10 takeout ایده هایی برای صبحانه و صبحانه

Category: توین سیتی No comments

به عنوان رستوران ها pivoting به کامل takeout وانت و تحویل در طول این ممنوعیت از ناهار خوردن در خدمات چندین eateries شامل حال ویژه صبحانه و یا صبحانه موارد به عنوان بخشی از آن است.

برای روز هنگامی که شما می خواهید به درمان خود را به صبحانه و یا صبحانه و یا به جای که سفارش پیش از روز مادر تا آمدن در اینجا 10 شرق مترو لکه های ارائه صبحانه و صبحانه از غذاهای.

توجه داشته باشید که در برخی از رستوران ها با صبحانه و صبحانه ارائه شده محدود به ساعات و روزهای هفته که در اینجا ذکر شده به عنوان به خوبی. همه چیز می تواند تغییر روزانه این روزها پس از بررسی در با فردی رستوران برای آخرین به روز رسانی.

و رستوران شروع به اعلام روز مادر صبحانه و دیگر وعده غذایی فوق العاده. لیست کرده ایم این در اینجا بیش از حد و ادامه خواهد داد برای اضافه کردن به آن را به عنوان ما به شنیدن بیشتر است.

مربوط به: شهرهای دوقلو بایگانی اطلاعات به روز رسانی

BALDAMAR

این takeout یکشنبه صبحانه بسته در Baldamar در رزویل بسیار گسترش یافته است. (نانسی Ngo / پایونیر پرس)

معلوم Baldamar های جدید فانتزی استیک و غذاهای دریایی نقطه در رزویل, همه چیز در مورد بیرون کشیدن متوقف می شود وقتی که می آید به صبحانه بیش از حد. “نگاهی به صبحانه خانه” کاملا گسترش: کارامل رول بیسکویت و استفاده نا مشروع, فرانسوی, نان تست, نان گوشت, شکم, mac & cheese, Nueske را بیکن دودی سوسیس تخم مرغ نیمرو و سیب زمینی قشنگ. و در $16.95 قیمت یک فرد برای همه است که مواد غذایی و تنوع این فقط ممکن است بهترین takeout صبحانه معامله در اطراف.

منظقه و تحویل در دسترس است. صبحانه در دسترس است از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر روزهای یکشنبه ، 1642 W. County Road, B2, رزویل; 651-796-0040; baldamar.com

بتی و ارل بیسکویت مادر

رسانه های محلی شخصیت Jason Matheson و آشپز شیرینی آدرین Odom در حال تان شدیدا از جنوب به سبک بیسکویت بر اساس Matheson خانواده دستور غذا. و نتایج راه بیش از خوب است. در واقع آنها خیلی خوشمزه و به یاد ماندنی که در آن ما را نگه می دارد به آینده را برای بیشتر. آشپزخانه همیشه تجربه و وجود گونه های مختلفی ارائه شده روزانه با فوق العاده, در علاوه بر این به standbys مانند رول دارچین, بیکن, پنیر چدار و سیب کارامل. که راه آن را هرگز همان قدیمی همان قدیمی. بتی و ارل است همچنین مصرف آن بیسکویت در جاده های مختلف با رها کردن سایت ها در اطراف شهرهای دوقلو. این #biscuitlovetour اجازه می دهد تا مردم را انتخاب کنید تا قبل از دستور بیسکویت در هر آخر هفته در شهرستان های مختلف. گذشته در چند هفته متوقف شده اند در وایت بیر لیک, Anoka, Eagan و Lakeville. یک نگاه به نزدیکی شما آمده است. آخرین بازدید از سایت و یا صفحات رسانه های اجتماعی.

پیشسفارش برای منظقه وانت آنلاین یا تحویل. وانت ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر (تحویل شروع می شود در ساعت 9 صبح) دوشنبه از طریق جمعه. غذای مختصر مواد غذایی, سالن, یزد, مرکز 1595, مینه سوتا, 36, رزویل; potluckmn.com

سگ سیاه کافه LOWERTOWN

این St. Paul موسسه در ادامه به ویژگی های خود را منظم کنید. اما به جای شام خوردن در فرمت منظقه و بایگانی اطلاعات برای هم بودن. به طور منظم منو ارائه شده به معنی صبحانه اقلام در دسترس هستند روزانه تا 2 بعد از ظهر به طور منظم صبحانه منو ساخته شده از 10 آیتم ها ارائه می دهد طیف وسیعی از املت بریزید به رست بیف هش و را huevos rancheros به اکسیژن مایع و نان شیرینی حلقوی. اضافی صبحانه اقلام منطقه در دسترس در تعطیلات آخر هفته تا 2 بعد از ظهر شنبه و یکشنبه. که خبر خوبی برای تخم مرغ بندیکت عاشقان به خصوص از آنجا که سه گونه از این به عنوان بخشی از این آخر هفته منو.

منظقه و بایگانی اطلاعات. صبحانه آیتم های موجود روزانه از ساعت 11 تا 2 بعد از ظهر اضافی صبحانه آیتم های موجود تا 2 بعد از ظهر شنبه و یکشنبه. 308 E. شاهزاده St. St. Paul; 651-228-9274; blackdogstpaul.com

عظیم کافه

عظیم کافه reheat و خوردن takeout منوی امکانات هفتگی ویژه از جمله یک صبحانه خاص مانند صبحانه burritos. یک جداجدا سفارش داده شده منو از موارد مانند رستوران محبوب رول دارچین و بیسکویت با housemade جم در دسترس هستند بیش از حد. (نانسی Ngo / پایونیر پرس)

عظیم کافه آن شناخته شده است صبحانه را تنها طبیعی اقلام صبحانه ساخته شده راه خود را بر روی پیشسفارش وانت و بازگرمکن-در-منوی اصلی در حال حاضر ارائه شده است. ویژه هفتگی منوهای ارسال شده در رستوران وب سایت. به عنوان بخشی از آن به دنبال یک چرخش صبحانه مورد — خود را گوشت گاو corned هش کیت و تمشک شکلات سفید scones شده اند برخی از انتخاب تا کنون — در علاوه بر این به طور منظم هفتگی صبحانه ارائه شده است که عبارتند از: take-و-پخت صبحانه burritos را-و-پخت رول دارچین و تازه پخته شده, بیسکویت, با خانه های ساخته شده از جم. در Como خیابان محل تنها با شروع مارس 1, عظیم کافه شروع خواهد شد در خدمت اکثر موارد از آن به طور منظم منو برای بایگانی اطلاعات ، مشتریان قادر خواهد بود برای سفارش از طریق رستوران وب سایت برای وانت یا تحویل. و در حال حاضر که رستوران می توانید فروش شراب و آبجو برای رفتن به اضافه کردن یک بطری سگورا Brut اجوف با mimosa اتصالات ($18) خود را به صبحانه و یا صبحانه سفارش.

در دسترس برای وانت 3 تا 6 بعد از ظهر پنج شنبه و 8.m به ساعت 11 صبح روز شنبه. دو محل Grand Avenue, St. Paul (1340 Grand Ave. St. Paul; 651-414 – 0543) و Como خیابان در سنت پل (2315 Como Ave. St Paul; 651-797-4027); colossalcafe.com

فرانسوی سبزه زار

منطقه املت صبحانه ویژه به رفتن در علفزار Bakery & Cafe. (نانسی Ngo / پایونیر پرس)

فرانسوی, علفزار, رستوران ساخته شده است که خوردن غذاهای سالم و خوشمزه طولانی قبل از تودهها انجام آن ارائه شده است موارد کردن به طور منظم منو. این بدان معناست که این رستوران محبوب زغال اخته, پنکیک ذرت, کاخون براونز هش منطقه املت و صبحانه کلاسیک ارائه شده بسته بندی شده برای رفتن. های اخیر به منظور نشان داد یک عمل صاف. آن را آسان به سفارش آنلاین و مجموعه ای از یک وانت بار. این همه بسته بندی شده, لوله کشی گرم و آماده رفتن زمان ما وارد شده است.

بایگانی اطلاعات تحویل و منظقه وانت. دو مکان: St. Paul (1662 Grand Avenue, St. Paul; 651-789-8870) (9 صبح تا 9 بعد از ظهر روزانه) و مینیاپولیس (2610 Lyndale Ave. S مینیاپولیس; 612-870-7855) (7 صبح تا 9 بعد از ظهر یکشنبه تا پنج شنبه و از ساعت 8 صبح تا 10 شب جمعه و شنبه); frenchmeadowcafe.com

داغ دست و پای بیسکویت

گلدان پای در این جدید, St. Paul نقطه را به دست آورده شهرت برای بودن در میان بهترین در اطراف شهر. همچنین buzz-شایسته هستند بیسکویت که آمده اذوقه و نوشابه و پوسته پوسته. در علاوه بر این به صبحانه بیسکویت رول دارچین و گردش در دسترس هستند برای گرفتن در صبح بیش از حد. شما می توانید آیتم های منو به صورت جداگانه و یا در صبحانه بسته مانند بیسکویت با یک لیتر نا مشروع برای چهار (30 دلار) و یا “صبحانه کامل برای 4” ویژه از چهار رول دارچین با پوشش پنیر خامه ای هشت مینی بیسکویت فلفل شیرین و پنیر و توت جم. جاوا از نام تجاری محلی و بوت قهوه باعث جفت شدن کامل برای هر آیتم صبحانه. یا منظور خونین مری یا گریپ فروت, آویشن, mimosa, DIY کوکتل مخلوط که در آن شما خود را اضافه مشروب. آن هم خوب است که هنگام سفارش داغ و دست در دست پرداخت آن را به جلو برنامه که در آن شما می توانید کمک مالی برای خرید یک تکه از پای یک غریبه برای 5 دلار هر.

Carryout و یا تحویل. 9 صبح تا 2 بعد از ظهر روزانه. 272 S. Snelling Ave. St. Paul; 651-300-1503; hothandspie.com

جدید, لوئیزیانا, کافه

جدید, لوئیزیانا, کافه شده است پخت و پز کلاسیک homestyle صبحانه. و این سنت همچنان در قالب curbside carryout و تحویل در طی این بیماری همه گیر. در واقع, St. Paul رستوران است که در خدمت هر دو خود را کامل صبحانه و ناهار منوها. سفارش آنلاین و یا تلفنی به محل خود را به منظور.

Curbside carryout و تحویل. ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر روزانه. 613 سلبی Ave. St. Paul; 651-221-9140; newlouisianacafe.com

قرمز, گاو

قرمز گاو همیشه می داند که چگونه به نگه داشتن چیزهای سرگرم کننده حتی با صبحانه. سفارش صبحانه Burrito & Bloody Mary special — دو صبحانه Burritos و قرمز گاو خونین مری کیت (باعث می شود چهار کوکتل خود را اضافه کنید ودکا) — برای $40. یا سفارش صبحانه Burrito پر شده با تخم مرغ نیمرو ترد tater کودکان, صبحانه کودکان, غرب ذرت-لوبیا سیاه و سفید, پنیر چدار و سالسا ورد, a la carte ($9.75).

Takeout, منظقه وانت و تحویل. باز 11 صبح تا 8 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه. سنت پل (393 سلبی Ave. St. Paul, 651-789-0545) و همچنین مینیاپولیس 50 و حلقه شمالی مکان های در حال حاضر باز برای بایگانی اطلاعات و تحویل; redcowmn.com. از بالای شهر پاسگاه به طور موقت بسته در طول بیماری همه گیر.

این کره قلع

صبحانه ساندویچ در کره قلع در سنت پل. (جس فلمینگ / پایونیر پرس)

تن از homestyle صبحانه انتخاب را می توان یافت در اینجا در قالب چیزهایی مانند ساندویچ صبحانه, صبحانه tacos, بیسکویت و استفاده نا مشروع و دوغ ماکارونی با entrees اعم از $6 $12.50. در حالی که شما در آن منظور اضافی طرف housemade پنیر فیشر مزرعه بیکن یا براونز هش ($4 در هر طرف).

بایگانی اطلاعات و تحویل در دسترس است. ساعت 8 صبح تا 1 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه. 237 E. هفتم St. St. Paul; 651-224-2300; thebutteredtin.com

زبان در گونه

به “آخر هفته در Bennies” lox بندیکت با gravlox آب پز و تخم مرغ و آووکادو hollandaise و شوید است که در صبحانه منو در, زبان در گونه. (پایونیر پرس: اسکات Takushi)

سنت پل کانون تاکید بر پایداری ارائه شده است یک منظقه منو که شامل “اجازه دهید وجود داشته باشد صبحانه” رده. دریافت, زبان در گونه را آخر هفته در Bennies تخم مرغ آب پز با دودی سالمون و آووکادو یا ملایم پخته شده گوشت خوک بندیکت. شما همچنین نمی توانید به اشتباه با یک سفارش از میگو و بلغور یا سیب زمینی هش. اگر شما مواد غذایی محدودیت همه این صبحانه ظروف را می توان ساخته شده فاقد گلوتن و سیب زمینی مخلوط گیاهی.

منظقه takeout. اقلام در صبحانه دسته در دسترس هستند از ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه. 989 Payne Ave. St. Paul; 651-888-6148; tongueincheek.<url>

بیشتر — فروش ویژه روز مادر

Afton خانه مسافرخانه (3291 St. Croix دنباله S. لاغرها 651-436-8883; aftonhouseinn.com): صبحانه/صبحانه بسته 4 ($79): بیکن, کلم بروکلی و پنیر quiche; ورقه ژامبون; نان تست فرانسوی پخت, میوه, قشنگ براونز هش کارامل رول. حساسه (13 دلار) یا مری خونین کیت (40 دلار) در دسترس است. ناهار/شام های 2 ($39) یا 4 ($79): انتخاب اسفناج فتوچینی carbonara و یا گوشت گاو bordelaise بسته است. سفارش از طریق تماس 651-436-8883.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>