کالج کوبر موزاییک های مکعبی ستاره های ورزشی را با قیمت 8000 دلار می سازد

[ad_1]

دیلن سادیک، معروف به “The College Cuber”، برای موزاییک های خود 8000 دلار می گیرد. تیم های حرفه ای، از جمله دیترویت پیستونز NBA، این اثر هنری را خریداری کرده اند.

با حسن نیت از: دیلان صدیق کالج کوبر

با پرتره ای از بسکتبالیست مورد علاقه او، لوکا دونچیچ، شروع شد. سپس دیمین لیلارد دیگر ستاره NBA آمد. باشگاه های بین المللی فوتبال مانند منچستریونایتد و بارسلونا مورد توجه قرار گرفته اند. تیم بیسبال لیگ برتر و همچنین لیگ ملی فوتبال دست به دست کردند.

قبل از اینکه متوجه شود، دیلن سادیک مملو از درخواست‌هایی برای موزاییک مکعب‌هایش بود (مانند مکعب‌های روبیک، اما کپی‌هایی). صدیق، 21 ساله، دانشجوی دانشگاه راتگرز است، جایی که اکنون با نام کالج کوبر شناخته می شود.

صدیق 8000 دلار می گیرد و می تواند در کمتر از چهار ساعت یک پرتره از یک مکعب بسازد. پس از جلب مشارکت در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی و بازتوییت‌های توییتر، تیم‌هایی از جمله تنسی تایتانز NFL، نیوجرسی دیویلز از لیگ ملی هاکی و اتحادیه فیلادلفیا لیگ برتر فوتبال و نیویورک ردبولز به دنبال شغل سادیک بودند.

صادق این هفته به CNBC گفت: «این چیزی نیست که من انتظار داشتم. همانطور که او صحبت می کرد، موزاییک جدیدی که توسط پاتریک ماهامز، مدافع ستاره کانزاس سیتی چیفز ساخته بود، در فضای مجازی پخش شد.

کووید همه چیز را خراب کرد

سادیک در حال حاضر ترم پایانی خود را در راتگرز می گذراند و قصد دارد در رشته مهندسی زیست پزشکی فارغ التحصیل شود. اما او قصد ندارد در این زمینه فعالیت کند.

علایق او در طول همه گیری تغییر کرد زیرا مدرسه مجازی نتوانست او را درگیر نگه دارد.

او گفت: «وقتی شخصی بودم، زمین گیر بودم و مطالعه می کردم. “من خودم را در تحصیلاتم غرق کردم. اما از آنجایی که ما آنلاین هستیم، تقریباً یکسان نیست و غم انگیز است. احساس می کنم چیز زیادی یاد نگرفته ام. اگر من را در موقعیتی قرار دهید که تأثیر بگذارم، من حتی نمی دانم چگونه می توانم کمک کنم.”

سادیک بدون هیچ فرصتی برای کارآموزی شخصی یا تجربه عملی در مدرسه راه انحرافی را در پیش گرفت. او خود را ترکیب می کند حساب های رسانه های اجتماعی و علاقه او به مهندسی برای تسلط بر مکعب روبیک.

دیلن سادیک، معروف به “The College Cuber”، برای موزاییک های خود 8000 دلار می گیرد.

با حسن نیت از: دیلان صدیق کالج کوبر

صادق دوست دارد داستانی را تعریف کند که چگونه برادرش براندون او را در سن 10 سالگی برای حل کوبا به چالش کشید. جایزه او بازی ویدیویی Call of Duty توسط Activision Blizzard بود. صادق گفت که یک هفته طول کشید تا این کار را تمام کند.

در فوریه 2021، صادق حل مکعب ها را تمرین کرد تا بتواند سریعتر شود. سپس مهارت تازه کشف شده خود را به راهی برای خلق هنر تبدیل کرد.

صدیق 1000 دلار مکعب خرید و فهمید که چگونه 560 قطعه را کنار هم قرار دهد تا موزاییکی از دانچیچ، نگهبان دالاس ماوریکس کاملاً در NBA ایجاد کند. او آن را در ماه آوریل در اینستاگرام منتشر کرد و ماوریکس با به اشتراک گذاشتن آن با فالوورهای تیم متوجه آن شد. این جرقه موزاییک دیگری از لیلارد را با نتایج مشابه از پورتلند تریل بلیزرز زد.

صادق گفت: «مطمئن نیستم که لوکا دونچیچ این موزاییک را دیده باشد. او افزود: “و مارک کوبان، من مطمئن نیستم که او آن را دیده باشد.”

کوبان، مالک ماوریکس به CNBC گفت که او را ندیده است.

در حالی که صادق گفت که تقریباً مطمئن است که مشاغل بالقوه مهندسی را رها خواهد کرد، او زمان خود را در راتگرز که ممکن است بیش از 40000 دلار در سال هزینه داشته باشد، ضرر تلقی نمی کند. او گفت که دانشگاه او را برای رویدادهای زنده استخدام کرده است، از جمله بازی فوتبال مقابل اوهایو در اکتبر و مراسم تحلیف رئیس جدید مدرسه.

صدیق گفت: «این بخش بزرگی از دلیل بودن من در کالج Cuber است. همه چیز به خاطر کووید خراب شد. اما جایی که احساس می‌کنم ارزشمند است هنر من است.»

صادق در ژوئیه گذشته برای ساخت موزاییکی برای باشگاه NFL در Lions’ Ford Field حضور یافت.

با حسن نیت از: دیلان صدیق کالج کوبر

یافتن انگیزه در دیترویت

در ماه جولای، دیترویت پیستونز بلند شد اولین تیم ورزشی حرفه ای که هزینه ساخت موزاییک را پرداخت کرد. صدیق به شهر موتور سفر کرد و پرتره ای از بن والاس، مرکز تالار مشاهیر پیستونز خلق کرد. زمانی که در شهر بود، Red Wings را به موزاییکی برای مهمانی پیش‌نویس NHL تبدیل کرد.

او همچنین Lions را به NFL فروخت و برای MLB Tigers موزاییکی از Miguel Cabrera ضعیف خلق کرد. تیمش آن را به او داد تا پانصدمین دوره خانگی خود را جشن بگیرد.

صادق درباره تجربه خود در دیترویت گفت: «نفهمیدم دارم چه کار می کنم. من فقط سعی می کردم از آن تجربه ای بسازم.»

صادق در حین قدم زدن در دیترویت گفت که به آثار هنری علاقه مند است که غرور سیاه پوستان را در شهر ترویج می کند. این منجر به ایده گسترش کالج کیبر شد.

صادق گفت: «اثر هنری شگفت انگیز بود. “یکی از چیزهایی که تصور می کردم این بود که کاش می توانستم خلقت را زنده ببینم. احساس کردم ارزش این جمع را دارد زیرا چنین آثار هنری پیامی قوی دارند و زیبا به نظر می رسند. این رنگارنگ، پر جنب و جوش است – ای کاش می توانستم آن را جلوی چشمانم انجام دهم.”

دیلن سادیک گفت که هنر سیاه در دیترویت به او انگیزه داد تا اجراهای موزاییکی زنده بسازد. او از بیش از 500 مکعب برای مونتاژ اثر هنری در سه ساعت استفاده کرد.

با حسن نیت از: دیلان صدیق کالج کوبر

پس صادق این کار را کرد. او شروع به دریافت 3000 دلار برای اجرای زنده کرد و توانست در حدود سه ساعت یک اثر هنری خلق کند. با هزینه ثابت 8000 دلار، مشتریان می توانند رویداد را به صورت زنده تماشا کنند و آثار هنری را ذخیره کنند.

در سپتامبر گذشته، صدیق کالج کوبر را به یک شرکت با مسئولیت محدود تبدیل کرد. او گفت که از 38000 دلار درآمدی که از زمان تبدیل شدن پیستونز به اولین مشتری پولی خود در ماه ژوئیه به دست آورده است، حدود 27000 دلار آن سود بوده است. او از طریق معامله با یک عمده فروش اسباب بازی هزینه ها را کاهش می دهد و به استودیو زیرزمین مادرش، جایی که خودش موزاییک می سازد، اجاره نمی دهد.

او به شوخی گفت: “او احتمالاً اکنون شروع به شارژ (اجاره) من خواهد کرد.

صادق پیش بینی می کند که فروش آن در سال جاری از 100000 دلار فراتر رود. تا کنون، Chiefs موزاییک Mohams را خریداری کرده اند و تایتان های بازگشته، Derrick Henry، به دنبال یک قطعه هستند.

NFL 8000 دلار برای موزاییکی توسط راجر گودل، کمیسر لیگ پرداخت کرد، پس از اینکه جو فاووریتو، گورو مشهور روابط عمومی و استاد تجارت ورزشی در دانشگاه کلمبیا، ویدیویی از یکی از موزاییک‌های صادق را دید. فاووریتو گفت که “فوراً شکست خورده” و اجرا را هماهنگ کرده است.

فاوریت گفت: “استعداد خلاق، گاهی اوقات ما آن را بدیهی می دانیم.” «من فکر می‌کنم وظیفه ما کمک به افزایش تولیدکنندگان محتوای جوانی است که واقعاً کاری منحصر به فرد انجام می‌دهند. تحصیلات مهندسی و علمی او را به طریقی خاص به هم مرتبط می کند و از این طریق موفق به انجام آن می شود. این واقعیت که شما تقریباً می توانید آن را در ذهن خود انجام دهید و سپس بدانید که کدام قطعات را قرار دهید و در چند ساعت چیزی قابل توجه و منحصر به فرد خلق کنید، یک هدیه است.”

همه چیز با سفر به دیترویت شروع شد.

صادق گفت: «از این تجربه چیزهای زیادی یاد گرفتم. “من از زمانی که یک کودک ویدیوهای آنلاین می ساختم به اقدامی تبدیل شدم. می توانم بگویم این آخر هفته در دیترویت کل زندگی من را تغییر داد.”

صدیق در حال ایجاد موزاییکی از کوین دورانت ستاره NBA برای تیم فوتبال فیلادلفیا یونیون نشان داده شده است. دورانت یکی از مالکین امتیاز MLS است.

با حسن نیت از: دیلان صدیق کالج کوبر

کسب درآمد در شبکه های اجتماعی

صادق اولین کسی نیست که از موزاییک های مکعبی درآمد کسب کرده است. در سال 2019، CNBC هنرمند ایتالیایی جووانی کنتاردی را معرفی می کند که از محصولات روبیک برای خلق آثار هنری استفاده می کند. کنتاردی موزاییکی را به امی واینهاوس فقید به قیمت حدود 5000 دلار فروخت و توجه رسانه های اجتماعی را با قطعه ای درباره لبرون جیمز ستاره NBA جلب کرد.

صدیق برای یک معامله برند با روبیک در تماس است. این شرکت متعلق به سازنده اسباب‌بازی کانادایی Spin Master است که در بازار بدون نسخه تجارت می‌کند.

فاوریت گفت: «این بیماری همه‌گیر برای او یک مشکل بود، اما فرصت‌های دیجیتالی را نیز ایجاد کرد که می‌توانست از آنها استفاده کند.

رسانه های اجتماعی مرکزی برای کسب و کار کالج کیبر هستند. حساب اینستاگرام او واجد شرایط برنامه جایزه فیس بوک شده است، که به سازندگان برای ارسال درام پول می دهد. سادیک گفت که تاکنون حدود 550 دلار از اینستاگرام درآمد داشته است. او همچنین پس از اینکه موزاییک Mahomes او بیش از 100000 بازدید داشت، به بنیاد TikTok پیوست.

برای درآمد بیشتر، او موزاییک می‌سازد و برای ویدیویی که شرکت‌ها می‌توانند در تبلیغات خود ارسال کنند، 750 دلار از مشتریان دریافت می‌کند.

اما صادق برای انتشار ویدیو از تیم های ورزشی حرفه ای هزینه ای دریافت نمی کند. در عوض، او به دنبال ریتوئیت یا تغییر موقعیت برای ساختن نمایشگاه است. منچستریونایتد و بارسلونا به هواداران فوتبال کمک کردند و اورلاندو مجیک از NBA نیز در توییتر کار خود را تبلیغ کرد.

صادق گفت که قصد دارد از توجه بیشتر به عنوان نیرویی برای خیر استفاده کند.

سال گذشته، او پس از ساختن موزاییکی توسط ستاره جولیوس رندال، در اولین بازی خود در NBA با کمک مهربان نیویورک نیکس شرکت کرد. صدیق متولد نیوجرسی گفت که بازدید از مدیسون اسکوئر گاردن “زندگی را متحول کرد” زیرا او قادر به درک بیشتر “فرهنگ و وحدت” بود. [sports] طرفداران.”

اکنون سادیک از تیم هایی که مشتری می شوند می خواهد برای هوادارانی که هرگز در یک رویداد ورزشی شرکت نکرده اند بلیت رایگان ارائه دهند.

او گفت: «این چیزی است که می‌خواهم با آثار هنری‌ام تجربه کنم – این که طرفداران را دور هم جمع کنم.

صادق در مورد ساخت کالج کوبر گفت: “این فقط چیزی بود که پیش آمد و من متوجه ارزشی که برای مردم دارم.”

من میبینم: این جوان 24 ساله از صدها مکعب روبیک پرتره می سازد[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter Wonmaniainstagram takipçi satın alinstagram follower kaufengüvenilir takipçi satın almaanksiyete nedirbeylikdüzü travestiduşakabin fiyatları ve modelleri istanbulotomatik kepenk servisi