چگونه در صورت کنسلی ایرلاین سفر خود را بیمه کنیم؟


نیکلاس مک کومبر E + | گتی ایماژ

سفرهای هوایی در این هفته به دلیل افزایش سراسری عفونت‌های کووید همچنان مختل می‌شود و بسیاری از آمریکایی‌های نگران ممکن است این سوال را داشته باشند که آیا یا چگونه می‌توانند سفرهای آینده یا برنامه‌ریزی شده را تضمین کنند یا بیمه کنند.

به گزارش وب سایت FlightAware، تنها در روز پنجشنبه حدود 2221 پرواز در سراسر کشور لغو شد. این دوازدهمین روز متوالی بود که خطوط هوایی بیش از 1000 پرواز را به عنوان کارمندان مبتلا به ویروس های omicron یا دلتا به نام حاملان بیمار که دیگر پرسنل ندارند، لغو کردند و زمستان در مناطقی از کشور آسیب دید.

جرمی مورچلند، رئیس شرکت بیمه مسافرتی Seven Corners در کارمل، ایندیانا، گفت: “این وقفه ها در حال حاضر دیوانه کننده هستند.” “من خودم هرگز چنین چیزی ندیده ام.”

او افزود که درخواست‌های مسافران در Seven Corners که فقط بیمه‌نامه‌های کامل سفر و طرح‌های پوشش پزشکی را می‌فروشد، در هفته گذشته یا تقریباً در مقایسه با چند ماه آخر سال 2021 دو برابر شده است.

اطلاعات بیشتر از امور مالی شخصی:
در اینجا 22 مقصدی که در سال 2022 پرواز به آنها ارزان تر خواهد بود، آورده شده است
جایی که آمریکایی ها می خواهند سفر کنند، و نه چندان
خطوط اتوبوسرانی با خدمات درجه یک به دنبال جذب مسافران محتاط هستند

خبر خوب این است که بر اساس قانون فدرال، اگر شرکت هواپیمایی شما پروازهای شما را لغو یا “تغییر قابل توجهی” کند و تصمیم به سفر نگیرید، شرکت هواپیمایی شما باید مبلغی را که روش پرداخت اصلی است، بازپرداخت کند. ویلیس اورلاندو، متخصص ارشد عملیات محصول در پروازهای ارزان اسکات، گفت: «به همین سادگی است.

وی افزود: با این حال دو هشدار وجود دارد. اولاً، خطوط هوایی می توانند تعریف خود را از “مهم” تعیین کنند.

اورلاندو گفت: «برخی مانند یونایتد هرگونه تغییر 30 دقیقه یا بیشتر را قابل توجه می دانند، در حالی که برخی دیگر مانند آمریکایی معمولاً برای تغییرات کمتر از چهار ساعت بازپرداختی ارائه نمی دهند. جایی در این بین.”

خطوط هوایی با بیشترین پروازهای لغو شده (06.01.2022)

در زیر خطوط هوایی مستقر در ایالات متحده با بیشترین پروازهای لغو شده در تاریخ 6 ژانویه 2022 که توسط وب سایت FlightAware پیگیری شده است، آمده است.

  1. جنوب غربی: 658
  2. SkyWest: 285
  3. یونایتد: 245
  4. آلاسکا: 137
  5. جمهوری: 125
  6. آمریکایی: 108
  7. دلتا: 66
  8. PSA: 65
  9. گوشت: 61
  10. افق: 45

منبع: FlightAware

ثانیاً، شرکت‌های هواپیمایی موظف نیستند در صورت تاخیر یا کنسلی، خسارت دیگری به جز قیمت بلیت به مسافران بپردازند. بنابراین، اگر دیر آمدید اما تصمیم گرفتید منتظر بمانید و سفر کنید، ممکن است هیچ آسودگی نداشته باشید – از نظر مالی و غیره.

“زیاد [carriers] اورلاندو گفت که به هر حال، به عنوان راهی برای حفظ وفاداری مشتری و حفظ وجهه برند آنها. با این حال، به طور کلی، حتی خطوط هوایی که به طور معمول چنین غرامت های گاه به گاه ارائه می کنند، گاهی اوقات در مورد آسیب های مکانیکی، شرایط آب و هوایی خط می کشند. یا رویدادهای دیگر “فراتر از کنترل آنها”.

اگر نه تنها یک یا دو پرواز، بلکه یک تعطیلات کامل، مثلاً با اقامت در هتل، کرایه ماشین، بلیط های جاذبه و موارد دیگر تحت تأثیر قرار گیرد، چه؟ یا، اگر مشکل خود سفر نباشد، بلکه توانایی تست کووید قبل، حین یا بعد از سفر باشد، چه؟ اینجا بیمه مسافرتی است.

اورلاندو گفت: “اگر مردم نگران هستند که سفرشان قطع شود یا نمی خواهند سفر کنند، بیمه مسافرتی ممکن است گزینه مناسبی باشد.” ما به شما توصیه می کنیم که تکالیف خود را انجام دهید و به یک خط مشی قابل احترام نگاه کنید، که واقعاً “لغو به دلایلی” است.

امتناع به هر دلیلی، یا CFAR، برنامه ها فقط به این صورت است: شما می توانید به هر دلیلی برای بازپرداخت کامل، احتمالاً منهای هزینه های اداری، لغو کنید. با این حال، در حالی که برنامه های بیمه مسافرتی استاندارد و کمتر سخاوتمندانه معمولاً 4٪ تا 8٪ از قیمت خرید سفر هزینه دارند، طبق گفته مورچلند در Seven Corners، پوشش CFAR اغلب می تواند تا 50٪ بیشتر به هزینه های واقعی سفر اضافه کند.

او گفت: “این یک حق بیمه است، اما دوباره در مورد آرامش خاطر است.” بسیاری از مردم هنوز می خواهند سفر کنند، اما این نگرانی در مورد سفر است و اینکه اگر چه اتفاقی می افتد.

مگان مونکریف، مدیر بازاریابی بازار آنلاین بیمه مسافرتی Squaremouth.com، به مسافران هشدار داد قبل از خرید بیمه اضافی، دوباره با شرکت هواپیمایی مشورت کنند.

او گفت: «بسیاری از شرکت‌های حمل‌ونقل هنوز هم هزینه سفر خود را بازپرداخت می‌کنند یا به مسافران اجازه می‌دهند تاریخ سفر خود را تغییر دهند یا کوپن‌های سفر دریافت کنند. “ما قطعا آن را توصیه نمی کنیم [travel insurance] اگر می توانید پول خود را از جای دیگری پس بگیرید.”

مونکریف گفت: علاوه بر این، طرح‌های CFAR معمولاً فقط تا 14 روز تا 21 روز پس از رزرو اولیه پرواز یا بسته برای خرید در دسترس هستند.

او گفت: “بیشتر سیاست های خریداری شده در سایت مسافرتی بین المللی ما کمی بیش از 30 روز قبل از سفر است.”، به این معنی که اکثر مشتریان Squaremouth در سن پترزبورگ، فلوریدا و ایالات متحده در حال سفر به خارج از کشور هستند. شاخص.

با سفر هوایی در حال حاضر، این فقط یک آشفتگی است و آزمایش فوق العاده پشتیبانی می شود … این فقط یک طوفان کامل است.

مگان مونکریف

مدیر ارشد بازاریابی در Squaremouth.com

مونکریف گفت، اگر فقط نگران ابتلا به کووید در خارج از کشور هستید و ممکن است مجبور شوید برای مدتی در خارج از کشور قرنطینه بمانید، مشکلی نیست، زیرا بسیاری از برنامه‌های استاندارد این موضوع را پوشش می‌دهند. او گفت: «زمانی که در خارج از کشور هستید، برای مثال در صورت بستری شدن در بیمارستان، از پوشش پزشکی و همچنین هزینه های اضافی اسکان و حمل و نقل در صورتی که در قرنطینه هستید و نمی توانید به خانه بازگردید، دریافت می کنید. “این معمولاً می تواند هفت روز، گاهی اوقات بیشتر، بعد از روز شما طول بکشد [original] تاریخ بازگشت برنامه ریزی شده.”

مونکریف دسترسی به آزمایش کووید را یک مشکل بالقوه بزرگتر برای آمریکایی های خارج از کشور می داند. “به نظر می رسد حمل و نقل هوایی در حال حاضر یک آشفتگی است، و آزمایش فوق العاده پشتیبانی می شود – همراه با بسیاری از کشورها که شرایط ورود خود را سخت تر می کنند – این فقط یک طوفان کامل است.

او افزود: «آنچه که احتمالاً از نظر مسائل مسافری پیش می‌رویم این است: شما همه چیز را برنامه‌ریزی کرده‌اید، مقصدتان باز است، اما اکنون نمی‌توانید آزمایش‌های خود را به موقع انجام دهید». طرح CFAR شما را تحت پوشش قرار می دهد، در حالی که بسیاری دیگر این کار را نمی کنند.

مونکریف گفت: “اگر نگران آلوده شدن به کووید هستید، بیمه استاندارد مسافرتی خوب است.” “اگر نگرانی های دیگری در مورد کووید دارید، پس می خواهید به دلایلی لغو کنید.”

Orlando of Scott’s Cheap Flights می گوید مسافران باید از محافظتی که صادرکنندگان کارت اعتباری ارائه می دهند نیز آگاه باشند.

او گفت: «بسیاری از کارت‌های اعتباری امروزه دارای بیمه وقفه مسافرتی داخلی یا بهتر هستند، که اغلب به اندازه بیمه مسافرتی خریداری شده جداگانه، اگر نه بیشتر، پوشش می‌دهد.

اورلاندو افزود: “شما از اینکه چه تعداد از مردم این مزیت را دارند شگفت زده خواهید شد و هرگز از آن استفاده نمی کنند زیرا آنها از وجود آن اطلاعی ندارند.” “شما هزینه ای سالانه برای کارت اعتباری خود می پردازید، بنابراین ما نمی توانیم به اندازه کافی به شما توصیه کنیم که مزایا را بخوانید و به طور بالقوه خود را از دردسر جستجوی بیمه مسافرتی نجات دهید.”

اگر همچنان بیمه اضافی را انتخاب می کنید، مورچلند در Seven Corners توصیه می کند که برای راهنمایی با یک متخصص مشورت کنید. او توصیه کرد: “بسیار خوب، آژانس مسافرتی خود باشید و پرواز، هتل و ماشین خود را رزرو کنید، اما بعد تماس بگیرید و با یک آژانس صحبت کنید و مطمئن شوید که بیمه مسافرتی مناسب دریافت کرده اید.” سعی نکنید خودتان چیزها را در محیط فعلی تفسیر کنید. ارزشش را ندارد. “

و اگر نمی خواهید با پوشش CFAR گران تر مواجه شوید؟ مورچلند گفت: «حداقل برنامه ای دریافت کنید که شامل لغو سفر، تاخیر در سفر و پوشش قطعی سفر باشد. این سه عبارت مهم هستند.»


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر