1 میلیون دلار جایزه برای نوآوری برای مقابله با کروناویروس در لاس وگاس

Lee Business School

فایل عکس

تصویر بیرونی لی مدرسه کسب و کار در UNLV ساختمان.

لی مدرسه کسب و کار در UNLV و تد و دوریس لی بنیاد خانواده هستند به دنبال ارسالی برای لی مدرسه جایزه یک برنامه تشویقی برای کارآفرینان و نوآوران به آمده تا با ایده ها برای کمک به لاس وگاس برای خروج از بحران بهداشت عمومی.

این فقط یک مثال است اما این نوع از خارج از جعبه فکر که ممکن است کمک به کسی که برنده دلار تا 1 میلیون دلار برای کمک در مبارزه با کروناویروس.

“اگر شما در کسب و کار آموزش سگ شما آگاه هستند که در برخی از نقاط جهان سگ های آموزش دیده به بوی مالاریا” گفت: Eureka قمار افسر ارشد عامل Andre حامل کمک کرد که راه اندازی این جایزه کمیته. “می تواند به سگ آموزش داده می شود به بوی COVID-19?”

پول جایزه کمک خواهد کرد را به یک ایده به بازار است. هنگامی که یک نمونه کار ایجاد شده است, از آن خواهد شد سخت تن به تن به سرمایه گذاران “مخزن کوسه” ،

“اگر وجود داشت همیشه یک لحظه بسیار مهم برای دانشگاه و جامعه کسب و کار به شریک در جستجوی راه حل های نوآورانه این است که قطعا آن را” UNLV جمهور مارتا Meana در بیانیه ای گفت.

این کمیته تشکیل شده است از رؤسای UNLV مدارس کسب و کار, علم و مهندسی و مهمان نوازی و همچنین برخی از نمایندگان از صنایع محلی که هنوز اعلام شده است.

آنها را تعیین خواهد کرد که چه کسی 1 میلیون دلار جایزه پول است که می تواند شکاف میان چند نفر.

این جایزه این است که با تمرکز بر ایده ها در خدمت صنایع که تاثیر لاس وگاس ترین جمله مهمان نوازی سفر و ورزش. حامل برای مثال فکر با صدای بلند اگر وجود دارد یک راه برای ایجاد یک زیست تخریب پذیر, تک-استفاده از هتل بالش برای افزایش بهداشت در هتل ها.

هسته اصلی این جایزه است “یک اختراع است که معنی دار است که می تواند به یک عملی تاثیر بر اعتماد به نفس از مهمان نوازی و سفر کارکنان و مهمانان از این صنایع حامل” گفت. “بیایید آن را با بودجه دولتی و اجازه دهید آن را به بازار است.”

“اگر ما نمی رسیدن نوآوران اگر ما را در رسیدن به بزرگ ذهن است که می تواند به حل این مشکل این تمام خواهد شد برای هیچ” حامل گفت. “ما همه در این با هم.”

این کمیته را جایزه ارسالی از مارس 11 ژوئیه 5. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de