10 اجتماعی فاصله پسند راه هایی برای جشن روز سنت پاتریک 2020 در سیاتل امروز

سازمان دیده بان محلی ایرلندی, پارتی, باند استارک Raving در شطرنجی انجام Facebook Live امشب. هنرمند عکس

در مورد شما را فراموش کرده (ما نه قاضی) امروز روز سنت پاتریک! در حالی که فرماندار Inslee به طور موقت قرار داده kibosh در شخص ناهار خوری و نوشیدن در سیاتل رستوران ها و بارها برخی ایرلندی بارها و eateries در حال ارائه ویژه و بایگانی اطلاعات و گزینه های تحویل امروز به طوری که شما می توانید لذت بردن از گوشت گاو corned و کلم در ایمنی از خانه خود را. ما گرد کرده ام تا کسانی که گزینه های زیر همراه با روز سنت پاتریک livestreamed حوادث است که شما می توانید لحن به در حالی که شما می خورید. شما همچنین می توانید یک لیست کامل از رستوران ها که اعلام کرده اند آنها ارائه خواهد شد تحویل و یا بایگانی اطلاعات در COVID-19 ما تحویل لیست صفحه و یا چک لیست ما را از مورد علاقه ما سیاتل رستوران ها که ارائه.

رستوران

این Growler بچه ها
اطلاعات رستوران: انتخاب کنید تا ایرلندی غذا و آبجو (مانند روبن با گوشت گاو corned و کلم و اسب آهن Brewey را Quilter ایرلندی مرگ قوی آل) به خانه را برای روز سنت پاتریک یا توقف و یا رانندگی با وانت پنجره در ماشین خود را.

کیت میخانه
رستوران اطلاعات: کیت خودش ارسال خواهد شد تا منظقه به دست شما قبل از بسته بندی گوشت گاو corned و کلم را با پوره سیب زمینی و هویج, اما شما همچنین می توانید سفارش چیزهای مورد علاقه خود را برای رفتن از منظم منو. چوب در اطراف (به طور خلاصه و با احتیاط) به لذت بردن از برخی از موسیقی ایرلندی زنده و انتخاب کنید تا یک رول کاغذ توالت برای $10. تمام درآمد حاصل خواهد شد به طور مستقیم به کارکنان رستوران.

کلز ایرلندی رستوران و میخانه
اطلاعات رستوران: دنج میخانه ایرلندی اجرا شده توسط مک آلیس خانواده خواهد جعبه تا گوشت گاو corned و کلم, ایرلندی پاستا و دیگر غذاهای کلاسیک.

Mulleady را میخانه ایرلندی و رستوران
اطلاعات رستوران: را انتخاب کنید از چهار دوره منو از روز برنج ویژه و یا سفارش à la carte از ماگنولیا را فصلی الهام معده و میخانه. گزینه های شما عبارتند از ایرلندی cassoulet, pate en croute, گوشت گاو corned با mashers و پنیر آبی کرم و قهوه ایرلندی tiramisu.

اومالی را میخانه ایرلندی
اطلاعات رستوران: غذاخوری از این تاکوما محله مشترک بسته است اما آنها در حال نگه داشتن آشپزخانه خود را باز و ادامه خواهد داد به زنجیر موارد را روز سنت پاتریک منو—از جمله پای چوپان و bangers و مش—برای تحویل در Grubhub.

جغد N’ خار میخانه ایرلندی
رستوران جزئیات: در حالی که شما ممکن است به راحتي در جغد N’ خار آجر گذاشته احتمالا خالی از سکنه حفاری حداقل شما می توانید پر کنید تا در آن آرامش آیتم های منو مانند گینس خورش گوشت گاو و معروف خود را fish & chips برای رفتن.

شاون o’donnell آمریکایی کوره و میخانه ایرلندی (تمام نقاط)
اطلاعات رستوران: شما می توانید پیدا کردن همه شان o’donnell مکان در UberEats برای تحویل و یا شما می توانید انتخاب کنید تا سفارشات خود را منظقه. خود را entrees طیف وسیعی از ویسکی ایرلندی مک و پنیر به گینس خورش گوشت گاو.

تری آشپزخانه
اطلاعات رستوران: Denizens از Bellevue می تواند حرکت شبیه چمچه زنی تا این رستوران را روز سنت پاتریک ویژه: “شاداب” گوشت گاو corned و کلم را با برنج یا سیب زمینی.

LIVESTREAMED حوادث

جشن سنت پت با فاصله اجتماعی
رابرت Sarazin Blake & دوبلین نامه انجام را پوشش می دهد از آهنگ ها توسط دوبلینیها این Clancy برادران the Pogues و دیگر افسانه های ایرلندی زنده از مرز خلیج کوه اتاق (و بصورت زنده برای اجتماعی خود فاصله نیاز دارد).
شنبه

استارک Raving در قرنطینه روز سنت پاتریک حزب یک جریان
فراموش جشن جست و خیز کردن از خانه به عنوان محلی ایرلندی, پارتی, باند استارک Raving در شطرنجی انجام زندگی می کنند را بر روی صفحه نمایش کامپیوتر شما.
شنبه

روز برنج مجازی جمع آوری!
زندان محقق صندوق میزبان یک ساعت از “یادگیری و روح موسیقی” از جمله بحث با جنی Iredale که شد سوء مصرف مواد درمانگر در کمتر از یک سال پس از آزادی او.
یکشنبه

روز سنت پاتریک با SeaStar
محلی ایرلندی گروه SeaStar خواهد شد “راندن مارها از غم و اندوه” با livestreamed کنسرت.
شنبه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de