بس-و-دست برداشتن حروف از نیویورک دادستان عمومی و دولت فدرال ارسال نامه هشدار به هفت شرکت بیش از ادعاهای دروغین.

پنسیلوانیا, که با بیش از 1 ، 200 گزارش بيشترين در کشور ایجاد یک آدرس ایمیل اختصاصی به شکایات. اورگان راه اندازی شد قیمت سنگ آهن در بازار تلفن های این هفته است. اوکلاهما دادستان کل تغییر عوامل آن حمایت از مصرف کننده واحد است.

در میشیگان که در آن گزارش مشخصی از 363 صبح روز سه شنبه به 572 روز چهارشنبه بعد از ظهر دادستان کل دانا Nessel را صادر بس-و-دست برداشتن نامه آموزش کسب و کار و فروشندگان آنلاین برای اصلاح قیمت گذاری خود را و یا در معرض خطر بیشتر عمل.

یکی رفت و به یک آن آربور تمیز کردن فروشگاه که با استفاده از آن حساب کاربری توییتر برای تبلیغ Purell در قیمت افزایش یافت که از $7.50 برای یک بطری بزرگ به 60 دلار در صرف روز. پس از مشتری واکنش خرده فروش به نام توییتی تبلیغات یک “غلط پست” و کاهش قیمت ها.

یکی دیگر از نامه هشدار رفت به صفحه اصلی بهبود زنجیره ای Menards. برخی از فروشگاه های آن دو برابر قیمت یک گالن Clorox سفید کننده برای $8.99 و ارائه دو نوع 3M ماسک ماسک برای “روزمره قیمت پایین” $39.95 یک جفت — بیش از چهار برابر آنچه Home Depot آگهی.

“من بسیار نا امید با Menards’ انتخاب اقدامات در طول این مضطرب زمان” یکی از افرادی که معتقد بودند او بسیارهزینه برای سفید نوشت: در یک استشهاد.

Menards سخنگوی جف ابوت در بیانیه ای گفت که ویسکانسین-بر اساس زنجیره ای در نظر گرفته Clorox قیمت مناسب از آنجا که این محصول تا به حال بالاتر سفید کننده غلظت که آخرین مشتریان دو بار به عنوان طولانی است. این بیانیه آدرس نیست, ماسک ماسک.

“ما در حال نا امید هستند و این بسیار جدی” ابوت گفت.

مقامات متحده آمریکا از جمله فلوریدا شد حمل و نقل به کشور غول خرده فروشی آنلاین — از جمله آمازون خارج شده و eBay — گزارش می دهد که فروشندگان شخص ثالث در سایت های خود بودند overcharging.

در بیانیه ای خارج سخنگوی کوین گاردنر گفت: این شرکت است “با در نظر گرفتن موضع شرکت” در برابر قیمت ممکن-درآوردن در آن بازار سایت. خارج شده و سیاست های تماس برای از بین بردن listings که ناعادلانه قیمت.

روز چهارشنبه یک گروه دو حزبی از قانونگذاران مجلس خواست وزارت دادگستری — که تا کنون با تمرکز بر ادعاهای دروغین به جای قیمت های بالا به پلیس قیمت سنگ آهن در بازار به طوری که مردم “دسترسی به آیتم های آنها نیاز به محافظت از خود و خانواده و جوامع خود.”

در یک AP مصاحبه این هفته دادستان کل ویلیام Barr متعهد است که وزارت دادگستری خواهد “پایین آمدن سخت” در سود به طوری که آنها نه “بهره گیری بیشتر به صدمه زدن به مردم آمریکا.”

___

Dunklin گزارش از دالاس و پریچارد از لس آنجلس. مایکل بالسامو کمک گزارش از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de