چگونه برای اسکی لباس بپوشیم

 کوه‌ها را از بالابر صندلی تحسین کنید و سپس در دامنه‌ها حرکت کنید. قبل از لذت بردن از آفتاب در تراس، علامت خود را در پودر بگذارید . همه این لذت های اسکی آلپاین نیازمند لباس مناسب برای مقابله با سرما، باد و برف است. با تشکر از توصیه ما در مورد نحوه لباس پوشیدن خوب برای اسکی، شما می توانید با لبخند حتی در میان طوفان برف اسکی کنید!

 

سیستم 3 لایه

انتخاب لباس اسکی فقط یک داستان مد نیست. این بیش از هر چیز پوشیدن لباس فنی است که برای ورزش های زمستانی طراحی شده است.

 

اگر سیستم 3 لایه برای شما معنایی ندارد، اکیداً به شما توصیه می کنیم مقاله ما را در این زمینه بخوانید .

 

یادآوری کوچکی از اصل 3 لایه در ورزش های فضای باز:

 

اولین لایه قابل تنفس برای دفع تعریق ( برای زنان | برای مردان )

لایه دوم برای مدیریت گرمای ورودی ( برای زنان | برای مردان )

لایه سوم برای محافظت از شما در برابر عوامل ( برای زنان | برای مردان )

تطبیق سیستم 3 لایه برای اسکی آلپاین

سیستم 3 لایه که برای انجام ورزش در فضای باز ضروری است، برای اسکی آلپاین کاملاً مناسب است.

 

اولین لایه قابل تنفس برای تخلیه تعریق در هنگام فرود و جلوگیری از احساس سرما یک بار در تله اسکی ضروری است . لباس زیر فنی ساخته شده از الیاف مصنوعی خواهد شد اقتباس اما ترجیح می دهم آن مرینوس برای تنفس و تامین گرما، حتی زمانی که مرطوب.

— لایه های اول ما را ببینید: برای زنان | مردانه

 

لایه دوم که کمک می کند تا نگه داشتن گرمای بدن خود را می تواند یک پشم گوسفند وجانوران دیگر و یا حتی یک میکرو ژاکت به پوشیدن بیش از لباس زیر خود را. در تطبیق آن با کاپشن اسکی خود تردید نکنید، که گاهی اوقات دارای عایق مصنوعی، پشمی یا روکشی است.

— لایه دوم ما را ببینید: برای زنان | مردانه

 

لایه سوم کت اسکی شماست . همانطور که قبلاً اشاره شد، گاهی اوقات لایه دوم را در خود جای می دهد و بنابراین با پارچه های پشمی، پارچه های مصنوعی یا حتی برای لایه های گرم تر پوشیده می شود. ژاکت شما باید ضد باد باشد، زیرا حتی ضعیف، در اسکی همه جا وجود دارد: باد آب و هوا و همچنین باد به دلیل سرعت در هنگام فرود هنگام پایین آمدن از دامنه ها. حتی با نشستن روی تله کابین نیز به دلیل حرکت تله اسکی در معرض باد قرار می گیرید. اگر عمدتاً در آب و هوای خوب اسکی می کنید، محافظت از آب و هوا می تواند شامل یک درمان ضد آب باشد. اگر در هر شرایطی و در برف پودری اسکی را تمرین می کنید، محافظ را با یک غشای ضد آب تقویت کنیدنوع Gore Tex ضروری خواهد بود.

— لایه سوم ما را ببینید: برای زنان | مردانه

 

در نهایت، علاوه بر برش و رنگ، لباس اسکی زنان اغلب کمی گرمتر است، زیرا از نظر فیزیولوژیکی، زنان نسبت به سرما حساسیت بیشتری دارند.

 

سیستم 3 لایه برای پایین تنه

اصل 3 لایه را می توان برای پایین تنه ساده کرد زیرا تعریق کمتری برای مدیریت وجود دارد . مانند یک ژاکت اسکی، گرما اغلب در شلوار اسکی وجود دارد . بنابراین می توانید شلوار اسکی خود را مستقیماً بپوشید یا بسته به شرایط، جوراب شلواری گرم کم و بیش به لباس زیر اضافه کنید .

— شلوار اسکی ما را ببینید: برای زنان | مردانه

 

اگر اسکی خارج از پیست را تمرین کنید ، پاهای شما به ویژه در معرض برف قرار می گیرد. بنابراین شلوارهایی با عایق رطوبتی تقویت شده با غشاء همراه با درمان ضد آب را انتخاب کنید.

ایندکسر