باورتان میشود؟ ما اصلا برای این فصل یک فرمول هم استفاده نمیکنیم و فقط یک الگو آموزش میدهیم که آموزشش 3 ساعت طول میکشد. لذا برنامه 1000 ساعته حرف آخر اصلا برنامه زمانی نیست و به زمان بستگی ندارد بر خلاف سایر برنامه ها. بله. مخصوص همه درس ها هست و به صورت تکی هم مورد استفاده قرار می گیرد. با اهمیت مشاوره و برنامه ریزی همگی آشنایی دارید برای همین وارد بحث های مهم تر می شیمی حرف آخر شوم. تا اینجا کامل با دی وی دی های حرف آخر و نحوه ی استفاده از آن ها آشنا شدید و مدت زمان هر مبحث و ترتیب مطالعه ی هر مبحث را یاد گرفتید. در گام اول به شما منابع آموزشی داده میشود که با استفاده از آن ها آموزش را شروع میکنید. در این بین داوطلبان نظام قدیم نیز بی بهره نماندند و برای آن ها لینک دانلود برنامه 6040 حرف اخر را نیز قرار داده ایم که میتوانند به صورت رایگان دانلود کنند. لینک دانلود برنامه 4 ماهه حرف آخر کنکور 1400 نیز اضافه شد. امکان دانلود برنامه 6040 حرف آخر برای داوطلبان نظام جدید نیز فراهم شد و میتوانید از طریق لینک بالا این برنامه را دانلود کنید و در 2 ماه پرونده کل آموزش خود را ببندید.

در یک روز شما 6 ساعت مطالعه میکنید پس قطار با سرعت کمتری و آهسته تر حرکت میکند. اما در روز دیگری شما 12 ساعت مطالعه میکنید پس قطار با سرعت بالاتری حرکت میکند و سریع تر به مقصد میرسید. در این پروژه شما در دو ماه یا همان 60 روز آموزش کامل را برای دروس خود دریافت خواهید کرد و در 40 روز 20 آزمون شبیه ساز کنکور حل خواهید کرد که کاملا مشابه کنکور است و در عین حال در کنار هر آزمون شما یک بار کل دروس را مرور خواهید کرد. دو ماه و 10 روز مطالعه برای پزشکی. قبول دارم گول ظاهر 100 روز را خوردید ؛ 100 روز چند ماه است؟ به شما یک الگو آموزش میدهیم و با استفاده از همان الگو کل تست های آن مبحث را بدون هیچ نکته ی دیگری برای شما حل میکنیم. ما به جای استفاده از صد تا فرمول برای یک مبحث ، از الگو استفاده میکنیم.

دی وی دی هارا باز میکنید بر روی نام درس کلیک میکنید و استاد مربوطه جلوی شما حاضر میشود در برنامه حرف اخر نحوه ی مطالعه ی هر درس و نحوه ی استفاده از دی وی دی را یاد گرفتید؟ آقای مشاور در برنامه هزار ساعته حرف آخر منظور از باکس چیست؟ فرض کنید شما روزی 10 ساعت درس میخوانید ، اگر فقط روزانه 10 ساعت درس بخوانید در 100 روز میشود هزار ساعت؛ بازهم احساس میکنید زیاد است؟ حال این موضوع را وارد برنامه هزار ساعته حرف اخر کنیم. در این قسمت امکانم دانلود رایگان برنامه 4 ماهه کنکور حرف آخر را برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید فراهم کرده آموزش پایه پنجم دبستان ایم. با این برنامه خیالتان راحت است که در هر شرایطی اگر نتوانستید روزی درس بخوانید ، عقب کلیک کنید نمی افتید. با چه منابعی پیش بروم! در اولین مرحله ممکن است با شنیدن نام 1000 ساعت دچار دلهره شوید که چقدر زیاد است و چه کسی میتواند 1000 ساعت درس بخواند. اما طرح ویژه برای داوطلبان کنکور 1400 در موسسه حرف آخر. تست کنکور و تالیفی فقط با همان یک الگو .

1000 ساعت کل کنکور مگر میشود؟ ولی در حرف آخر ما همین فصل را در 12 ساعت تدریس کرده ایم ! در گام بعدی متناسب با هر زمان تدریس هر مبحث باکس بندی میشود و در باکس هایی در اختیار شما قرار میگیرند. مبحث اول نامگذاری ترکیبات شیمی و مبحث دوم هم رسم ساختار لوویس . از این رو به برنامه 1000 ساعته حرف آخر برنامه قطاری حرف آخر هم میگویند. برای دانلود برنامه 1000 ساعته حرف آخر نظام جدید از طریق لینک زیر اقدام کنید. برای دانلود برنامه 1000 ساعته نظام قدیم حرف آخر از طریق لینک زیر اقدام کنید. اصلا بگذارید از همان لفظ برنامه قطاری حرف آخر استفاده کنیم در اینجا ؛ این برنامه واگنی است. اصلا خوب نخوندم و نمیدونم تو این مدت چیکار کنم! اما بیاید برایتان این موضوع را حل کنم. خوبی برنامه حرف آخر به همین دلیل است که ترتیب خواندن مباحث را به شما میگویند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد زیست جامع حرف آخر لطفا از صفحه ما بخواهید.