حتی تحقیقات نشان داده اگر بگذارید آن وسیله (مثلاٌ نوتبوک یا لپ تاپ) یکسره در حالت شارژ بماند آسیبش خیلی کمتر از آن است که چندین ماه آنرا به شارژ نزنید. دارای چهار چراغ ریز ال ای دی زیبا برای نشان دادن میزان و وضعیت شارژ بوده و به همراه آن یک عدد کابل یو اس بی با کیفیت ارسال می گردد. اگربه دنبال پاور بانک ارزان و با قیمت مناسب وبا کیفیت عالی هستید ومی خواهید از یک برند معتبر و شاخص خرید کنید به شما پیشنهاد می کنم به سایت فروشگاه اینترنتی آبی سل مراجعه کنید تا بتوانید پاور بانک ارزان با همه ی این ویژگی ها خریداری کنید.

چه پاور بانکی خوب است 2-چراغهای این وسیله با رنگ آبی روشن خواهند شد در این حالت چراغی که چشمک میزند نشانگر میزان ظرفیت باطری میباشد و هر چقدر که بیشتر شارژ میشود تعداد چراغهای روشن بیشتر خواهد شد تا زمانیکه چراغ آخری هم روشن بشود پس از آنکه همه چراغها کامل روشن ماندند نشانگر این است که باطری داخلی کامل شارژ شده است. 1-همیشه مقدار و زمان اولین شارژ یا شارژ اولیه برای لوازم شارژی و بالا بردن عمر باتری آنها مهم است ، سعی کنید لوازم شارژی را برای بار اول که از حالت نو بودن خارج می کنید ، پس از آنکه تست های اولیه خود را جهت بررسی سالم بودن آن وسیله انجام دادید آن وسیله را برای مدتی سه تا پنج برابر زمان عادی به شارژ بزنید. با توجه به زندگی امروزی ما، باتری موبایل ها زود تمام می شود و خطر خاموش شدن موبایل ما را تهدید می کند.

و مناسب برای طبیعت گردان ، کمپینگ ، توریست ها و مسافران ، کوهنوردان و صخره نوردان ، شکارچیان ، مسئولین محیط زیست و شکاربانان و سایر افراد و اشخاصی که تمام شدن باطری وسیله الکترونیکی آنها میتواند در خوشبینانه ترین حالت ، استفاده از لوازم مولتی مدیا و دوربین های عکاسی و فیلمبرداری را آنها بگیرد و لذت بقیه مسافرت یا سفر را از بین ببرد و یا در بدبینانه ترین حالت ارتباطشان را از دنیای بیرون قطع کند و چه بسا خاموش شدن برخی از این لوازم در برخی جاها میتواند اثرات جبران ناپذیر جانی یا مالی به جای گذارد مثل GPS و گوشی موبایل که ممکن است خاموش شدن آنها ، شما را در یک طبیعت بدون هیچگونه ارتباط و کمکی رها کند. اگر شما آن را در مکان های تاریک قرار دهید، چراغ خاموش خواهد شد.

اگر وسایل الکترونیکی زیادی را با خود حمل نمی کنید یک پاور بانک کوچک با ظرفیت کم پاسخگوی نیاز شما هست؛ اما اگر می خواهید تبلت، موبایل و دوربین خود را شارژ کنید و یا زمان طولانی را خارج از منزل بسر ببرید، به یک پاور بانک با ظرفیت بالاتر احتیاج دارید. هرچه ظرفیت بالاتر باشد ، دفعات استفاده بیشتری می توانند از آن برای شارژ دستگاه استفاده کرد. مثلاٌ گوشی موبایل یا لپ تاپی آکبند و نو خریده اید و پس از بررسی مطمئن شده اید که مشکل نرم افزاری و غیره ای ندارد و به اصطلاح مشکوک نمیزند و سالم است ، اکنون بهترین کار این است که برای چند ساعت بیخیال آن بشوید و آنرا به شارژرش متصل نموده و بگذارید مثلاٌ 8 الی 12 ساعت (بستگی به حجم باتری) در حالت شارژ بماند.پس از آن می توانید آنرا روشن نموده و شروع به استفاده از آن بکنید.

پاور بانک راموس
اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد پاور بانک لپ تاپ maxoak لطفا به بازدید از وب سایت ما.