سایر شرایط برای متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش استان يوکان را در سایت های رسمی اداره مهاجرت استان یوکان مطالعه نمایید. متقاضی مهاجرت به کانادا استان يوکان از نوع کار آفرین باید شرایطی داشته باشد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم. متقاضی متخصص مهاجرت به کانادا از طریق استان يوکان که باید شرایطی داشته باشد، اول اینکه باید یک حرفه فنی با گواهی و مدرک مورد تایید و قابل قبول دولت و مکالمه زبان در حد محل کار را کسب کرده باشد و مورد بعدی این است که شخص متقاضی نیازمند به کار فوری که در این بخش بیشتر مراکز صنعتی و تجاری تصمیم گیرنده هستند و با اعلام لیست استخدام کارجویان از میان متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش استان يوکان با توجه به رزومه و نیاز خود به جذب نیرو می پردازد.

مهاجرت به کانادا تبادل نظر به طور مثال شھریه مدارس دبستان دولتی در سال 2018 برای یک سال و دو ترم تحصیلی 13 ھزار دلار کانادا بوده که در خصوص دبیرستان ھای دولتی به 14 ھزار و 500 دلار کانادا می رسد. متقاضیان تحصیل در کانادا که این شهر را به عنوان مقصد مهاجرت تحصیلی خود برمیگزینند، مانند دیگر موسسات آموزشی این کشور باید برای دریافت پذیرش تحصیلی و پس از آن ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنند. یکی از این راه ها مهاجرت به کانادا از طریق استان یوکان است. پهناورترین منطقه پوشیده از یخ دنیا (به جز قطب ها) در کوه های Elies در ناحیه Yukon وجود دارد که در آن ، یخ، منطقه ای به وسعت 40100 کیلومتر مربع را پوشانده است. مساحت این ناحیه حدود ۴۸۲ هزار کیلومتر مربع میباشد. جمعیت استان یوکان بالغ بر ۳۵ هزار نفر بوده که حدود ۲۸ هزار نفر از این جمعیت در شهر وایتهورس (Whitehorse)، که تنها شهر این استان میباشد، سکونت دارند.

مهاجرت به کانادا هلاکویی
بر اساس برنامه سرمایه گذاری مهاجران این استان، سرمایه گذاران با گذشت 36- 24 ماه از سرمایه گذاری خود می توانند اقامت دائم کانادا را دریافت نمایند. برنامه های مهاجرت استانی کانادا به همراه توضیحات هر استان در این مقاله بررسی شده است. اجارهٔ یک خانهٔ تک خوابه در تورنتو ماهی 2,237 دلار کاناداست درحالی که در مونترال این رقم به 1,290 دلار کاهش می برای مهاجرت به کانادا چه باید کرد یابد. با این حال معادن سرب و نقره و طلا منابع اصلی درامدی این استان غربی کانادا را تشکیل می دهند. سعی کنید این ویژگی ها را قبل از مهاجرت به کانادا از طریق استان يوکان کسب کنید تا در هنگام طی کردن مراحل دچار کمبود وقت نشوید. هزینه ها نیز با توجه به شرایط شما مشخص شده و در جلسه مشاوره تخصصیتان به اطلاع شما می رسد.

مهاجرت به کانادا قسمت دوم
در جزیره ونکوور، سالمون ها خلاف جریان آب شنا می کنند تا به محل تخمگذاری خود برسند. فردی که قصد دارد از راه کارآفرینی به کانادا مهاجرت کند باید این شخص معادل 250 هزار دلار کانادا دارایی در دسترس خود داشته باشد و حداقل 150 هزار دلار جهت خرید یا بیزینس در این استان جهت سرمایه گذاری نماید، حداقل یکبار از این استان بازدید کرده باشد و توانایی مکالمه ابتدایی با هرکدام از زبان رسمی کانادا را داشته باشد. مبلغ 150 تا 200 هزار دلار کانادا مبلغی معقول برای خرید خانه در نواحی مختلف این استان خوش آب و هوا می باشد. برنامه متخصصین یوکان برای مهاجرت به کانادا از طریق استان يوکان نیز شامل دو مورد می شود. در واقع بدن داشتن این رزومه نمی تواند پروسه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل را با موفقیت پشت سر بگذراند. طبق آمار منتشر شده مبلغ 45 هزار دلار کانادا درآمد متوسط سالیانه برای زندگی در این استان نسبتا گران از جمله شهر وایت هورس است.