کتاب لاتین

احمد مسکجیمی در مصاحبه با بیست و هشتمین مرکز مطبوعاتی کتاب لاتین کتاب جمهوری اسلامی ایران ، در مورد ویژگی های هفته کتاب امسال گفت: این وضعیت علی رغم محدودیت هایی که ایجاد کرده است ، به دلیل بیماری عروق کرونر قلب است. اما می تواند در زمینه کتاب و کتابخوانی نیز پیشرفت مثبتی داشته باشد. تا پیش از کتاب لاتین این اوضاع این بود که برای بازدید از کتاب ها به کتابفروشی ها می رفتیم و اکنون کتابی به دیدار ما آمده است.
وی می افزاید: این کتاب در هر موقعیت و در هر دوره تاریخی وجود داشته و توانسته مخاطبان خود را پیدا کند و نمونه ها و نمونه های زیادی در این زمینه وجود دارد.
یکی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ظرفیت جدید ایجاد شده برای تهیه کتاب لاتین و توزیع کتاب گفت: در حال حاضر این شرایط دوره ای است که در آن مبحث کتاب و کتابخوانی متناسب با آن تغییر می کند و تغییر می کند.
وی ادامه داد: در حال حاضر استفاده از فضای مجازی و روش های نوین ارتباطی که در دسترس عموم است فرصت های خوبی را برای فروش و تحویل کتاب ایجاد کرده است و بر این اساس در تلاش هستیم امکانات کتابفروشی ها را فراهم کنیم. از وسایل ارتباطی بیشتری استفاده کنید و شرایطی را برای ارائه کتاب لاتین خدمات بهتر به شهروندان در این زمینه فراهم کنید تا کتاب به راحتی و با هزینه کم به دست مخاطبان برسد.
مسجد جامایی در مورد اهمیت هفته کتاب و نقش آن در آگاهی از اهمیت کتاب و کتابخوانی گفت: هفته کتاب و برنامه هایی که در این هفته اجرا می شوند بسیار مهم و مثر هستند و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت. ” بگیر
وی افزود: به گفته مدیران کتابفروشی ها ، در آخرین روز هفته کتاب که کتاب لاتین روز تورهای کتاب است ، این مکان ها بسیار رونق دارند و به گفته مردم ، حضور مردم در کتابفروشی ها مانند انبوه شیرینی است. فروش در عصر عید انجام می شود. این رویدادها نشان می دهد که ما بسترهای خوبی در زمینه خرید و مطالعه کتاب داریم و کتاب های خوبی با موضوعات مختلف مخاطبان با سلیقه های مختلف وجود دارد و یک رویداد مهم مانند هفته کتاب در این زمینه کتاب لاتین بسیار موثر است.
یکی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران گفت: ناشران ، به ویژه کتابفروشان و شبکه های توزیع ، نقشی اساسی در تقویت تولید ، نشر و رونق بازار کتاب دارند و برنامه ریزی ها باید با این فعالان نشر و نشر هماهنگی و تعامل داشته باشد. توزیع کتاب
هفته بیست و هشتم کتاب جمهوری اسلامی ایران از 24 تا 30 نوامبر با شعار “دانش؛ “مانایی” برگزار می شود.

این کتابها با موضوعات مختلف و به منظور ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در بین جوانان و نوجوانان کتاب لاتین در اختیار انجمن مساجد قرار گرفته است.

وی با تأکید بر اهمیت آشنایی جوانان و جوانان در مراکز فرهنگی کتاب لاتین مساجد با جایگاه و ارزش واقعی کتاب ، اظهار داشت: جوانان باید بدانند که با یادگیری می توانند آینده خود را تقویت کنند و در بهبود زندگی خود م effectiveثر باشند. ”

رئیس اداره فرهنگ و جهت گیری اسلامی شهرستان سوره افزود: یکی از وظایف کتاب لاتین این دفتر ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه به ویژه در بین کودکان و نوجوانان است.

علی فیض به فرهنگ سازی در زمینه اهدای کتاب به خانواده ها کتاب لاتین اشاره کرد و گفت: هدیه دادن کتاب و ارائه کتاب مناسب به دوستان و اقوام نیز در تشویق مطالعه و آشتی مردم با کتاب تأثیر بسزایی کتاب لاتین دارد.

وی یادآور شد: توجه به محتوای کتاب های اهدایی و جذابیت متن و تصویر آن برای تأثیرگذاری کتاب بر مخاطبان به ویژه کتاب لاتین گروه سنی کودک و نوجوان برای جذب آنها به مقوله کتاب خواندن و مطالعه بسیار مثر است.

ایندکسر