کاربرد میکروچیپ هم مانند ردیاب آهنربایی است

ردیابی مکان حیوان خانگی شما مهم است، اما بهتر است که فعالیت حیوا ن خانگی خود را نیز زیر نظر داشته باشید؟ با استفاده از دو تکنولوژی LBS و GPS در این دستگاه حتی در نقاط فاقد پوشش دهی مناسب و محیط های سربسته نیز اطلاعات ردیابی را در اختیار شما قرار میدهد. اگر از ترس سرقت، خودروی دلخواهتان را نمی خرید و یا اگر به دلیل نداشتن پارکینگ این نگرانی همیشه همراهتان است که اتومبیلتان ممکن است ربوده شود دستگاه جی پی اس (GPS) باعث شده همه این نگرانی ها از بین برود و با نصب این سیستم ضد سرقت خودرو موقعیت ماشین شما در همه مکان ها نشان داده شود که در صورت بروز مشکل شما ردیابی حیوانات در طبیعت را آگاه کند.

موقعیت یابی دقیق، باتری قدرتمند و برد بالا از جمله ویژگی های جی پی اس قلاده ای است. ردیاب حیوانات دستگاهی کاربردی و مفید است که به وسیله آن می توان از وضعیت و موقعیت مکانی حیوانات خانگی اطلاع پیدا کرد. در یک مورد ، پرندگان ساحلی صید شده توسط محققان در استرالیا نشان داده اند که موفقیت پرورشی را می توان در این پرندگان ، که در دورترین مناطق جهان تولید می کنند ، با تغییر الگوی نور و تاریکی هنگام سوار شدن و خارج شدن از لانه ، نتیجه گرفت.

آنها سطح نور را هر چند دقیقه ثبت می کنند و با ترسیم این زمان ، می توان زمان طلوع و غروب محلی را تخمین زد. واقعیت این است که امروزه بسیاری از افراد حتی در آپارتمانهای کوچکشان، حیوانات خانگی مثل همستر، خرگوش، سگ، گربه و انواع پرندهها را نگهداری میکنند. صاحبان حیوانات خانگی همیشه نمیتوانند گربهها و سگهای داخل خانه را که در فضای باز، بازی میکنند یک ردیاب جیپیاس که به قلاده حیوان خانگی شما متصل است، میتواند شما را در صورت فرار ، به حیوان خانگیتان برساند.دیدن مکان سگ یا گربه شما از طریق یک برنامه فوق العاده مطمئن بخش است.

برخی از قلادههای جیپیاس سگ دارای ردیابی فعالیت هستند که میتواند به شما کمک کند تا در مورد رفتار سگهایتان و همچنین سطوح و مدت فعالیتهایی که در طول روز انجام میدهند، اطلاعات بیشتری کسب کنید. برخی برای یافتن مکان سگ شما به خدمات تلفن متکی هستند، در حالی که همراه برخی دیگر از ردیابهای حیوانات خانگی جیپیاس ، فناوری اطلاعات رادیویی (RF) یا حتی بلوتوث قرار دارد.

ایندکسر